Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Wizyta u ginekologa

majka98 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 20
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 31.01.2017 22:56
Moje pytania kieruję do Pań
Niedawno skończyłam 18lat i niedługo muszę wybrać się do lekarza. Moja pierwsza wizyta była 2 lata temu. Miałam bardzo bolesne i nieregularne miesiączki na tyle że przeszkadzały mi w normalnym funkcjonowaniu i tak zaczęła się moja historia z antykoncepcjią. Brałam tabletki przez rok. Odstawiłam je by sprawdzić czy z miesiączką wszystko okej. Po jakimś czasie ponownie wróciłam do antykoncepcji. Recepty się skończyły więc logiczne jest że pora na wizytę. Chodziłam do ginekologa-kobiety. Bardzo mnie zniechęciła ponieważ totalnie olała moją osobę nie zadała ani jednego pytania. Jak? Po co? Dlaczego? Nic. Dała receptę i do widzenia. Może nie było by to straszne gdyby nie to że jedyne usg zrobiła mi przy pierwszej wizycie 2 lata temu. Chciałam pójść do innego lekarza. Mam tylko jedną opcję. Mężczyzna. Nie słyszałam żadnych złych opinii a mimo to sie stresuje. Wynika to bardziej z tego że całkiem niedawno straciłam dziewictwo. Po lekcjach i rozmowach koleżanek wiem że na następnej wizycie powinnam mieć badanie na "samolocie". Moje pytania brzmią. Jak będzie wyglądać ta wizyta? Czy to badanie boli? Czego w ogóle mam się spodziewać? I czy powinnam się obawiać że to będzie mężczyzna?

Ostatnio edytowano: 31.01.2017 22:57

majka01
reklamy ukryte
reklamy ukryte
ania96 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 1

Pisze z: Katowice
1 0
Dodano: 31.01.2017 23:48
Tez jak skończyłam 18 lat to poszłam po antykoncepcję.Ja wybrałam jednak panią ginekolog,która jest bardzo delikatna.Mialam robione badania,pierw uciska ci podbrzusze lekko i pyta czy boli a pózniej ocenia jakiej wielkości masz pochwę i dostosowuje do niej wzernik odpowiedniej wielkości który ci włoży do pochwy i zobaczy czy w środku nie dzieje sie nic złego.Zapewniam cię tylko ze to nie boli,jest dziwne uczucie gdy zrobi to po raz pierwszy ale to nie ból :) po wizycie pierwszej byłam bardzo zadowolona
majka98 Wróżbita Maciej
1 0
Dodano: 31.01.2017 23:51
dziękuję ale mogę wybrać się tylko do mężczyzny i po prostu się wstydzę "rozłożyć nogi" przed obcym mężczyzną nawet jeśli to lekarz powinnam poszukać lekarza kobiety czy po prostu się przełamać?
majka01
PozytywnyPL Wróżbita Maciej
Postów na forum: 144
Kciuki w górę: 75
Kciuki w dół: 8
3 0
Dodano: 31.01.2017 23:53
Nie jestem kobietą, ale akurat w odpowiedzi na to drugie pytanie znam odpowiedź, ginekolodzy mężczyźni, traktują bardzo dobrze swoje pacjentki, są bardzo delikatni. Znam wiele kobiet, które chodzą do ginekologa mężczyzny i bardzo chwalą oraz twierdzą, że są oni lepsi od kobiet.
Pomagam bezinteresownie na priv ;)
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 197
Kciuki w dół: 29

0 0
Dodano: 01.02.2017 06:58
Nie jestem kobietą, ale akurat w odpowiedzi na to drugie pytanie znam odpowiedź, ginekolodzy mężczyźni, traktują bardzo dobrze swoje pacjentki, są bardzo delikatni. Znam wiele kobiet, które chodzą do ginekologa mężczyzny i bardzo chwalą oraz twierdzą, że są oni lepsi od kobiet.
Potwierdzam. Dwa razy byłam u kobiety. Nigdy więcej!
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
majka98 Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 01.02.2017 08:22
tabletki trafiały "do środka" a plaster to po prostu plaster
majka01
Siwusekkk Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0

0 0
Dodano: 07.02.2017 17:51
Ja wczoraj byłam u ginekologa- mężczyzny i przyznam że aż tak źle nie było. Jedynie na początku. Był bardzo delikatny i wypytywał o istotne rzeczy. :)
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 924