Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Z chęcią komuś pomogę

Sweety_98 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 0
2 0
Dodano: 13.08.2019 10:19
Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz kogoś kto pomoże, napisz na priv. Postaram się pomóc jak mogę
reklamy ukryte
reklamy ukryte
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 469
Kciuki w górę: 571
Kciuki w dół: 145

Pisze z: Zamość
0 0
Dodano: 13.08.2019 11:42
Szukam osób do protestu przeciwko lgbt, pomożesz ?
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
Sweety_98 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 3
1 0
Dodano: 13.08.2019 11:56
Znaczy w sumie oni mi nie przeszkadzają. Ale uważam że trochę przesadzaja ze swoim krzyczeniem wszędzie. Ja się nie obnosze ze swoja heteroseksualnością na prawo i lewo i oni tez nie powinni. A tak ogólnie to jestem z Białegostoku znanego z ostatnich akcji
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 299
Kciuki w górę: 72
Kciuki w dół: 108

Pisze z: chujnia
0 0
Dodano: 13.09.2019 21:59
Szukam osób do protestu przeciwko lgbt, pomożesz ?Ale jesteś nietolerancyjny tfu
sad bitch
SexyPrincess Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 5

Pisze z: Manchester
0 0
Dodano: 15.09.2019 22:25
Szukam osób do protestu przeciwko lgbt, pomożesz ?Ale jesteś nietolerancyjny tfu nela no. pogadajamy
pv
kamil5122 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
0 0
Dodano: 20.09.2019 20:23
Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz kogoś kto pomoże, napisz na priv. Postaram się pomóc jak mogę

Cześć ja mam problem zastanawiam się czy pisać do dziewczyny znaczy piszemy ze sobą średnio co pół roku raz więcej raz mniej ogólnie dobrze się pisało tylko teraz ona tymczasowo jest w innej strefie czasowej i ostanio napisałem do niej co prawda na pierwsza wiadomość odpisała ale na moja odpowiedz już nie choć odczytała i zastanawiam się czy warto znaczy jestem pewien że warto ale czy nie wyjdę na nachalnego a muszę się przyznać że od kilku dni myślę o niej dosyć sporo
co myślicie o tym ?
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 873