Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Wyznania nie są akceptowane

Astaroth Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 13.11.2017 15:19
A skoro mi brakuje piątej klepki.. To jesteś u pani! :D
Ab alio exspectes, alteri quod feceris
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 477
Kciuki w górę: 582
Kciuki w dół: 147

Pisze z: Zamość
0 0
Dodano: 13.11.2017 16:28
Ziomek, Ty najpierw się wybudź ze swojego pięknego snu. Tutaj administracja nie działa, a wyznania są dobierane by miały jak największy zasięg i ilość polubień. Najlepiej sprzedają się tematy o zdradach, więc jak chcesz coś pisać to radzę wybrać tą tematykę. Siedzisz na tej stronie, a nawet nie znasz jej koncepcji, ani to jak działa. Masz 19lat, co Ty nigdy rozprawki nie pisałeś i nie wiesz ile znaków potrzeba ? :> Może jeszcze mamy Ci podyktować co ma być w wyznaniu zawarte ? Nawet dzieci takich problemów jak Ty nie mają....
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
szaniec Wróżbita Maciej
Postów na forum: 26
Kciuki w dół: 7
0 0
Dodano: 13.11.2017 16:44
Dziwne jest robienie takiego działu na forum bez żadnego nadzoru admina ale widocznie jak piszesz tak jest. Co do wybierania wyznań to nie wiesz co piszesz bo są wyznania z jednym zdaniem i to z dupy. Znowu jakiś nowy agent od koncepcji. Jakbyś nie zauważył to nie ma tylko wyznań o zdradach. Są różne w uj. Zaczynające się na zdaniu prawa jazdy. A ty wyjeżdzasz ze zdradami. Co ma piernik do wiatraka ? Czy informacja o zdaniu prawka też została zaakceptowana ze względu na dużo polubień. Więc co ty za głupoty piszesz. Co do znaków. Powiedz mi po co na stronie wyznajemy.pl dodali do komentarzy licznik znaków. Bo dziś to zauważyłem. Jakby to było zbędne to by tego kurna nie było. Jeśli twoje przyszłe lub teraźniejsze dzieci są takie mądre wg cb to to nie twoje dzieci ;) Dodam jeszcze że jak ktoś akceptuje wyznania to ktoś tą stronę kontroluje więc nie pisz że administracji niema. Myślisz że jak w tym roku nauczyli cię rozprawke pisać to możesz się tym chwalić jakbyś miał magistra ?

Ostatnio edytowano: 13.11.2017 16:58

TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 477
Kciuki w górę: 582
Kciuki w dół: 147

Pisze z: Zamość
1 0
Dodano: 13.11.2017 16:56
Dziwne jest robienie takiego działu na forum bez żadnego nadzoru admina ale widocznie jak piszesz tak jest. Co do wybierania wyznań to nie wiesz co piszesz bo są wyznania z jednym zdaniem i to z dupy. Znowu jakiś nowy agent od koncepcji. Jakbyś nie zauważył to nie ma tylko wyznań o zdradach. Są różne w uj. Zaczynające się na zdaniu prawa jazdy. A ty wyjeżdzasz ze zdradami. Co ma piernik do wiatraka ? Czy informacja o zdaniu prawka też została zaakceptowana ze względu na dużo polubień. Więc co ty za głupoty piszesz. Co do znaków. Powiedz mi po co na stronie wyznajemy.pl dodali do komentarzy licznik znaków. Bo dziś to zauważyłem. Jakby to było zbędne to by tego kurna nie było. Jeśli twoje przyszłe lub teraźniejsze dzieci są takie mądre wg cb to to nie twoje dzieci ;)
Ale takie wyznania mają największą szansę na wybicie i są prawie z automatu akceptowane przez administracje. Czasami odmienność jest potrzebna ale zobacz że stosunkowo jest ich niewielka ilość. Nadal nie ogarniasz jak działa ta strona. Siedzisz tutaj 11dni, a zachowujesz się jakbyś dopiero do "zerówki" wbił. Licznik znaków do komentarzy ? Zobacz jak działają komentarze po kilkunastu odpowiedziach. Wtedy będziesz wiedział dlaczego zostało to dodane. Poddałem się wazektomii żeby takiego debila jak Ty nie spłodzić :) No tak bo wbicie na 10min dziennie żeby zaakceptować wyznania to jest taka wielka aktywność. Ten portal jest nastawiony na zarobek, administracja wie co się sprzedaje i to będzie dodawane na główną. Gdyby mieli dodawać większość wyznań z poczekalni to by mieli spore spadki. Ciebie przez kilkanaście lat nie potrafili nauczyć pisać rozprawki to ja nie chce wiedzieć jakim zasobem wiedzy dysponujesz.

Ostatnio edytowano: 13.11.2017 17:01

Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
Astaroth Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 13.11.2017 17:00
To sie nazywa... "Pojechanie" :D
Ab alio exspectes, alteri quod feceris
szaniec Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 13.11.2017 17:03
Nie wiem czy wszyscy zrozumieli co miałem na myśli z tym poradnikiem. Tu koledzy sa chyba tego przykładem. Nie chodzi mi o tematy o czym pisać ale jak to napisać. Otóż napisalem raz wyznanie. Czekało na akceptację. No i po długim oczekiwaniu brak akceptacji. Może to moja wina. Może źle ująłem. Nie chodzi mi o poradnik a bardziej o REGULAMIN pisania wyznań.
szaniec Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 13.11.2017 17:41
Dziwne jest robienie takiego działu na forum bez żadnego nadzoru admina ale widocznie jak piszesz tak jest. Co do wybierania wyznań to nie wiesz co piszesz bo są wyznania z jednym zdaniem i to z dupy. Znowu jakiś nowy agent od koncepcji. Jakbyś nie zauważył to nie ma tylko wyznań o zdradach. Są różne w uj. Zaczynające się na zdaniu prawa jazdy. A ty wyjeżdzasz ze zdradami. Co ma piernik do wiatraka ? Czy informacja o zdaniu prawka też została zaakceptowana ze względu na dużo polubień. Więc co ty za głupoty piszesz. Co do znaków. Powiedz mi po co na stronie wyznajemy.pl dodali do komentarzy licznik znaków. Bo dziś to zauważyłem. Jakby to było zbędne to by tego kurna nie było. Jeśli twoje przyszłe lub teraźniejsze dzieci są takie mądre wg cb to to nie twoje dzieci ;)
Ale takie wyznania mają największą szansę na wybicie i są prawie z automatu akceptowane przez administracje. Czasami odmienność jest potrzebna ale zobacz że stosunkowo jest ich niewielka ilość. Nadal nie ogarniasz jak działa ta strona. Siedzisz tutaj 11dni, a zachowujesz się jakbyś dopiero do "zerówki" wbił. Licznik znaków do komentarzy ? Zobacz jak działają komentarze po kilkunastu odpowiedziach. Wtedy będziesz wiedział dlaczego zostało to dodane. Poddałem się wazektomii żeby takiego debila jak Ty nie spłodzić :) No tak bo wbicie na 10min dziennie żeby zaakceptować wyznania to jest taka wielka aktywność. Ten portal jest nastawiony na zarobek, administracja wie co się sprzedaje i to będzie dodawane na główną. Gdyby mieli dodawać większość wyznań z poczekalni to by mieli spore spadki. Ciebie przez kilkanaście lat nie potrafili nauczyć pisać rozprawki to ja nie chce wiedzieć jakim zasobem wiedzy dysponujesz.
Skąd wniosek że nie umiem pisać rozprawki. Co najwyżej spłodził byś takiego debila jak ty ;) swoich genów na mnie nie wieszaj. Mało mnie interesuje czy wyznania trafiają na poczekalnie czy główną. Chodzi mi bardziej by po prostu tam trafiły. A jeśli tak jak piszesz akceptowanie wyznań zależy od jakiegoś widzimisię to totalne dno. Przy którym admin ma sposobność akceptować parę zdań kierowanych do jednej osoby (takie rozmowy co się czasem zdarzały w poczekalni) i przy tym nie akceptować normalnych wyznań. A wg skąd masz pewność że chodzi o to a nie np. ze względuna złą budowę wyznania czy o inną pierdółke. Ktoś ci to powiedział czy co bo na twoją logikę nie za bardzo możemy liczyć ;)

Ostatnio edytowano: 13.11.2017 17:54

Konto usunięte
0 0
Dodano: 09.01.2018 00:58
Wpis usunięty
2
»
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 936