Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Zdrada przyjaciółki?

nieszczesliwa90 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 12.02.2017 03:27
Czytam tu wiele wyznań i mam nadzieję, że mi pomożecie. Nie wybrazam sobie stracic najwiekszej przyjaciolki choc zrobilam cos niestosownego i no.. krotko mowiac - po pijaku

Mam 17 lat i z przyjaciolmi chcielismy swietowac urodziny dwoch przyjaciol. Pozbieralismy hajs i wszystko zostalo zakupione. Od poczatku wiedzialam ze bedzie sie cos dzialo. Bylam tam jako jedyna poniewaz kolezanki nie mialy transportu.

Ale do rzeczy. Po kilku łykach wodki zaczal sie lekki helikopter i no krotko mowiac pamietam kilka urywek. Jak to dzieciaki - chcielismy cos jeszcze no i zapalić zapaliliśmy.. Ale najgorsze bylo to, ze POCAŁOWAŁ MNIE CHŁOPAK, ktory mojej przyjaciolce podoba sie od 2 lat.. Dowiedziala sie tego od razu i powiedziala ze nie chce mnie znac..

Nie wiem co mam robic.. pomagacie tu ludziom.. moze moglibyscie i mi.. Nie chce jej stracic..
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 290
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 12.02.2017 09:25
Tutaj nie da się nic zrobić :D , będzie i jest wściekła, to normalne i albo po czasie jej przejdzie albo już na zawsze Ciebie znielubi, tu nie da się nic zrobić, trzeba było wcześniej myśleć, tyle nie pić i nie całować się z tym chłopakiem.
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
nieszczesliwa90 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 12.02.2017 21:41
Problem w tym że to on mnie pocałował i kszdy kto tam byl powiedzial ze to nie jdst moja wina..
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 290
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 13.02.2017 09:36
Problem w tym że to on mnie pocałował i kszdy kto tam byl powiedzial ze to nie jdst moja wina..
I co z tego..., większość kobiet automatycznie obarcza winą inną kobietę, niż faceta, bo do kobiet nic nie czują.
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 197
Kciuki w dół: 29

1 0
Dodano: 14.02.2017 07:05
A ty go nie calowalas? Calowalas. Więc wina też jest po twojej stronie . Jeśli byś go od razu od siebie odepchnela to mogłabyś powiedzieć że to nie twoja wina. Przelizalas się z typem i teraz "to nie moja wina taka bidulka ze mnie "
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
Konto usunięte
0 0
Dodano: 14.02.2017 08:32
Oprócz tego, że zwalasz winę na chłopaka, chociaż po pijaku byłabyś w stanie z opóźnioną reakcją (xD) odepchnąć go, albo chociaż wzbraniać się w jakikolwiek sposób np. obracać głowę w bok itd. to - przyjaciółka 2 lata nic nie zdziałała, na co ona czeka? Aż jej spadnie z nieba ten chłopak kurwa z różami i z białym koniem? Są razem? Nie są. Pewnie nawet ze sobą nie gadali xD to ty nie masz prawa się z nim całować, bo jej się podoba? Przecież to kpiny.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 924