Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

zgłaszanie użytkowników-trolli

chomik123 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 0
2 0
Dodano: 15.09.2017 13:31
Strasznie dużo jest na stronie osobników, którzy nic nie wnoszą do dyskusji, a jedynie obrażają. Czy my, jako użytkownicy, jesteśmy w stanie coś z tym zrobić? Zwykle na różnych forach, czy stronach przy komentarzach jest przycisk 'zgłoś użytkownika', a tutaj go nie ma, w związku z czym mam pytanie, czy da się szybko i sprawnie zgłosić takiego trolla do administracji w celu zbanowania?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Konto usunięte
1 0
Dodano: 15.09.2017 13:58
Jedyny sposób to screen i pisać na Facebooku, innego sposobu niema. Chociaż ja też zgłaszałem i zero odzewu, także wydaje mi się że innego sposobu niż ignorowanie niema.
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 469
Kciuki w górę: 571
Kciuki w dół: 145

Pisze z: Zamość
3 0
Dodano: 15.09.2017 19:17
Czytam sporo wyznań na tym portalu i jest bardzo mało takich gdzie osoby się wzajemnie wyzywają. Gdy pewnie granice zostają przekroczone wystarczy zgłosić to adminom, a oni załatwią sprawę.
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
chomik123 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 0
2 0
Dodano: 15.09.2017 20:48
Proszę cię... na tym portalu nie ma żadnej kontroli. Wystarczy spojrzeć na onetwo3 i jego inne konta, które ciągle się pojawiają. Poza tym ludzie cały czas wyzywają się od debili, tępaków, kurew, szonów i tym podobnych. Kultura wypowiedzi jest daleko z tyłu, ale użytkownicy są już tak bardzo do tych wyzwisk przyzwyczajeni, że tego nie zauważają.
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 469
Kciuki w górę: 571
Kciuki w dół: 145

Pisze z: Zamość
3 2
Dodano: 15.09.2017 22:20
Proszę cię... na tym portalu nie ma żadnej kontroli. Wystarczy spojrzeć na onetwo3 i jego inne konta, które ciągle się pojawiają. Poza tym ludzie cały czas wyzywają się od debili, tępaków, kurew, szonów i tym podobnych. Kultura wypowiedzi jest daleko z tyłu, ale użytkownicy są już tak bardzo do tych wyzwisk przyzwyczajeni, że tego nie zauważają.
Jak ktoś jest kurwiszonem albo kurwą to jak mam inaczej ją nazwać? Kobietą lekkich obyczajów? XD Według mnie lepiej napisać prosto z mostu. Chodzi mi o kłótnie i wyzwiska względem różnych poglądów. Administracja jest bardzo pomocna, wystarczy do nich napisać, a problem rozwiązują bardzo szybko.
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
Reezu1337 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 29
Kciuki w górę: 23
Kciuki w dół: 5

Pisze z: Polska
0 0
Dodano: 21.10.2017 17:24
Jak ktoś jest kurwiszonem albo kurwą to jak mam inaczej ją nazwać? Kobietą lekkich obyczajów? XD Według mnie lepiej napisać prosto z mostu. Chodzi mi o kłótnie i wyzwiska względem różnych poglądów. Administracja jest bardzo pomocna, wystarczy do nich napisać, a problem rozwiązują bardzo szybko.

Teen uciekaj bo nas zacznom fyzyfac bo my ih tesz fyzyfamy piszonc prafde o tym jakimi dziwkami niektoszy som co nje? XDDDDDDD

Lepiej napisać na dziwkę, że jest dziwką, niż oszukiwać ludzi i pisać, że to dziewczyna która na 100% nie radziła sobie w życiu i dlatego tak biednie skończyła i powinno się nią wspierać, a zdradę można przecież usprawiedliwić alkoholem XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ktoś komu się coś udało.
Nie to co wam.
H.
E.
H.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 892