dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
5 dni temu
Ostatnio pojechałam z osobami z mojego roku i z ich partnerami na wycieczkę. Stwierdziliśmy, że musimy się wyluzować trochę, bo zaraz znowu będziemy ostro pracować. Tak się stało, że panie po alkoholu zaczęły rozmawiać o seksie. Pojawił się temat antykoncepcji i wszystko by było dobrze gdyby nie jedna dziewczyna, która powiedziała, że ona to z Piotrusiem nie używają gumek ani nic, po prostu idzie się wysikać i wszystko jest w porządku.

Ta dziewczyna chodzi ze mną na wykłady.
Ta dziewczyna jest na drugim roku.
Ta dziewczyna jakimś cudem zdała maturę.
Ta dziewczyna jakimś cudem nadal nie jest matką.
A studiujemy medycynę.
Tacy ludzie was będą leczyć.


Nie pozdrawiam.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
7 dni temu
Moja ciotka jest zatwardziałą komunistką. Upiera się, że praca powinna być obowiązkiem każdego człowieka, że każdy powinien mieć zapewnioną państwowo posadę i tyrać do późnej starości. Mówię jej, że ciociu, to w takim razie dlaczego ty od 10 lat nie masz pracy?

Ciocia na to: "Aaaa, to co innego".

Aha.
pozostało 1000 znaków
Dziś poszedłem na dość duże zakupy, trochę odświeżyć garderobę, bo nie przywiązuję specjalnej uwagi do trendów, kupić kilka worów karmy dla swoich 5 psów, itd. Załadowałem zakupy na wózek, zadzwoniłem po taksę, bo żona wzięła samochód i tak sobie siadłem na ławce pod galerią handlową.

I nagle przeszła obok mnie ona... piękność, długie rozwiane włosy, nogi do samej ziemi na bardzo wysokich szpilkach, pośladki falowały rytmicznie przy każdym kroku, bo widać, że dupa fit, cycki sprężyście podskakiwały, gdy lewitowała nad chodnikiem. Jednym słowem gwiazda gorejąca. Jej łeb kręcił się jak peryskop w niemieckim ubocie lustrując otoczenie, czy wszyscy ją widzą. Bez kitu, nie dało się jej nie zobaczyć . Jej wzrok spoczął jednak na mnie, rzuciła mi wymowne spojrzenie, oblizała wargi i puściła oczko.

Spoko, pomyślałem...ciesze się, że podobam się kobietom, mimo postury i wyglądu drwala o mordzie niczym nieociosany kamień.... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
6 dni temu
Kiedy poznałem moją ukochaną, powiedziała: "Konrad, jesteś cudowny, złap mnie za rękę i nigdy nie puszczaj". Mogłem odpowiedzieć jej to samo.

Może ona by się też nie puściła. Tak jak tydzień temu z moim kolegą ze studiów.

A kysz, latawico. Poszła w cholerę.
pozostało 1000 znaków
6 dni temu
Okazało się, że moja miłość życia - ta sama, która postanowiła mnie zdradzić tuż po zaręczynach - wpadła i jest w ciąży. I to nie z tym, z którym mnie zdradziła, a jeszcze z innym, z którym, technicznie rzecz biorąc, zdradziła i mnie, i tego drugiego.

Powiem tylko tyle. HAHAHAHA. Miłego życia.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Moi koledzy umówili mnie na randkę w ciemno, bo "jestem taki samotny i nie ma się czego wstydzić w ustawianej randce, może kogoś w końcu poznam". No spoko, myślę sobie - co mi tam, pójdę.

W umówionym miejscu czekał na mnie chłop. W różowym wdzianku, z melonikiem na głowie.

Okazało się, że moi koledzy byli przekonani, że jestem gejem i wstydzę się przyznać, więc ustawili mnie z jakimś chłopem na miłosne igraszki.

Tylko że ja nie jestem gejem.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Moja kuzynka toleruje LGBT, zresztą jak ja. Była w szkole na religii. Ksiądz zapytał klasę, co sądzą o związku... czytaj dalej
0 dni temu
Ludzie! Przestańcie oglądać TVP i wierzyć w brednie, które opowiadają w Wiadomościach czy w Panoramie. Polska... czytaj dalej
0 dni temu
Uwaga. Przygotować się. Będzie smutno. Bardzo.

Jestem Karol i mam 27 lat. Możecie nie wierzyć, ale miałem w... czytaj dalej
0 dni temu
Chcę zaprzedać duszę diabłu.

Rok temu przeprowadziliśmy się z chłopakiem do stosunkowo nowej kamienicy w... czytaj dalej
dziś
Dwa lata temu, pomimo iż byłem zaręczony, poznałem wspaniała dziewczynę, z którą cudownie mi się rozmawiało,... czytaj dalej