Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Zerowa akcepracja

seikyo Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 15.09.2019 11:23
Hej!
Zaczne od tego iż od roku mam pewien problem. Ja siebie bije. Można powiedzieć, że daje upust emocją. Robie to najczęściej po kłótni z rodzicami lub dostane z jakiegoś przedmiotu złą ocene. Wtedy zamykam się w pokoju i się krzywdę. Kiedy nie ma nikogo w domu również to robie ale nie próbuje tego robić dyskretnie.Najczęściej mówie, iż jestem zerem i niczego w życiu nie osiągnę. Jestem poprostu wykończona psychicznie i nie wiem co ze sobą zrobić. W szkole zawsze jestem uśmiechnięta by nikt się mną nie martwił, a w domu najczęściej po nocach płacze. Rodzice nie raz widząc moje zachowanie( ponieważ wcześniej się zaniedbywałam mało snu, mało jadłam(z tym do teraz mam problem) ) Chcieli mnie wysłać do psychologa lub najlepiej do psychiatry. Dacie jakieś porady jak polepszyć relacje między rodzicami? Najczęściej kłócimy się o to, że ich nie szanuje, obrażam się, i jestem niezadowolona z życia.

Ostatnio edytowano: 15.09.2019 11:24

reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 300
Kciuki w górę: 83
Kciuki w dół: 111

Płeć: kobieta
Pisze z: chujnia
1 0
Dodano: 15.09.2019 11:30
Idź to psychologa a najlepiej psychiatry. Porozmawiaj też z kimś? np. rodzice, przyjaciele albo ktoś z tej pojebanej aplikacji. Nie rozumiem krzywdzenia samego siebie, to popierdolone.
sad bitch
melancholik Wróżbita Maciej
Postów na forum: 14
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 11.11.2019 00:27
Idź to psychologa a najlepiej psychiatry. Porozmawiaj też z kimś? np. rodzice, przyjaciele albo ktoś z tej pojebanej aplikacji. Nie rozumiem krzywdzenia samego siebie, to popierdolone.
Może i popierdolone ale często jednak daje tę chwilę radości i uczucia rozmarzenia
Pewnego dnia w środku nocy
Dwóch martwych chłopców wzięło się do walki. Plecami staneli do siebie twarzami. Wyciągnęli miecze i do siebie strzelali. Głuchy policjant usłyszał hałas, przyszedł i zabił.
marmurowanok Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 13.01.2020 15:00
Doradzić ci coś?
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 921