Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

wyznanie

maggie95 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 1
2 1
Dodano: 13.04.2018 02:56
Witam jestem tu nowa i nie bardzo wiem o co tu chodzi? tylko tyle ze pisze sie wyznania a inni to komentuja :)
Maggie95
reklamy ukryte
reklamy ukryte
NieznajomyTyp Wróżbita Maciej
Postów na forum: 60
Kciuki w górę: 44
Kciuki w dół: 16

1 0
Dodano: 13.04.2018 08:22
na forum pisze się głównie ogłoszenia matrymonialne
worthless Wróżbita Maciej
Postów na forum: 49
Kciuki w górę: 36
Kciuki w dół: 6
2 0
Dodano: 14.04.2018 13:29
Witam jestem tu nowa i nie bardzo wiem o co tu chodzi? tylko tyle ze pisze sie wyznania a inni to komentuja :)

Witam.

Teoretycznie powinno się dodawać wyznania na stronie, opowiadać nieopowiedziane historie o nas.

W praktyce forum jak i portal zostały opanowane przez 10-15latków, którzy na siłę wszędzie piszą, dodają bezsensowne posty, nie umieją korzystać z forum, floodują, spamują i niszczą wszystko, czym ten portal mógł być.

Polecam uważać na tych wszystkich typków. Jest tutaj też bardzo dużo napaleńców, którzy piszą tylko w jednym celu, albo też różni pedofile, mendy społeczne i wszystko co najgorsze.

Znajdziesz tutaj oczywiście też rozsądnych i pomocnych ludzi, jeżeli kiedyś będziesz mieć problem, z pewnością pomogą.

Na tym portalu możesz ujrzeć cały internet w jednym miejscu.

Pozdrawiam.
I am so worthless.
Anathema - Lost Control.
rado_uk Wróżbita Maciej
Postów na forum: 218
Kciuki w górę: 66
Kciuki w dół: 54
1 0
Dodano: 14.04.2018 23:23
dokladnie to sie tu robi no chyba ze ktos ma chec kogos poznac to zawsze mozna probowac
lepsze jutro bylo wczoraj
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 636