Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

złamane serce

cokolwiekaaa Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 22.04.2018 20:37
Wiem ze może to i głupie ale pare miesięcy temu zerwał ze mną chłopak i niestety z mojej strony to było prawdziwe uczucie zakochałam się w nim co prawda byliśmy razem tylko 7 miesięcy ale nie potrafię się pozbierać i ruszyć dalej
Co robić pomóżcie proszę
reklamy ukryte
reklamy ukryte
worthless Wróżbita Maciej
Postów na forum: 49
Kciuki w górę: 36
Kciuki w dół: 6
3 0
Dodano: 23.04.2018 13:19
Nic Ci nie pomoże. Nie ma słów na pocieszenie. Zostałaś wykorzystana, wyimaginowałaś sobie w nim kogoś lepszego. Niestety, czas, cierpienie i odrzucenie wreszcie sprawią, że Ci przejdzie, ale nic póki co nie da rady Cię odprowadzić od tego. Tylko z łaski swojej nie rób innemu tego, co zrobił Ci były. I nie udawaj przed kimś. Znajdz sobie kogoś dopiero, jak Ci przejdzie, nie wcześniej. Pozdrawiam. Powodzenia.
I am so worthless.
Anathema - Lost Control.
problematyka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 03.05.2018 13:43
Rozstania są trudne, wiem jak to jest. Na początku jest ciężko, ale po jakimś czasie najlepiej jest zacząć od nowa. Po prostu pomyśl o sobie, zacznij korzystać z życia bycia singlem, realizuj swoje pasje i zainteresowania a najlepiej idź gdzieś z kumplami np na imprezę, na zakupy itp. Zobaczysz jak pomyślisz o sobie i zaczniesz robić coś co jest twoją pasją, ból po rozstaniu z czasem minie i na pewno poznasz innego faceta, przecież tego kwiata jest pół świata.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 544