dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Danie, które przyszykowała moja dziewczyna, nosiło świetną nazwę i najbardziej adekwatną, jaką słyszałem w życiu. Otóż przygotowała sajgonki, a nie potrafi gotować, ale się starała.

Były to prawdziwe sajgonki. Sajgon nastąpił w ubikacji godzinę po ich zjedzeniu. Nie bez powodu tak się nazywają. Pozdrawiam z kroplówki, do której zmusiła mnie dwudniowa biegunka z odwodnieniem.
pozostało 1000 znaków
Moja babcia pochodząca ze wsi wręczyła mi ostatnio wielkie pawie pióro. Zdziwiony zapytałem, po co mi takie, a ona na to, że "będę mógł sobie wetknąć w dupę dla pełnego obrazu".

Mówi, że jestem pajacem. Mam kilka tatuaży na rękach i babcia postanowiła "dopełnić mojego wizerunku".
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
0 dni temu
Moja kuzynka toleruje LGBT, zresztą jak ja. Była w szkole na religii. Ksiądz zapytał klasę, co sądzą o związku jednopłciowym mężczyzn lub kobiet. Kuzynka stwierdziła, że ma dobrych znajomych, którzy mają inną orientację i nie ma nic do tego.

Na następnych zajęciach się nie pojawiła. Ksiądz ją wywalił z zajęć. Więc się wypisała na amen. Cóż, ksiądz miał szerzyć wiarę, a nie nienawiść. Coś się nie udało...
pozostało 1000 znaków
Ludzie! Przestańcie oglądać TVP i wierzyć w brednie, które opowiadają w Wiadomościach czy w Panoramie. Polska telewizja to dno!!!

Wypowiadając się, że film „Kler” i „Polityka” przedstawiają fikcyjne wydarzenia, a film Sekielskiego, który oczernia księży, miał mieć wpływ na wyniki wyborów do europarlamentu, jest niedorzeczne! Otwórzcie oczy! Mohery, które wierzą w te brednie sponsorują Ojczulka Rydzyka i mają realny wpływ na przyszłość Waszą i Waszych dzieci.

Aż uszy więdną od tego... błagam, zacznijcie myśleć samodzielnie. To jest w interesie nas wszystkich!
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
0 dni temu
Moja sześcioletnia córka postanowiła wesprzeć starszą siostrę, która przechodzi ospę i czuje się bardzo źle. Zośka wstała rano i dumnie zaprezentowała kropki wymalowane czerwonym mazakiem - na calutkim ciele.

Podeszła do schorowanej siostry z gorączką i mówi: "Zobacz, ja też mam takie kropki. Nie jesteś z tym sama!".

Mam wspaniałe dzieci :)
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
0 dni temu
Poderwał mnie ostatnio online facet, który chciał mi zaimponować, obiecał, że na pierwsze spotkanie zabierze mnie do hotelu, kupi szampana i będzie bardzo miło. No i zabrał.

Do najtańszego hotelu robotniczego w mieście, a szampan to był taki za 8zł z Biedronki :)

Uciekłam. Nie dam się złapać na taką ściemnioną bajerę. Jak cię nie stać, chłopaczku, to nie udawaj kogoś lepszego, niż jesteś :)
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Moja kuzynka toleruje LGBT, zresztą jak ja. Była w szkole na religii. Ksiądz zapytał klasę, co sądzą o związku... czytaj dalej
0 dni temu
Ludzie! Przestańcie oglądać TVP i wierzyć w brednie, które opowiadają w Wiadomościach czy w Panoramie. Polska... czytaj dalej
0 dni temu
Uwaga. Przygotować się. Będzie smutno. Bardzo.

Jestem Karol i mam 27 lat. Możecie nie wierzyć, ale miałem w... czytaj dalej
0 dni temu
Chcę zaprzedać duszę diabłu.

Rok temu przeprowadziliśmy się z chłopakiem do stosunkowo nowej kamienicy w... czytaj dalej
dziś
Dwa lata temu, pomimo iż byłem zaręczony, poznałem wspaniała dziewczynę, z którą cudownie mi się rozmawiało,... czytaj dalej

reklamy ukryte