dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Mam problem, którego nie potrafię sama przepracować. Mam narzeczonego, a parą jesteśmy od dobrych 4 lat, mieliśmy brać ślub tego roku, jesienią. Jednak wydarzyło się coś, co sprawiło, że najprawdopodobniej zmarnowałam sobie życie, ale od początku.

Chciałam mieć fajny wieczór panieński, moje koleżanki zorganizowały mi taki, że naprawdę można pozazdrościć - limuzyna, drinki, szampan, klub. I, oczywiście, striptizer. Nie każdemu podoba się ta estetyka, ale mi - owszem. Występ był fajny, wszystkie ubawiłyśmy się w najlepsze. Tylko po tym występie coś mi się zmieniło w głowie. Uznałam, że to w sumie dziwne, że tak bardzo podobał mi się występ tancerza, że czułam podniecenie mimo tego, że zaraz mam mieć męża. I w głowie zrodziła się myśl - a co, jeśli to nie ten? To mój pierwszy partner, może to efekt złudzenia, a nie prawdziwa miłość?

Biłam się z myślami tak, że wylądowałam z przyjacielem w łóżku. Pijana. Na własne... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Byłam z moim partnerem 7 lat, znaliśmy się na wylot i niestety, jego największą wadą było to, że był i ciągle jest Piotrusiem Panem. Wydaje mu się, że dorosłe życie wygląda tak samo, jak w liceum, tzn. że "w razie czego" kasa skądś się znajdzie, choć to oczywiście bdzura. Zagonienie go do roboty graniczyło z cudem, to ja utrzymywałam naszą nieformalną rodzinę zarabiając około 5 tysięcy. On zarabiał albo niecałe 2, albo w ogóle - okresami nie miał pracy i żył z tego, co przynosiłam do domu. Miałam dość noszenia spodni w związku.

Dziewczyny rzucają facetów z bardziej błahych powodów, ja rzuciłam, bo po co mi ktoś taki? Leń patentowany, który nie będzie potrafił zadbać o dom, o rodzinę, w razie, nie daj Boże, coś mi się stanie? A co, jakbym straciła pracę, a byłyby dzieci?

Niestety, panowie. Współcześnie nie wystarczy, żebyście po prostu BYLI, kobiety mają wymagania. A pierwszym z nich jest to, żebyście nie byli biedakami na własne życzenie.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
0 dni temu
Wyznałem dzisiaj miłość dziewczynie, w której podkochuję się od początku liceum. Powiedziała mi, żebym spojrzał w powiadomienia na Facebooku.

Dosłownie 3 minuty wcześniej oznaczyła mnie w poście: "Oznacz osobę, z którą chcesz się przyjaźnić do końca życia".
pozostało 1000 znaków
0 dni temu
Jestem prawdziwą iluzjonistką. Moją popisową sztuczką jest rozmnażanie materii.

Dzieje się to tak, że zjadam 150g ptasiego mleczka, a po dwóch dniach przyrasta mi 3kg tłuszczu na oponie wokół brzucha.

Magia.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Od kilku miesięcy żyję dosłownie z żebrania. Zaczęło się od internetowych zbiórek z podkoloryzowaną historią mojego życia, później żebranie o przedmioty na tablicach ogłoszeniowych, które później odsprzedaję z zyskiem. Chodziłam też po sklepach, po firmach, rozdawałam róże i prosiłam o 10zł darowizny, bo mam trudną sytuację. Tak, to wszystko prawda, a teraz przeanalizujmy fakty.

Pracowałam za minimalną krajową. Z żebrania potrafię wyciągnąć 2500zł, czasem nawet więcej. Spędzam około 8 godzin dziennie na wyszukiwaniu ogłoszeń, na robieniu zbiórek, na proszeniu o pieniądze, więc zajmuje mi to tyle, co etatowa praca. A pracowałam w call center. I zanim zaczniecie drzeć się, że to "oszustwo", bo udaję biedną - ja JESTEM biedna, więc to żadne oszustwo. Jeśli mi ktoś nie da, to naprawdę nie będę miała kasy na życie.

Poza tym praca za minimalną to było totalne naciągactwo, idiotyzm i TO dopiero oszukiwanie ludzi - wciskanie... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Zrobiłam pierniki na święta.

Mam trójkę dzieci i męża. Ale pierników już nie mam.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
dziś
Zrobiłam pierniki na święta.

Mam trójkę dzieci i męża. Ale pierników już nie mam.... czytaj dalej
dziś
Mam zarost, którego powinni mi wszyscy zazdrościć. Broda czarna, mocna, wąs bujny, rośnie naprawdę ekspresowo, w... czytaj dalej
dziś
Kazałam dzieciom napisać listy do Mikołaja, bo wiadomo, idą święta, a jak nawymyślają dziwactw, które będę... czytaj dalej
0 dni temu
Jestem prawdziwą iluzjonistką. Moją popisową sztuczką jest rozmnażanie materii.

Dzieje się to tak, że zjadam... czytaj dalej
0 dni temu
Wyznałem dzisiaj miłość dziewczynie, w której podkochuję się od początku liceum. Powiedziała mi, żebym... czytaj dalej

reklamy ukryte