Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

ZK

Martwy Wróżbita Maciej
Postów na forum: 28
Kciuki w górę: 17
Kciuki w dół: 19

Pisze z: Piekło
0 0
Dodano: 02.11.2019 20:28
Jak przygotować się do odsiadki w więzieniu??
Wszystkie pedalskie komy zostawcie dla kolegów ;)
P.S dzisiaj miałem się stawić w Aś ale tego nie zrobiłem i napewno nie zrobię. Nawet jak będzie doprowadzenie z sądu wydane to ciężko im będzie mnie znaleźć. Zjebałem sobie życie no i trudno się mówi a skoro żadnych sankcji mi nie dowala to nie mam czym się przejmować

Ostatnio edytowano: 08.11.2019 21:59

52CM
MTJP
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 601
Kciuki w górę: 378
Kciuki w dół: 733
0 0
Dodano: 04.11.2019 15:38
A da się przygotować? Dużo zależy od rodzaju, oczy trafisz na ogólny, czy zamknięty ze szczególnym nadzorem czy półotwarty. A przede od sentencji wyroku. A w więzieniu no cóż, albo kuchnia albo grypsera chociaż jeśli masz termin to na pewno idziesz za coś lekkiego pokroju alimentów ewentualnie odpracowania długów.

Ostatnio edytowano: 04.11.2019 15:39

Niema mnie tu już. Nie pomagam, więc nie pisać na priv.
Martwy Wróżbita Maciej
Postów na forum: 28
Kciuki w górę: 17
Kciuki w dół: 19

Pisze z: Piekło
0 0
Dodano: 04.11.2019 15:44
Pół roku dostałem i narazie to wiem tyle że na AŚ muszę iść. Możliwe że trafię albo do pół otwartego dla odsiadujacych pierwszy wyrok albo do zamkniętego dla recydywy
52CM
MTJP
Magnot Wróżbita Maciej
Postów na forum: 209
Kciuki w górę: 52
Kciuki w dół: 172
0 0
Dodano: 07.11.2019 14:49
A da się przygotować? Dużo zależy od rodzaju, oczy trafisz na ogólny, czy zamknięty ze szczególnym nadzorem czy półotwarty. A przede od sentencji wyroku. A w więzieniu no cóż, albo kuchnia albo grypsera chociaż jeśli masz termin to na pewno idziesz za coś lekkiego pokroju alimentów ewentualnie odpracowania długów. znawca-do piaskownicy szczylu i spierdalaj
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 601
Kciuki w górę: 378
Kciuki w dół: 733
1 0
Dodano: 08.11.2019 15:05
To nie jest tak źle, bo pół roku jak masz to przy dobrych wiatrach, miesiąc i wyjdziesz. O ile nie będziesz odwalać, do recydywy nie będą cie pchać z takim wyrokiem bo by cie tam zjedli. Takie sanki to nie sanki. :d
Niema mnie tu już. Nie pomagam, więc nie pisać na priv.
Magnot Wróżbita Maciej
Postów na forum: 209
Kciuki w górę: 52
Kciuki w dół: 172
0 0
Dodano: 16.11.2019 03:38
A da się przygotować? Dużo zależy od rodzaju, oczy trafisz na ogólny, czy zamknięty ze szczególnym nadzorem czy półotwarty. A przede od sentencji wyroku. A w więzieniu no cóż, albo kuchnia albo grypsera chociaż jeśli masz termin to na pewno idziesz za coś lekkiego pokroju alimentów ewentualnie odpracowania długów.ale ty głupi jestes jak twoj stary w grobie
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 551