Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Zakochany w jedną stronę?

Hades86 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 17.03.2019 00:31
Znam ją 9 miesięcy, a od 3 miesięcy za nią "szaleję"- tęsknię za nią, za wspólnymi rozmowami, wiadomościami do 2-3 w nocy, śni mi się prawie co dzień, martwię się o nią, wyczekuję wiadomości od niej. Czuję, że mógłbym spędzić z nią całe życie. Może już jestem zakochany? Wiem, że mnie lubi. Oboje czujemy się dobrze w swoim towarzystwie, zwierzamy się sobie, żartujemy itp. Co miesiąc dostaje wiersz ode mnie. Zależy mi na częstych kontaktach z nią, a przez problemy zdrowotne potrafi nie odzywać się kilka dni pod rząd i wtedy się martwię o nią. Może powinienem przestać oczekiwać od niej czegokolwiek i zobaczyć co los przyniesie. Proszę o jakieś dobre rady co mam robić, by nie pogłębić się w miłości bez wzajemności.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 621
Kciuki w górę: 398
Kciuki w dół: 738
1 2
Dodano: 17.03.2019 00:41
Przede wszystkim odwagi. Nie szukaj porady na takie sytuacje bo nie istnieje taka. (Nie jestem specem)
Moim zdaniem powinieneś pójść na żywioł, powiedzieć jej co czujesz bo może ona czuje to samo? Nigdy nie wiesz. A jak nie zaryzykujesz to będziesz się zatracać w tym co doprowadzi cie do frustracji i w konsekwencji do pogorszenia się waszych relacji. Powiedz jej wprost, zbierz odwagę i walcz o wasze szczęście. Lepiej żyć w świadomości niż cierpieć w nieświadomości. ;)

Ostatnio edytowano: 17.03.2019 00:41

Wredna123 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 15
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 12.06.2019 02:25
Masz objawy zauroczenia :D

Ostatnio edytowano: 12.06.2019 02:26

Wszyscy jesteśmy trochę jebnięci,tylko nie wszyscy zdiagnozowani ;P
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 784