dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania ciąża
6 dni temu
Chciałam podziękować mojemu kochanemu chłopakowi,za to że wytrzymał ze mną całe 9 miesięcy wahań nastroju i foszków. 9 miesięcy płaczliwości, bezpodstawnej złości i radości na przemian. 9 miesięcy narzekania na ból pleców i setkę bezsennych nocy.

Dziękuję Przemuś, w nagrodę masz synka!
pozostało 1000 znaków
Ja i Szymon jesteśmy przyjaciółmi od liceum. Jednak mam wrażenie, że znam go od zawsze. Na pewno znacie to uczucie, gdy ktoś jest Wam tak bliski, że wiecie o nim dosłownie wszystko. Z nami tak właśnie jest.

Po skończeniu liceum poszliśmy na studia do tego samego miasta. Ja zaczęłam studiować prawo, Szymek medycynę. Szymon zaczynając studia miał dziewczynę Anitę, którą bardzo kochał. Myślałam, że nie minie pięć lat, a zatańczę na ich ślubie. To była całkiem fajna dziewczyna, więc wiedziałam, że oddam przyjaciela w dobre ręce. Zawsze chciałam znaleźć kogoś takiego na całe życie, jednak ciągle nie wychodziło. Kilka razy źle trafiłam i nie zanosiło się, aby to się zmieniło. Byłam jak magnes, który przyciągał same trudne przypadki, mające mnie za nic.

Gdzieś tak na trzecim roku Szymon oświadczył mi, że zerwał z Anitą. Byłam w szoku. On popadł w depresję, a ja nie potrafiłam go z niej wyciągnąć. Bardzo to przeżył.... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mam 23 lata, mój chłopak jest ode mnie starszy o kilka miesięcy. Znamy się jeszcze z podstawówki. Pamiętam go jako rozrabiakę, łobuza jakich mało. Kiedy on zastanawiał się co zbroić, ja grzecznie czekałam na dzwonek na lekcję. Byłam wzorową uczennicą i absolutnie nie interesowało mnie takie towarzystwo.

Zaczęliśmy spotykać się pod koniec ubiegłego roku. W styczniu zaszłam w ciążę. Zwariowałam ze szczęścia chociaż równocześnie byłam przerażona. Wszystko zapowiadało się dobrze. Ginekolog potwierdził ciążę. Na kolejnej wizycie kontrolnej na obrazie z USG patrzyłam na nasze dziecko, gdy lekarz po 20 sekundach badania wyprosił mnie z gabinetu ze skierowaniem na usunięcie martwej ciąży.

Mój chłopak był ze mną, kiedy zapłakana wróciłam od ginekologa. Pozwolił mi wylać morze łez na swoim ramieniu. To on zabrał mnie do szpitala. To on biegał za pielęgniarkami, żeby zmieniły kroplówki czy zakrwawioną pościel, to on poinformował... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
22 dni temu
Zdradziłem swoją dziewczynę, po pijaku, z jakimś szonem z klubu - największy błąd mojego życia. Długo biłem się z myślami, nie wiedziałem czy się przyznać, ale sumienie dręczyło. W końcu, po jakimś miesiącu, wydusiłem to z siebie. Przepraszałem, błagałem o wybaczenie, wszystko na nic. Zostawiła mnie, a mi zawalił się świat.

Tak myślałem, że tak właśnie się skończy. Tego się bałem, dlatego podczas naszego ostatniego stosunku, użyłem przebitej prezerwatywy, wiedząc, że ma dni płodne. Zrobiłbym to ponownie, bo jestem gotowy naprawdę do WSZYSTKIEGO, aby tylko zatrzymać Kinię przy sobie.

I dziś, po dwóch tygodniach od rozstania, znów ją zobaczyłem, poprosiła o spotkanie. Modliłem się, żeby powiedziała mi, że jest w ciąży. I tak, moje marzenie się spełniło. Teraz zrobię wszystko, żeby zapewnić jej i naszemu dziecku wszystko co najlepsze. Wynagrodzę jej wszystko, zadbam do końca życia i nigdy nie opuszczę.

Hejtujcie mnie, ja wiem, że jesteśmy dla siebie stworzeni i dobrze zrobiłem.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
56 dni temu
Kiedy zaszłam w ciążę, strasznie zmalała mi ochota na seks. No i jakoś tak wyszło, że przez całą ciążę i kilka miesięcy po, nie kochaliśmy się z moim chłopakiem. On to rozumiał i wytrwale czekał na przełamanie pierwszych lodów.

W końcu któregoś wieczoru, leżąc wpół naga, powiedziałam, że mam ochotę na ogóreczka. I oblizałam przy tym usta - to miało być seksowne.

Paweł poleciał do lodówki, wrócił z korniszonem i wsadził mi go prosto w usta. Choć liczyłam na co innego w buzi.

Ale w sumie całkiem smacznie się skończyło.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Możecie mnie krytykować za moje myślenie, mam to w dupie.

Zaszłam w ciąże, kiedy podano mi pigułkę gwałtu. A to wszystko zrobił mi kolega - syn przyjaciół moich rodziców. Nikt mi nie wierzył, a on mówił, że bardzo tego "chciałam" i że jesteśmy w sobie zakochani. Rodzina stwierdziła, że skoro będzie dziecko, to musi być i ślub.

Gówno prawda! Nie lubiłam go, nie kochałam, nie podobał mi się i na pewno nie uprawiałam z nim seksu z przyjemności! To był absurd. Dziecko? Zawsze marzyłam o prawdziwej miłości i dopiero z tej miłości mieć dziecko. Wszyscy byli szczęśliwi oprócz mnie. Było im to na rękę, bo od dawna próbowali mnie z tym chłopakiem zeswatać.

Mijały tygodnie, a ja wciąż płakałam. Chciałam uciec. Brzuch mi rósł, a ja nie czułam żadnej więzi z dzieckiem. Nie chciałam jego. Nie czułam żadnych uczuć, w mojej głowie pojawiało się porównanie, że to bezbronne dziecko jest tak złe i fałszywe jak jego ojciec.... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nasza nowa książka
Prawdopodobnie najlepsza książka roku. Setki niepublikowanych wyznań. Zamów przedpremierowo!
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Jestem z moim mężem od 17 lat. Wiele dróg za nami, łez, złości, miłości, nerwów, kłótni i godzenia się. A... czytaj dalej
dziś
Jadę sobie autobusem z pracy, dzień jak co dzień. Wsiadają chłopcy, lat może mieli po 12-14 maksymalnie.... czytaj dalej
0 dni temu
Mój chłopak wrócił wczoraj z pracy i pierwsze co zrobił to krzyknął w drzwiach:

- Aresztuję Cię za... czytaj dalej
dziś
Odkąd pamiętam, zawsze podobały mi się starsze kobiety. Ich ubiór, sposób poruszania się. Zawsze chciałem mieć... czytaj dalej
0 dni temu
Mam 19 lat. Z różnych powodów byłam zmuszona w zeszłym roku pojechać na parę miesięcy do jednego z zachodnich... czytaj dalej

reklamy ukryte