Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Znowu dała murzynom...

oswiecony666 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 1
1 1
Dodano: 20.02.2017 18:59
Siema.
Ona chyba nie ma żadnych uczuć. I jak otwarcie o tym mówi, bez żadnych zahamowań...
Co o tym wszystkim myślicie? Ja rozumiem że każdy ma swoje fantazje, sam mam swoje. Ale żeby się tym dzielić z całym światem w internecie?! Mi by było wstyd przed rodzicami, jakby coś takiego zobaczyli.

Ostatnio edytowano: 23.03.2017 16:16

reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 290
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 21.02.2017 07:49
Uczucia to ona może ma, ale nie ma żadnej moralności i szacunku, jest idiotką, tyle, nie ma tu czego rozstrząsać, bo tylko większy, jak ona to mówi ,,fejm" się jej robi, dlaczego media internetowe nie mogą jej olać...(?), gdyby ją olały oraz gdyby olali ją ludzie, to ona, by tego nie robiła, bo nie miałaby po co..., więc zamiast o niej gadać, lepiej jest ją olać.
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Istredd Wróżbita Maciej
Postów na forum: 129
Kciuki w górę: 89
Kciuki w dół: 36
0 0
Dodano: 21.02.2017 11:08
nie gadaj że kliknęłaś w ten link?

0 0
Dodano: 21.02.2017 19:59
nie gadaj że kliknęłaś w ten link?
Nie kliknęłam, bo znam tą ,,opowiastkę", cały internet o tym ,,świszczy", więc na kit mam wchodzić w jakiś link :\
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Istredd Wróżbita Maciej
Postów na forum: 129
Kciuki w górę: 89
Kciuki w dół: 36
1 0
Dodano: 22.02.2017 09:37
Ktoś wpisał jakąś historyjkę żeby ludzie mu klikali w link z jakimś spamem albo wirusami.

0 0
Dodano: 22.02.2017 18:46
Ktoś wpisał jakąś historyjkę żeby ludzie mu klikali w link z jakimś spamem albo wirusami.
Rozumiem :P
Na szczęście ja tą historyjkę znam, poza tym mam antywirusa płatnego, więc nawet jakbym weszła, to by zablokował stronę, więc luz :P
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 856