Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

zmiana tytułu i treści

kicia835 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
2 0
Dodano: 16.06.2017 18:33
dlaczego nasi administratorzy wyznajemy zmieniają treści i tytuły wyznań rozumiem tytuł żeby przyciągnąć uwagę czytelników ale treść??
reklamy ukryte
reklamy ukryte
theszymox Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 1
2 1
Dodano: 09.07.2017 15:38
Bo sa chorzy na głowe
Konto usunięte
1 0
Dodano: 18.09.2017 08:34
dlaczego nasi administratorzy wyznajemy zmieniają treści i tytuły wyznań rozumiem tytuł żeby przyciągnąć uwagę czytelników ale treść?? dokladnie dlaczego????? I nie rozumiem zmiany nawet tytulu. Skoro to nasze wyznania my jestesmy autorami to jesli juz koniecznoscia sa zmiany to moze wypadaloby spytac autora czy wprowadzone zmiany nie spowodowaly utraty sensu lub celu przekazu? Bo tak sie sklada ze kiedys na innym nicku wstawilam wyznanie ktore niemalze odrazu trafilo na glowna ale tresc w 40% zmieniona co spowodowalo ze moj cel w 10000% zostal utracony, komentarze byly odpowiedziami na pytania wymyslone przez admina a mnie sama autorke spotkal ogolny hejt ( krytyka, obelgi i mieszanie mnie z blotem a nawet zyczono mi smierci ) i koniec koncow nie uzyskalam odp na nurtujace mnie pytanie ale zafundowano mi za to nieustanne odpieranie atakow na moja osobe. No wybaczcie ale o ile o waszych prawach do mojego tekstu wyczytalam w regulaminie to nie bylo slowka o tym ze zmiany w tekscie moga spowodowac utrate sensu przekazu i autor bedzie niezrozumiany przez odbiorcow badz zostanie zrozumiany ale niewlasciwie a final finalow moze nawet nie uzyskac odpowiedzi na "swoje wyznanie,, nie bylo nawet slowka. Wyznajemy.pl zechce sie wypowiedziec w tym temacie?
Dorus Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 19.01.2018 23:51
No ja nie miałem aż tak ekstremalnych doświadczeń, ale wczoraj dodałem swoje pierwsze wyznanie, ale administracja tak to pozmieniała, że już nawet nie ma sensu, nie jest tak zabawne i już nie wspomnę, że dość znacząco mija się z prawdą.

P.S. Chyba administracja nie jest chętna wypowiedzieć się w tej kwestii.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 924