dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Z okazji nadchodzących Świąt, postanowiliśmy adoptować z żoną pieska. Zbieraliśmy się do tej decyzji od dawna, mamy dwa adoptowane biedaki, teraz przyszła pora na trzeciego. Znaleźliśmy w fundacji starszego, chorowitego psa. Mimo tego, że mamy dobre warunki, własny dom i ogród, dwa adoptowane psy, które żyją jak pączki w maśle - nie dostaliśmy trzeciego.

Dlaczego? "Bo jest okres świąteczny, a później na pewno go wyrzucimy na ulicę". To nic, że jesteśmy doświadczonymi psiarzami, że mamy dobre zarobki i poradzimy sobie w każdej sytuacji, duży dom, to wszystko na nic. Fundacje wiedzą lepiej.

Porażka.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Pozdrawiam serdecznie moją nauczycielkę matematyki ze szkoły, która podcinała mi skrzydła, nie wierzyła we mnie i mówiła, że skończę w biedzie i na bezrobociu!

Otóż miała rację - tak właśnie skończyłem.
pozostało 1000 znaków
Pojechałem odwiedzić moją babcię, która mieszka w małej miejscowości na Podlasiu - jestem starym koniem, ale zawsze lubiłem wychodzić z babcią po zakupy i "sprawunki", więc mimo trzydziestki na karku ochoczo zgodziłem się na wycieczkę po bazarach.

Na targu dopadła mnie prawdziwa nostalgia, nie wiedziałem, że gdzieś w Polsce są jeszcze takie oldschoolowe bazary. I wiecie co? Było mega zimno, a babcia wypatrzyła mi jeansy - "idealne dla takiego kawalera jak ja". I zrobiłem jej przyjemność, poszedłem za kotarę i mierzyłem na mrozie spodnie stojąc na kartonie w prowizorycznej bazarowej "przymierzalni".

Miała być przyjemność dla babci, bo oczywiście pozwoliłem sobie kupić te spodnie, ale tak naprawdę to była nostalgiczna przyjemność dla mnie. Kochajcie babcie!
pozostało 1000 znaków
Półtora miesiąca temu zerwałem z moją dziewczyną. Powód? Olewała mnie, jak tylko mogła, oszukiwała na każdym kroku i kłamała, że nie ma czasu (tak naprawdę nie chciała się po prostu spotykać). W skrócie - unikała mnie. Kiedy oznajmiłem jej, że chcę zakończyć związek, miałem nadzieję, że zrozumie, że źle robiła, że tęskni i że za jakiś czas wrócimy do siebie. Niestety, wbrew moim oczekiwaniom, ona ucieszyła się z tej wiadomości i powiedziała, że już dawno sama chciała zerwać.

I tutaj mógłbym zakończyć opowieść, gdyby nie to, że wczoraj się dowiedziałem, że kiedy jeszcze byliśmy razem, "kręciła" z moim przyjacielem, którego znałem 16 lat i mnie z nim zdradziła. Najgorsze uczucie w życiu, kiedy dwie bliskie ci osoby, które zdawało się, znasz na wylot, jednocześnie wbijają ci nóż w plecy. Nie życzę tego nawet największym wrogom.

Jedno jest pewne - teraz przynajmniej wiem, że zerwanie z nią było najlepszą decyzją, jaką mogłem podjąć.
pozostało 1000 znaków
6 dni temu
Całe życie miałam głupawe nazwisko, marzyłam o tym, że osiągnę 18 lat i w końcu je zmienię. Później jakoś się przyzwyczaiłam, poza tym uznałam, że i tak wyjdę za mąż.

Nie spodziewałam się, że z nazwiska Koperek stanę się panią Dupką.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
7 dni temu
Bardzo bolała mnie noga - poszedłem do lekarza rodzinnego po skierowanie do ortopedy, bo ten ból narastał i trwało to zdecydowanie za długo, wolałem sprawdzić, co się dzieje. Dostałem skierowanie na 12.02. Gdy zobaczyłem datę - zamarłem, przecież to tak długo... a później dostrzegłem coś jeszcze. To luty 2021 roku.

Chyba amputuję sobie nogę w domu, zanim sama mi zgnije.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
dziś
Zrobiłam pierniki na święta.

Mam trójkę dzieci i męża. Ale pierników już nie mam.... czytaj dalej
dziś
Mam zarost, którego powinni mi wszyscy zazdrościć. Broda czarna, mocna, wąs bujny, rośnie naprawdę ekspresowo, w... czytaj dalej
dziś
Kazałam dzieciom napisać listy do Mikołaja, bo wiadomo, idą święta, a jak nawymyślają dziwactw, które będę... czytaj dalej
0 dni temu
Jestem prawdziwą iluzjonistką. Moją popisową sztuczką jest rozmnażanie materii.

Dzieje się to tak, że zjadam... czytaj dalej
0 dni temu
Wyznałem dzisiaj miłość dziewczynie, w której podkochuję się od początku liceum. Powiedziała mi, żebym... czytaj dalej