Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Zraniona

Zraniona1234_1234 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
2 0
Dodano: 04.12.2018 11:25
W ostatnim czasie rozstałam się z facetem, rozstaliśmy się raczej w złych stosunkach. Jak się okazało po krótkim czasie pocieszył się moją starą znajomą.
Spotkaliśmy się na imprezie. Byli we dwoje. Jednak po pewnym czasie zaczepil mnie i chciał porozmawiać.
Chciał zgody, ale jak można wybaczyć komuś kto przez pół roku kłamał, że kocha i mu zależy? A chwilę po rozstaniu pociesza się inną dziewczyną?
Czuje się bardzo skrzywdzona, mam chęć się zemsić za te wszystkie kłamstwa z jego strony.. Ale czy warto?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
DeivDevil Wróżbita Maciej
Postów na forum: 147
Kciuki w górę: 168
Kciuki w dół: 42
0 0
Dodano: 04.12.2018 15:20
Ciężko powiedzieć czy warto czy nie, czasami zemsta jest słodka ale to zależy od tego jak Ty wolisz i uważasz, chcesz to się zemścij pomimo tego, że ludzie będą mówić, że zemsta to domena słabych ;)
Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia
To ty zmieniasz życie, a nie życie cię zmienia
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 587
Kciuki w górę: 359
Kciuki w dół: 730
0 1
Dodano: 04.12.2018 15:26
Ja 11 miesięcy byłem z kimś kto mnie kochał tylko przez dwa miesiące może, a później "Głupio było zerwać" i wiesz co?. Podziękowałem jej, za to, że pokazała mi iż gówno w papierku jest więcej warte. I ty zrób to samo, podziękuj mu za to jakim męskim narządem jest. Po co się mscic?. Zemsta motywuje to fakt, ale po fakcie i tak poczujesz się pusta. :d

Ostatnio edytowano: 04.12.2018 15:26

Niema mnie tu już. Nie pomagam, więc nie pisać na priv.
bentombe150 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 6

0 0
Dodano: 07.02.2019 22:52
Najlepszym ciosem i mocnym zarazem bedzie to, ze pokazesz mu ze bez niego lepiej sobie radzisz w zyciu. Pokaz facetowi ze lepiej Ci bez niego. Miej swoje nowe cele, albo poprstu chillout i żyj do przodu, nie ograniczaj sie. Nie zaprzataj sobie nim glowy.
Konto usunięte
0 0
Dodano: 19.05.2019 12:08
Xziewczyno nir pfzejmuj baxz wrednasuka mscij sie zniszcz skurwysyna nie daj sobie na glowe wejsc "Jazdaaa z skurwysynami " ps dlawszystkich x, iadow ktor, zranili ozzukali i sie puszczali
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 126 726