Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

wsytdliwy problem

Anonim1683819163 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 16.07.2018 00:06
Jako,ze jestem tu anonimowa to musze sie was poradzić.Mam 17 lat i od 2 lat mam chłopaka(19).Oboje chcemy zeby wreszcie doszlo do mojego pierwszego razu ale jest problem,ktory sie znajduje miedzy moimi udami.Wargi te ktore powinny być male sa wieksze od tych ktore powinny być większe...bylo juz sporo sytuacji takich w których moglo by dojsc do tego czego chce ale sie za jazdym razem wycofuję.On o tym nie wie i nie wiem co robic. Szczera rozmowa nie jest taka latwa na tem temat bo sie po prostu wstydze...
reklamy ukryte
reklamy ukryte
awersja Wróżbita Maciej
Postów na forum: 41
Kciuki w górę: 17
Kciuki w dół: 6
3 0
Dodano: 16.07.2018 04:27
Nie ma czego, jestem pewna, że nawet nie zwróciłby na to uwagi.
Konto usunięte
3 0
Dodano: 16.07.2018 14:50
Myślę, że nie masz żadnego problemu, to jest normalne, bo wargi sromowe mniejsze mają tylko nazwę 'mniejsze' a w rzeczywistości u wiekszości kobiet są one tak naprawde większe, mogą być też wystające, tylko nieliczne babeczki mają 'idealne" wargi, które są małe, także nie masz się czym przejmować. :)
emilia2580 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 1
0 0
Dodano: 20.07.2018 01:15
cos ty, bedzie dobrze laska!:)
Elomelo600 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
0 0
Dodano: 04.08.2018 12:09
Naprawdę nie masz się czym przejmować ja mam tak samo i po 2 mc związku zdecydowałam się z moim chłopakiem stracić dziewictwo. Teraz jesteśmy że sobą prawie 2 lata i nawet raz mi nie napaomniał że coś mu się nie podoba .Wszystko jest super A seks to naprawdę wspaniała czynność ale pamiętaj że dla chwili przyjemności nie warto zniszczyć sobie życia. Wiesz o co mi chodzi,o ciążę dlatego ważne jest zabezpieczenie i nie dawaj nie namawiać chłopakowi na chwilę bez jeżeli nie bierzesz tabletek bo uwierz na chwili się nie skończy
ona_26 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 1
0 0
Dodano: 16.08.2018 22:49
czyli masz tzw "motylka". jesli nie przeszkadza ci jej kształt w normalbym funkcjonowaniu, to nie ma problemu. polowa kobiet ma tak jak ty ;)... i jest to normalne. poprostu sa 2 rodzaje cipek. takie jak ty masz motylki, i tzw bułeczki. i jedne i drugie są normalne :).
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 870