Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Zwiazek bez seksu

Anonimowy18 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 8
0 2
Dodano: 02.03.2017 21:53
pierdolcie sie

Ostatnio edytowano: 03.03.2017 13:52

reklamy ukryte
reklamy ukryte
Konto usunięte
2 0
Dodano: 03.03.2017 08:44
Golenie pusi nie jest jakimś obowiązkiem kobiety i nie świadczy o higienie, nie każda czuje się komfortowo z wygoloną.
Co do nóg... tutaj inna sytuacja, bo jednak prawie każda kobieta w cywilizowanym kraju goli owłosienie na nóżkach, więc trochę mnie tym zaskoczyłeś xD. Powiedz, że ci się to nie podoba. Jak zacznie wariować to możesz dodać OBRZYDZA.

Oprócz tego - brzmisz, jakbyś jej nie kochał. Chce ci się tylko cipki i tyle, no nie oszukujmy się, tak pewnie jest. xD Ona nie ma obowiązku współżycia z tobą. Naoglądałeś się amerykańskich komedyjek i ci się wydaje, że każdy w liceum się rucha I TY TEŻ MUSISZ, BO JAK NIE, TO JESTEŚ LOOSER.
Ty nie chcesz związku tylko ruchańska. A w takiej sytuacji lepiej będzie, jak od niej odejdziesz i znajdziesz sobie jakąś łatwiejszą

Jeszcze co do oralu, to wiesz, nie każda lubi brać do buzi i uwaga - NIE KAŻDY FACET LUBI ROBIĆ MINETĘ :-D ps to prawda
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
1 0
Dodano: 03.03.2017 08:44
Nic nie możesz zrobić, dziewczyna najwyraźniej również nie jest gotowa do seksu oralnego, pewnie nigdy tego nie robiła i się boi, a Ty zamiast ją wspierać, naciskasz na nią, by to zrobiła, a to jeszcze bardziej jej obrzydza spróbowanie tego i masz..., związek jest taki, jaki sam go wykreowałeś, dziewczyna nie jest gotowa= odpuść, jeżeli zależy Ci bardziej na seksie, niż na dziewczynie, to najwyraźniej albo jej nie kochasz albo nie jesteś jeszcze dostatecznie dojrzały na związek, zerwij z nią i pozwól jej znaleźć faceta, który będzie ją kochał prawdziwie i będzie dojrzały.
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
0 1
Dodano: 03.03.2017 13:51
ja nie powiedzialem nic o innych aspektach, ale tak jak myślałem, ludzie sie lituja nad biedna dziewczyna ktorej rzekomo nie kocham i chce sie tylko ruchac, a beda na mnie naskakiwać tylko o to ze czegos mi potrzeba
0 1
Dodano: 03.03.2017 13:52
usuwam temat, bo w internecie widze samych debili co tylko wałkują stare poglądy i hipokryzje
unicornix Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 1
1 1
Dodano: 03.03.2017 14:53
usuwam temat, bo w internecie widze samych debili co tylko wałkują stare poglądy i hipokryzje-chyba ty jesteś tym debilem
Konto usunięte
0 0
Dodano: 03.03.2017 15:15
z takim podejściem to będziesz na ręcznym jechał do końca życia, hehe, powodzenia
Istredd Wróżbita Maciej
Postów na forum: 129
Kciuki w górę: 89
Kciuki w dół: 36
0 0
Dodano: 03.03.2017 15:36
...

Ostatnio edytowano: 03.03.2017 15:47

Konto usunięte
0 0
Dodano: 03.03.2017 15:49
No to zdecyduj się włochate nogi nie ale włochate piździsko już jest ok?
I to i to powinny golić, nie ma obowiązku, ale tak samo nie ma obowiązku mycia się, jesteśmy w 21 wieku a nie jakimś śmierdzącym sredniowieczu

-JA NIE LUBIĘ ZAROŚNIĘTYCH PICZEK, WIĘC MACIE JE GOLIĆ

a ty nie pukasz swojej panienki? friendzone? xd
http://wyznajemy.pl/forum/temat/poznam-gadatliwa/483
Istredd: Hej, mam 25 lat i chętnie poznam gadatliwą dziewczynę, najlepiej po nieudanym związku.

a facet ktory nie lubi minetki... pewnie lubi brac do papy innemu gosciowi, ale nie nazywalbym pedala facetem.
Dobra, dałem się. Strollowałeś mnie xD, skurwysyn, dobry jest
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 954