dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Mój mąż wpadł dzisiaj do domu i krzyknął pijany na wejściu: "Przepraszam za spóźnienie, zasiedziałem się u Piotrka".

Był w szoku, dlaczego go tłukę ścierką i każę się wynosić, krzyczał, że jestem nienormalna, że to tylko spóźnienie, że każdemu się zdarza.

Bez wątpienia, każdy się spóźnia. ALE NIE O DWA LATA.
pozostało 1000 znaków
Mam 19 lat. Z różnych powodów byłam zmuszona w zeszłym roku pojechać na parę miesięcy do jednego z zachodnich krajów, gdzie aborcja jest legalna. Przebywając tam, poznałam świetnego faceta. Nasza znajomość dość szybko się potoczyła, po paru tygodniach byliśmy już parą i zaczęliśmy uprawiać seks. Teraz już biorę tabletki antykoncepcyjne, ale wtedy naszym jedynym zabezpieczeniem były prezerwatywy.

Któregoś wieczoru chcieliśmy zabawić się ostrzej i stało się - prezerwatywa pękła. Oczywiście stres, moja spóźniajaca się miesiączka i test ciążowy - pozytywny. Nie płakałam. Nie mogłam być słaba. Szukaliśmy razem możliwych rozwiązań i przeredagowaliśmy wszystkie możliwe scenariusze. Po potwierdzeniu ciąży przez lekarza przyszła pora na decyzję - rodzić, czy usuwać. USUNĘŁAM. I zanim posypią się hejty zwolenników Ordo Luris- posłuchajcie.

On student. Dopiero w tym roku robi inżyniera, chce jeszcze magistra. Ja muszę wrócić... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
0 dni temu
Jestem z moim mężem od 17 lat. Wiele dróg za nami, łez, złości, miłości, nerwów, kłótni i godzenia się. A kocham go jak nikogo innego. Jest dla mnie całym światem. Taka miłość jak ta zdarza się tylko raz, wiem to i zajebiście doceniam.

Znacie to uczucie kiedy łapiecie za telefon, żeby zadzwonić do ukochanej osoby, a ona dokładnie w tym momencie dzwoni? Smsy piszemy do siebie w tym samym momencie. Gdy rozmawiamy, jedno zaczyna zdanie, a drugie je kończy. Gdy mąż spyta: "wiesz co bym zjadł?", bez zastanowienia odpowiadam co i jest to dokładnie to na co on ma ochotę!

To braterstwo dusz. Taka miłość pochłania bez reszty, spala i nadaje życiu kolorów. Każdy ma tylko jedną taką osobę w życiu.

Kocham Cię całym sercem i póki życia mi starczy, kochać będę.
pozostało 1000 znaków
0 dni temu
Raz na ruski rok postanowiłem zapalić trawę, akurat wypadło to wczoraj.

Raz na ruski rok w pracy robią nam testy narkotykowe. Akurat wypadło to dzisiaj.

Jestem policjantem. Albo byłem.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
0 dni temu
Mój chłopak wrócił wczoraj z pracy i pierwsze co zrobił to krzyknął w drzwiach:

- Aresztuję Cię za przekroczenie dozwolonego w tym kraju poziomu słodkości!

Po czym zaczął biec jak w gliniarz z beverly hills. Przestraszyłam się i odbiegłam, gdy zauważyłam jak rzuca się na naszego labradora, ściskając go i całując.

...
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Zostałem wydymany, chociaż normalnie powinno być raczej odwrotnie, ale do rzeczy... Opowiem wam, jak mnie wych*jała wstrętna gówniara, manipulantka, której należy się wyłącznie plaskacz w ryja i zero szacunku... Mam 19 lat, niedługo będę miał 20, chodziłem z ziomkami w wakacje na taką miejscówkę, gdzie można przyjść, wypić sobie piwko, zrobić grilla, itd. Przypałętały się do nas małolaty, które były śmieszne i umilały nam towarzystwo.

Wiedzieliśmy, że są młodsze, że na pewno nie są pełnoletnie, nie dawaliśmy im alkoholu, ale same przynosiły, więc co pan zrobisz. Jedna, Baśka, z ogromnymi cyckami i kurwikami w oczach, wyjątkowo mi się spodobała. Już podczas drugiego spotkania namiętnie się całowaliśmy, coś zaiskrzyło. Wyglądała na jakieś 18 lat, ale powiedziała, że ma 17 i pokazała mi swoją legitymację na dowód. No i faktycznie, rocznik się zgadzał.

Od słowa do słowa, od piwka do piwka, któregoś dnia zabrałem ją... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nasza nowa książka
Prawdopodobnie najlepsza książka roku. Setki niepublikowanych wyznań. Zamów przedpremierowo!
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Jestem z moim mężem od 17 lat. Wiele dróg za nami, łez, złości, miłości, nerwów, kłótni i godzenia się. A... czytaj dalej
dziś
Jadę sobie autobusem z pracy, dzień jak co dzień. Wsiadają chłopcy, lat może mieli po 12-14 maksymalnie.... czytaj dalej
0 dni temu
Mój chłopak wrócił wczoraj z pracy i pierwsze co zrobił to krzyknął w drzwiach:

- Aresztuję Cię za... czytaj dalej
dziś
Odkąd pamiętam, zawsze podobały mi się starsze kobiety. Ich ubiór, sposób poruszania się. Zawsze chciałem mieć... czytaj dalej
0 dni temu
Mam 19 lat. Z różnych powodów byłam zmuszona w zeszłym roku pojechać na parę miesięcy do jednego z zachodnich... czytaj dalej

reklamy ukryte