Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Zależy mu, czy żartuje?

Soniakk Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 2

3 2
Dodano: 12.09.2017 19:40
Mam 14 lat, mój kolega 25. Uprzedzę wszystkie negatywne komentarze. Nie piszcie, że to jakiś pedofil, bo tak NIE jest. Dogaduję się z nim bardzo dobrze, przyjemnie się rozmawia.

Tak czy siak ostatnio jak pisaliśmy, zachowywał się bardzo dziwnie. Przytoczę tutaj fragment rozmowy:
Ja: Co tam wczoraj robiłeś? ;)
On: ...spotkałem się z przyszłą dziewczyną.
Ja: O to fajnie, znalazłeś sobie wreszcie kogoś ;D
On: Jeszcze nie wiadomo. Jak będziesz starsza to wybiorę ciebie.
Ja: Mnie?!
On: tak, masz super talent, ambicje... Nie jesteś pusta jak inne. Będziesz idealną dziewczyną.

Tutaj zmienił potem temat, ale mnie zamurowało. Nie spodziewałabym się po nim takiego czegoś.

Ostatnio jak rozmawiamy, to ciągle podkreśla to, że jestem kochana. Nie wiem czy żartuje sobie żeby mnie wkurzyć i wprowadzić w zakłopotanie. Czy może mówi prawdę i chce czegoś więcej w przyszłości?
Nawet jak chce czegoś więcej, to dlaczego pisał o tamtej dziewczynie? Nie mogło mu chodzić o mnie, bo wtedy się z nim nie widziałam.

Nie chcę związku, wiadomo. Na razie jeszcze za młoda jestem. Chciałabym tylko wiedzieć, co o tym myślicie? Nie wiem czy sobie robi żarty, bo tak jest już od jakiegoś czasu, czy może mówi serio. Nawet jeśli, to nie napisałby o tej dziewczynie... Czuję się z tym źle :(
reklamy ukryte
reklamy ukryte
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 469
Kciuki w górę: 571
Kciuki w dół: 145

Pisze z: Zamość
5 0
Dodano: 12.09.2017 20:03
Zacytuję swój post spod wyznania :
"Może próbował wzbudzić w Tobie zazdrość ? Według mnie on próbuje na serio coś z Tobą kręcić. "
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
Soniakk Wróżbita Maciej

1 0
Dodano: 12.09.2017 22:18
Wiem co napisałeś wcześniej. Chcę po prostu by więcej osób się wypowiedziało na ten temat

Ostatnio edytowano: 12.09.2017 22:19

Anonim-friend Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
2 0
Dodano: 15.09.2017 06:43
Dla wielu mężczyzn wiek nie ma większego znaczenia. Moja koleżanka ma od 16-go roku życia chłopaka starszego dziesięć lat. Ostatnio minął im trzeci rok jak są razem i planują wspólna przyszłość. Może dla Twoje kolegi ważny jest Twój charakter i sądzę, że pisaniem takich rzeczy może chcieć Ci zakomunikować bardzo delikatnie, że mimo różnicy wieku myśli o Tobie również w innych aspektach. Musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na dalszy rozwój wydarzeń, przynajmniej takie jest moje zdanie ;)
Soniakk Wróżbita Maciej

1 0
Dodano: 15.09.2017 15:22
dziękuję za odpowiedź ;) zastanawia mnie tylko jeszcze ta dziewczyna, o której pisał :/
Skalia Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
0 0
Dodano: 28.09.2017 21:28
Ja, tak jak TeenSpirit, uważam że chciał wzbudzić w tobie zazdrość i np. sprawdzić jaka będzie twoja reakcja (czy tobie też na nim zależy tak jak jemu na tobie) ;)
lepsza_ja Wróżbita Maciej
Postów na forum: 10
Kciuki w górę: 3
0 0
Dodano: 13.11.2017 02:30
A znacie się realnie?
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 886