dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania ciąża
dziś
Kiedy byłam małym dzieckiem, rodzice wmawiali mi, że prezerwatywy to baloniki, którymi bawią się dorośli.

Zazdrościłam rodzicom, że ich balony są podłużne i takie śliskie i byłam zła, że mama nie pozwala mi się nimi bawić. Zawsze, gdy widziałam opakowanie "balonów", przebijałam każdego małą szpilką.

Pozdrawiam moją siostrę, która pojawiła się w brzuchu mamy po około 2 miesiącach mojej zabawy w robienie dziurek w balonikach.
pozostało 1000 znaków
Moja historia jest okropna, ale podzielę się nią ze względu na to, że jestem anonimowa. Zmieniam niektóre fakty, żeby nie dało się ich powiązać z moim życiem, a poza tym nie widziałam, żeby ktoś znajomy czytał tę stronę. Moja opowieść zaczyna się od tego, że miałam faceta, z którym żyłam ponad 4 lata. Kochaliśmy się, ale coś zaczęło się między nami psuć i wiedziałam, że to chyli się ku upadkowi.

Rozstawałam się z nim, ale w trakcie już powoli zaczynałam kręcić z kimś innym. Pech chciał, że zakochałam się w jego rodzonym bracie. Mieszka w innym mieście, czasem nas odwiedzał i między nami rozkwitło uczucie, to się po prostu zdarza. Chciałam być fair i rozstałam się z moim ówczesnym partnerem, przyznałam mu się również, że odchodzę do jego brata. Znienawidził i mnie, i jego.

Faktem jest jednak, że w dzień rozstania nas poniosło i ciężko się do tego przyznać, ale uprawialiśmy seks. Można powiedzieć, że "na... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Od dawna mam tak jakby dwóch partnerów, tzn. ani jeden, ani drugi nie jest moim chłopakiem, ale powiedzmy, że z nimi się spotykam. Nie chcę teraz związku, więc nie robię żadnemu z nich nadziei, żeby nie było. Tak, uprawiam seks i z jednym i z drugim, ale to nie o tym wyznanie. No więc ostatnio zorientowałam się, że jestem w ciąży i z obliczeń lekarza wygląda, że jest to około 7 tydzień. Czyli gdzieś 8-9 czerwca zaszłam w ciążę, a był to akurat taki weekend, że widziałam się z jednym i z drugim.

I tak. W sobotę uprawiałam seks tylko raz, z panem A, to było 8-go czerwca. W niedzielę wiele razy z panem B, to był 9 czerwca. Tylko że z tym panem A zrobiliśmy to bez zabezpieczenia, ale z finałem na zewnątrz, a z z kolei z panem B wiele razy, rano i wieczorem, ale w prezerwatywie. Sam fakt, że zaszłam, mnie nie przeraża, bo chciałam mieć dziecko, nie potrzebuję do tego męża ani rodziny, ale jednak wolałabym wiedzieć, który z nich jest... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Jestem matką 16-letniego chłopaka i to, co się rozegrało ostatnio w naszym życiu, to koszmar, który skreśla przyszłość mojego dziecka na zawsze. Zostanie tatusiem, a wszystko przez 15-letnią k*rewkę, która została tak wychowana, że nie dość, że go uwiodła, to oszukała i wpędziła po uszy w gówno.

Od początku - mój syn spotykał się z nią już jakiś czas, ja sobie zdaję sprawę, że dzieci w tym wieku niekoniecznie patrzą sobie tylko w oczy, ale syn nie do końca chciał o tym rozmawiać. Wiadomo, wstydził się, więc ja tylko mu zasugerowałam, żeby uważał, o ciąży i chorobach wie wszystko, bo mu z mężem tłumaczyliśmy, więc nie obawiałam się, bo to inteligentny chłopak. Ta lafirynda, z którą się spotykał, namawiała go na seks już dłuższy czas, syn jest ze mną szczery i dokładnie mi to opowiedział. Kiedy on uznał, że się zgodzi, mimo młodego wieku, to oczywiście był przygotowany i mówił, że ma prezerwatywy.

Wiecie, co ta... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
26 dni temu
Wczoraj rano jechałam autobusem, czułam że jest mi niedobrze, ale zostały mi 3 przystanki. Nie wytrzymałam ani jednego. Zwymiotowałam na siedzenie w autobusie.

Skłamałam ludziom, że jestem w ciąży, żeby byli wyrozumiali.

Właśnie wracam od ginekologa, jestem w 4 tygodniu.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Muszę z siebie to wyrzucić. Jestem chory psychicznie.

Moja choroba jest pochodną schizofrenii i objawia się tym, że w pewnym momencie mój rozum się wyłącza, mogę wyjść z domu nie wiedząc o tym, robić dziwne rzeczy bez jakiejkolwiek kontroli. W czasie tym czuję się jakbym spał. Miewam okresy w życiu, kiedy leki działają na moje schorzenie bardzo dobrze i nie mam problemu z opanowaniem się, gdy czuję, że nadchodzi ten moment. W chorobie wspiera mnie moja dziewczyna, jednak czasem ona sama nie może mi pomóc.

Dziś poszedłem do sklepu, do sklepu, który jest tuż koło mojego domu. Ochroniarz zabronił mi wejścia do środka, nie rozumiałem dlaczego. Odpowiedział, że po wczorajszej akcji nie może mnie wpuścić do sklepu.

Wczoraj jak zwykle wyszedłem po poranne zakupy. Poczułem się gorzej i nagle obudziłem się w domu oglądając telewizję. Pomyślałem, że po prostu znów miałem atak i ktoś przyprowadził mnie do domu. Wyglądałem co najmniej... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
261 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
190 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
195 dni temu
Jestem jedną z tych osób, które nie wyobrażają sobie życia bez pizzy. Ostatnio przeczytałam w internecie o dniu... czytaj dalej
5 dni temu
Jestem młodym mężczyzną, potrafię zarobić na siebie, ale powiem szczerze, że nie przelewa mi się za bardzo.... czytaj dalej
5 dni temu
Wyjaśnijcie mi proszę o co tu chodzi, bo moje zdolności pojmowania tutaj wysiadają. Dlaczego Polki na Erasmusie... czytaj dalej

reklamy ukryte