Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Zdrada nr. 1

szczerysta Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 5
1 3
Dodano: 12.07.2019 16:42
Hej

zalozylem tu konto, zeby wyznac kilka zdrad. Generalnie to nie zaluje niczego ale mam dziwna potrzebe opowiedzenia tego komus.

Mam dziewczyne od lat ale jakis czas temu zaczela mnie podniecac mysl o zdradzie. Zwierzylem sie przyjacielowi a on przyznal, ze zdradza zone od lat i tak samo robia jego kumple. Mowi, ze jest taka nieoficjalna spolecznosc zon i mezow, ktorzy zdradzaja i w sumie to teraz bardzo popularne. Polecil mi aplikacje GG, ze tam loguja sie osoby, ktore sa zajete ale mysla o zdradzie. Sciagnalem gg i faktycznie, wyglada na to, ze zdrada jest dosc modna i nie tylko mnie ciekawi i podnieca. Dosc szybko poznalem mezatke, ktora spodobala sie mi a ja Jej. postanowilismy sie spotkac ale wyznala, ze jest w ciazy, troche mnie to przerazilo ale co tam, raz sie zyje. Sluchajcie, umowilismy sie, wynajalem pokoj hotelowy, czekalem na Nia juz w nim. Kiedy zapukala wstalem i otworzylem drzwi, wygladala pieknie, przed soba miala widoczny brzuszek. Weszla, byla dosc wyluzowana, napilismy sie wody z cytryna, zapoznalismy sie i atmosfera zelzala, rozebralem Ja a ona mnie i weszlismy do lozka calujac sie caly czas. To bylo cos pieknego, mielismy orgazm za orgazmem, bralem Ja bez gumki i konczylem w Niej, na koniec anal i stwierdzilismy, ze 5 razy to juz wystarczajaco, ubrala sie i wyszla.
Nigdy wiecej jej nie zobaczylem ale musze przyznac, ze to bylo niesamowite i bardzo przyjemne. Kazdemu polecam !
No a teraz czekam na hejty od niektorych ;)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 469
Kciuki w górę: 571
Kciuki w dół: 145

Pisze z: Zamość
3 0
Dodano: 12.07.2019 18:18
Mi to wygląda na jakieś seks opowiadanie sfrustrowanego typa którego żadna kobieta nie chce.
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 300
Kciuki w górę: 73
Kciuki w dół: 108

Pisze z: chujnia
0 0
Dodano: 12.07.2019 23:29
Mi to wygląda na jakieś seks opowiadanie sfrustrowanego typa którego żadna kobieta nie chce. totalnie. Chciałam coś takiego napisać
sad bitch
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 601
Kciuki w górę: 378
Kciuki w dół: 733
0 0
Dodano: 15.07.2019 06:24
Jak już kopiujesz to podaj źródło.
Niema mnie tu już. Nie pomagam, więc nie pisać na priv.
szczerysta Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 2
1 2
Dodano: 15.07.2019 08:03
Guzik mnie obchodzi na co komu i co jak wyglada, kobiet w zyciu mialem sporo, opowiedzialem cos bo o to tu chodzi, zeby wyznawac rzeczy.
Antanoli Wróżbita Maciej
Postów na forum: 34
Kciuki w górę: 3

Pisze z: Strasburg
0 1
Dodano: 25.07.2019 12:08
gg do zdrady? niby jak to wygląda. Trzeba znać numer osób, jest jakaś lista?
Psychoterapeuta. Seksuolog. Pracuję w agencji modelingu z Strasburga. Pomagam młodym osobom rozumieć siebie i swoją drogę. Także pomagam parom, małżeństwom znaleźć rozwiązania dla tematów tabu.
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 469
Kciuki w górę: 571
Kciuki w dół: 145

Pisze z: Zamość
0 0
Dodano: 25.07.2019 16:42
Guzik mnie obchodzi na co komu i co jak wyglada, kobiet w zyciu mialem sporo, opowiedzialem cos bo o to tu chodzi, zeby wyznawac rzeczy.
Hahaha, opowiadasz to jakbyś był prawiczkiem, a nie dorosłym facetem. Chyba że żona do łózka Cię nie dopuszcza i stąd ta chęć opisania przeżyć tak dokładnie.
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
Antanoli Wróżbita Maciej
Postów na forum: 34
Kciuki w górę: 3

Pisze z: Strasburg
0 0
Dodano: 30.07.2019 12:23
W sumie niekoniecznie. Jeżeli był z małą ilością kobiet, albo ta z którą jest jest tą pierwszą, to naturalne, że szuka czegoś nowego. W sumie, jeżeli nie robi tym krzywdy (nie wydaje na te kobiety dużo pieniędzy, nie traci dużo czasu) to jest ok. Jeżeli sam będziesz przez to lepiej się czuł to tym lepiej dla Twojej dziewczyny. Spanie z kilkoma kobietami w krótkim czasie bardzo podnosi libido i Twoja dziewczyna może mieć z tego bardzo dużo korzyści.
Psychoterapeuta. Seksuolog. Pracuję w agencji modelingu z Strasburga. Pomagam młodym osobom rozumieć siebie i swoją drogę. Także pomagam parom, małżeństwom znaleźć rozwiązania dla tematów tabu.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 543