dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
0 dni temu
Moja dziewczyna zamówiła z neta jakieś koszmarnie drogie wyciskane soki "na odchudzanie", zapłaciła majątek za kilkanaście butelek i miała przeprowadzić sobie taki detoks. Nie schudła ani grama, była tym faktem bardzo zdziwiona. Co się okazało?

Że w trakcie "diety" zajadała w najlepsze słodycze i fast-foody, bo "nie było napisane, że mam pić TYLKO te soki, poza tym, no jak to, same soki? Byłabym głodna".

I tak w kółko. W kółko tak chudnie. Od trzech lat.
pozostało 1000 znaków
Jestem dziewczyną, która nie przepadała nigdy za nauką, w sumie to mnie to strasznie nudziło, dlatego wiedziałam, że skończę szkołę na gimnazjum i tyle z mojej edukacji. Skończyłam zaocznie i spoko. Nie potrafię nic sensownego, mam beznadziejną pracę w markecie na kasie i nie chcę tak skończyć, ale koleżanka podpowiedziała mi, że mogę żyć z Instagrama.

Że to dobra metoda dla tych, które nic nie umieją i są durne, wystarczy pokazywać ciało i dostajesz lajki od napalonych durniów, a później kasa leje się strumieniem z kontraktów reklamowych. Tak mi powiedziała, no to założyłam sobie konto, dodaję wyzywające zdjęcia, ale mam tylko 100 obserwujących, nikt do mnie nie pisze w sprawie reklam, a ja bym chciała zarabiać majątek jak inne gwiazdy Insta.

Macie plan, jak można zrobić, żeby mieć duży zasięg i dużo fanów? Nie chcę żyć z pensji kasjerki...
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Moja matka to wyjątkowo toksyczna i podła kobieta. Nie trawię jej od dzieciństwa, wyprowadziłam się z domu natychmiast po odebraniu dowodu osobistego i unikam jakiegokolwiek kontaktu z nią. Niestety, na razie nie stać mnie na wyprowadzkę do innego miasta, ale zbieram pieniądze, żeby wyrwać się z rodzinnej miejscowości. Na razie tu pracuję i odkładam każdy grosz, by wynieść się do Warszawy i nie musieć oglądać mojej toksycznej matki.

Ona wie, gdzie mieszkam, więc raz na jakiś czas do mnie przyłaziła. Spławiałam ją, kazałam jej nie wtrącać się w moje życie, długo by opowiadać, co robiła w dzieciństwie, ale musicie mi uwierzyć, to naprawdę zła do szpiku kości osoba, egoistka, toksyczna manipulantka i kompletna wariatka. Koszmar rozpoczął się, kiedy zorientowała się, że mam chłopaka. Nawiedza mnie dwa razy w tygodniu albo i częściej, próbuje trafić w moment, kiedy chłopak u mnie będzie. Matka jest po rozwodzie, ojciec od nas... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Popisowe danie mojej dziewczyny to "kurczak w pięciu smakach". Sypie solą, więc słony, trochę pieprzu, więc ostry, a do tego keczup, majonez i musztarda. I zapieka w piekarniku.

Chcę się z nią ożenić, ale trochę się obawiam, co będzie dalej.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Chcecie wiedzieć, co to jest samozaoranie?

To kiedy wasza koleżanka chce wam pocisnąć pod dyskusją na FB i zostawia komentarz: "Nie odzywaj się do puki nie nauczysz się czytać ze zrozumieniem".

KA-BOOM!
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
0 dni temu
Zrobiłam sobie nową fryzurę. Ścięłam długie włosy na krótko, fryzjerka podkręciła mi je do dołu, wyglądało to bardzo interesująco.

A teraz powiem wam, jak to skomentował mój facet.

Gdy weszłam do domu, usłyszałam: "Gdybyśmy żyli w średniowieczu, to byłabyś najbardziej eleganckim giermkiem w wiosce".

Wasi faceci też tacy są?
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Kupiłem mojej dziewczynie kolorowanki antystresowe, bo jest nerwusem i pomyślałem, że takie zajęcie ją... czytaj dalej
0 dni temu
Zamieniłem stukilogramową, nieatrakcyjną żonę na taką, która waży 50 kilogramów, tryska energią i jest... czytaj dalej
0 dni temu
Strajkujecie? Strajkujcie. Każdy chce zarabiać dużo.
Ale podczas tego strajku pokazaliście, że nauczyciele nie... czytaj dalej
0 dni temu
Moja dziewczyna powiedziała, że Wielkanoc to święto jak każde inne i zażyczyła sobie prezentu od zajączka.... czytaj dalej
0 dni temu
Wczoraj późnym wieczorem napisałam na tej stronie wyznanie o tym, że mam mdłości, boli mnie brzuch, że spóźnia... czytaj dalej

reklamy ukryte