Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Witam :))

Weronika991 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 10
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 09.11.2018 18:48
I jeszcze na litość probujesz coś ugrać, współczuję chorym ludziom jeśli chcesz znać moje zdanie.Jednak Twoja bezczelność już zaczyna mnie irytować. Wypowiedź dorosłego mężczyzny jeśli kobieta nie odpisuje po paru godzinach to nie jest normalna hello
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 574
Kciuki w górę: 343
Kciuki w dół: 724
0 2
Dodano: 09.11.2018 18:50
I jeszcze na litość probujesz coś ugrać, współczuję chorym ludziom jeśli chcesz znać moje zdanie.Jednak Twoja bezczelność już zaczyna mnie irytować. Wypowiedź dorosłego mężczyzny jeśli kobieta nie odpisuje po paru godzinach to nie jest normalna hello To jest forum publiczne i mogę pisać co chce i gdzie chce. (W ramach regulaminu) i nie próbowałem ugrać na litość tylko ci wytłumaczyć dlaczego mam taki a nie inny nick. I przyzwyczaj się do tego, bo ja ci spokoju nie dam na tym forum.. Bo moge. Bo nie jestes normalna, jesteś królowa z pomylonej bajki i do tego mentalnie zepsuta. :d
Niema mnie tu już. Nie pomagam, więc nie pisać na priv.
0 0
Dodano: 09.11.2018 18:59
Ja Ci nic nie zabraniam ,ubaw mam z Ciebie niesamowity. Oczywiście, tak jak napisałeś ja mogę i będę pisać bo to jest forum ..
0 2
Dodano: 09.11.2018 19:01
Nie martw się ja też mam z ciebie ubaw (w sumie nie tylko ja). I zdecyduj się księżniczko z pomylonej bajki czy ja cie śmiesze czy irytuje.

Ostatnio edytowano: 09.11.2018 19:19

0 0
Dodano: 09.11.2018 19:23
W sumie nie tylko Ty ,hmm czyli Ty i Twoi niewidzialni przyjaciele. Nie pozdrawiam ;d
0 1
Dodano: 09.11.2018 19:29
W sumie nie tylko Ty ,hmm czyli Ty i Twoi niewidzialni przyjaciele. Nie pozdrawiam ;d Niewidzialni? Dobrze wiedzieć, co mi powiesz jeszce o mnie czego nie wiem?. A tak apropo strona typu wiocha istnieje naprawdę także ten.. I dalej nie wiem czy cie śmiesze czy irytuje. :d
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 95
Kciuki w górę: 111
Kciuki w dół: 42

4 1
Dodano: 12.11.2018 14:35
Tak sobie czytam ten wątek i sie zastanawiam co tu sie wydarzyło.
(...) To według ciebie normalnym jest, że odpisuje się na drugi dzień?. A to ja podobno jestem "wybrakowany" jeśli o intelekt chodzi.. Nieważne, dla mnie i tak nie umiesz odpisać, bo nie jest normalne by odpisywać na drugi dzień.
lub

Odpisałaś, ale po jakim czasie, ja jestem zdania, że skoro wchodzę na jakieś forum to jest to równoznaczne z tym, że mam czas by pisać a nie odpisywać dnia następnego.

Czy naprawdę ktoś może nie mieć innych obowiązków że musi odpisywać od razu? Jak w ogóle ktoś kto twierdzi że ma 24 lata może mieć takie podejście? A pojęcia takie jak praca, wyjazdy, czy spotkanie z kimkolwiek jednego wieczora, mogą cokolwiek oznaczać?
O porównaniu nieodpisania na forum do związku czy przejściu do obrażania po rozpoczęciu bezsensownej sprzeczki nie wspomnę.
Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
LozaSzydercow Wróżbita Maciej
Postów na forum: 253
Kciuki w górę: 130
Kciuki w dół: 224

Pisze z: under your bed
0 2
Dodano: 12.11.2018 15:00
Drama, drama everywhere.
https://www.youtube.com/watch?v=rl756zvI6mY

https://www.youtube.com/watch?v=0c8Su2kJtc4

Wszystko zaczyna się w głowie.
2
»
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 123 430