Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Zamawiał ktoś fałszywki z czarnegomarket

tadeuszozor Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 30.08.2018 17:34
Siemanko, mam do Was pytanie a mianowicie mam zamiar zamówić tak zwane banknoty kolekcjonerskie i trafiłem na ciekawą stronę. Ktoś się może więcej wypowiedzieć? Zamawiał ktoś z Czarnegomarketu ?

Na zdjęciach widać że banknoty są dobrej jakości, jeśli jest tu jakiś klient, który korzystał z usług czarnegomarketu to niech mi da znać na priv albo na email [email protected]

Z tego co widać strona jest nieźle zabezpieczona bo stoi na serwerach offshore co jest nie do wykrycia, miły sposób żeby się wzbogacić. Czekam na opinie. Pozdro.

Ostatnio edytowano: 30.08.2018 17:35

reklamy ukryte
reklamy ukryte
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 85
Kciuki w górę: 84
Kciuki w dół: 23

0 1
Dodano: 19.10.2018 18:23
Czesc. Strona to pelna amatorka. Tak sie tego nie robi, tragicznie zabezpieczona. Mily sposob zeby utopic prawdziwa kase.
Swoja droga banknoty na zdjęciach wygladaja jak ze zwyklej drukarki atramentowej. Porazka

Ostatnio edytowano: 24.10.2018 11:03

Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 119 182