Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Wiara

AdrianaX530 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 6
0 0
Dodano: 27.06.2019 23:09
Bóg pierw mi udowodnik ze taki ktos istnieje lub istniał
kamil125 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 29.06.2019 12:15
s

Ostatnio edytowano: 29.06.2019 12:17

kamil125 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
0 0
Dodano: 29.06.2019 12:16
Oskarżają Boga ,że to on sprowadza cierpienie otóż nie bo Bóg jest miłością.To wina szatana,powstało wiele fałszywych religii np:ksiądz mówi bo Bóg tak chciał ,żeby ktoś umarł ,a tak nie jest bo w Biblii nic nie pisze o tym ,że Bóg odbiera życie Bóg jest dobry i chce byśmy żyli wiecznie.Kolejna rzecz to jest spowiedź ksiądz uważa ,że Jezus wybacza grzechy ,a Jezus nie jest wstanie wybaczyć grzechu ,dlaczego ?bo nie potrafi to tylko jego Ojciec umie.Jezus wiele razy się modlił by komuś przebaczył jego Ojciec.Chrzest to jest oddanie się Bogu ,a nie usuwanie grzechu pierworodnego gdyby tak było człowiek żyłby wiecznie bo przez to człowiek uniera ,że Adam I Ewa zgrzeszyli I tak powstał grzech I zarówno śmierć.Jezus się ochrzcił w wieku 30 lat i na dodatek był bez grzechu był człowiekiem doskonałym miał sześcioro rodzeństwa ,a mówia że Maria była dziewicą otóż nie,Paweł miał też teściową.Wracając do Chrztu to znaczy ,że oddajesz swe życie Bogu bo Bóg dał nam wybór ,albo służymy jemu ,albo Szatanowi.A ludzie nie wiedzą i ochrzczą małe dzieci to jest już narzucenie wiary,a dziecko nic nie wie to on ma podjąć decyzję jaką religię wybierze a nie rodzice za niego.Trójca nie istnieję po pierwsze Duch Święty musiał by mieć imię,a po drugie Jezus jak umarł to sam by zmartwych nie wstał.Człowiek żadnej duszy nie posiada ,nie rodzi sie na nowo np. jako zwierze tylko z prochu powstałes w proch się obrócisz ,i nic sie po śmierci z człowiekiem nie dzieje tylko w proch się obraca i nic nie czuję to tak jakby się spało I nic nie czujesz.Kolejna rzecz Jezus mówił ja darmo daje wy też darmo dawajcie,kościól ślubu ,pogrzeby,chrzest płatne do rządu się cisną ,a nie można ,dlaczego ? bo rżady są pod wpływem szatana i jego demonów wiele o tym nie wie i sami nie mają na to wpływu.Jezus był kuszony 3 razy przez Szatana.I Szatan powiedział też tak: Dam ci wszystkie te królestwa i ich chwałę,jeśli chociaż raz oddasz mi cześć. Ale Jezus odpowiedział: Idź precz, Szatanie! Jest napisane, że cześć należy oddawać tylko Jehowie’.Bóg ma na imię Jechowa ,świadkiem nie jestem,ale dąrzę by być bo to jedyna droga do życia wiecznego na ziemii i to jeden Bóg peawdziwy Izajasza 43:10 -Wy jesteście moimi świadkami”, mówi Jehowa,„moim sługą, którego wybrałem,żebyście mnie poznali, wierzyli we mniei rozumieli, że ja zawsze jestem ten sam. Przede mną nie istniał żaden Bógani po mnie żaden się nie pojawił.Jana 3:16-21-Bo Bóg tak bardzo kocha ludzi, że dał swojego jednorodzonego Syna, żeby nikt, kto w niego wierzy, nie zginął, ale mógł żyć wiecznie. 17 Bóg przecież nie po to posłał swojego Syna na świat, żeby osądził ludzi, ale żeby ich wybawił. 18 Kto w niego wierzy, nie będzie osądzony. Kto nie wierzy, już został osądzony, bo nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego. 19 A podstawą osądu jest to, że światło przyszło na świat, ale ludzie bardziej pokochali ciemność niż światło, bo ich uczynki były niegodziwe. 20 Kto dopuszcza się rzeczy odrażających, ten nienawidzi światła i się do niego nie zbliża, żeby jego uczynki nie zostały zdemaskowane. 21 Kto czyni to, co prawe, ten zbliża się do światła, żeby stało się jawne, że jego uczynki są zgodne z wolą Bożą”. Szatan robi wszystko by nie zaznać imienia Bożego robi to poprzez:Media,religie itp.Jahve występuje 6 tysięcy razy w biblii tysiąclecia.W przekładzie Katolickim już nie ma tylko zastąpione jest to imię jako Wszechmocny,Bóg itp.Duch Święty to jest siła Jechowy.Demony istnieją bo wróżbiarstwo ,magia,wróżki to to wszystko jeat kontakt z demonami.Biblia mówi ,żeby nie mieć z tym styczności.Szatam zna nasze słabości I wie więcej niż my ,ale nie potrafi czytać w naszych myślach i nie zna naszych serc za to Bóg to potrafi.Żyjemy w krytycznych czasach to są dni końca.2Tymoteusza 3:1-6-Wiedz, że w dniach ostatnich nastaną krytyczne czasy, trudne do zniesienia. 2 Bo ludzie będą kochać samych siebie, kochać pieniądze, będą chełpliwi, wyniośli, będą rzucać bluźnierstwa, będą nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, nielojalni, 3 pozbawieni naturalnych uczuć, zawzięci, będą rzucać oszczerstwa, będą nieopanowani, brutalni, będą nienawidzić tego, co dobre, 4 dopuszczać się zdrady, będą zuchwali, nadęci pychą, będą kochać przyjemności, a nie będą kochać Boga, 5 będą zachowywać pozory religijności, ale nie będzie ona oddziaływać na ich życie. Od takich się odwróć. 6 Spośród nich wywodzą się ludzie, którzy chytrze wciskają się do domów.Czy to teraz się nie dzieje ? ludzie są coraz gorsii bo Szatan ma mało czasu i zwodzi wszystkich.Nadejdzie "Armagedon" zacznie się gdy wszystkie religie będą prześladowane zostaną one usunięte.Mateusza 24:3-6-gdy siedział na Górze Oliwnej, uczniowie podeszli do niego na osobności i poprosili: „Powiedz nam: Kiedy to nastąpi i co będzie znakiem twojej obecności oraz zakończenia systemu rzeczy?”. 4 Jezus im odpowiedział: „Uważajcie, żeby was nikt nie wprowadził w błąd, 5 bo pojawi się wielu takich, którzy będą się powoływać na moje imię i mówić: ‚Ja jestem Chrystusem’. I wielu wprowadzą w błąd. 6 Będziecie słyszeć odgłosy wojen toczących się w pobliżu, a także doniesienia o wojnach toczących się daleko. Uważajcie, żeby się nie przestraszyć, bo te rzeczy muszą nastąpić. Ale nie oznacza to jeszcze końca.Będzie królestwo przeciw królestwu czyli wojna.Dzień Jechowy sie przybliża.Noe też ostrzegał ludzi ,ale nic nie robili śmiali się pytali go jaki potop co Ty wydadujesz i w ogóle i podobnie bedzie teraz za Noego ludzie mężczyźni się żenili kobiety wychodziły za mąż wszyscy się dobrze bawili do póki nie przyszedł koniec.I to teraz będzie taki koniec ,którego nigdy nie było i już nie będzie.Do nieba idzie tylko 144 tysiące ludzi wybranych przez Boga.Jezus rządzi w niebie od 1914 r.Wtedy też Szatan zostaje rzucony na ziemie i pała wielkim gniewem bo został wyrzucony z nieba i ma mało czasu.Bożki to bawohłalstwo Wyjścia 20:3-4-3-Nie wolno ci mieć żadnych innych bogów oprócz mnie. 4 „Nie wolno ci robić sobie rzeźbionego wizerunku ani żadnej podobizny czegokolwiek, co jest w niebie, na ziemi albo w wodzie.A kościół i inne religie odają cześć krzyżą ,obrazom itp.Jezus nie umarł na krzyżu lecz na palu męki,kiedyś krzyży nie było.Kiedyś w ogóle była biblia zakazana i ksiądz mówił,że Ziemia jest płaska i jak dopłynie się do końca to się spadnie w otchłań i człowiek niby zginię.A w bibli już pisało kilkuset lat ,że ziemia jest okrągła Mikołaj Kopernik wiedział to z Biblii.Izajasza 40:22-Jest Ktoś, kto mieszka nad okręgiem ziemi,której mieszkańcy są jak koniki polne. On rozpościera niebiosa niczym delikatną tkaninę,rozpina je jak namiot, w którym się mieszka.W ogóle Świadkowie Jechowy to jedyna religia na świecie,która chodzi od domu do domu i głosi dobrą nowinę wyobrażacie sobie księdza by miał by tak chodzić ? im Boże zostało usunięte przez to ,że papierz powiedział ,że te imię jest zbyt święte by je używać.Zadałem też pytanie czy żyli Jaskiniowcy otóż nie ,dlaczego ? bo Bóg stworzył Adama I Ewę pierwsza para ludzka I czy oni byli jaskiniowcami ? otoż nie to naukowcy sobie wymyślili,żeby wszystko im pasowało że to ewolucja tak ? to gdzie są mądrzejsi ludzie którzy mają sie rodzić ,człowiek jest coraz gorszy i nikt tego już nie zmieni dopóki nie przyjdzie Jechowy dzień.Cześć należy się tylko jemu i nikomu więcej ,żadnej Marii itp a w kościele co innego różaniec i w ogóle.Szatan zaślepił umysły ludzią 2Koryntian 4:4-6-(4-dla ludzi bez wiary, którym bóg tego świata zaślepia umysły, żeby nie mogło do nich dotrzeć światło wspaniałej dobrej nowiny o Chrystusie, który jest obrazem Boga. 5 Bo nie głosimy o samych sobie, ale o Jezusie Chrystusie, że jest Panem. A my ze względu na Jezusa jesteśmy waszymi niewolnikami. 6 To przecież Bóg powiedział: „Niech w ciemności zaświeci światło” i oświetlił nasze serca, żeby poprzez Chrystusa oświecić je wspaniałą wiedzą o sobie.Kto władcą tego świata? 1Jana 5:19-Wiemy, że pochodzimy od Boga, ale cały świat podlega mocy Niegodziwca.Szatan oskarża Boga ,że jest złym władcą.Nie znaczy też ,że wszyscy Świadkowie Jechowy osiągną dany cel czyli życie wieczne bo nikt nie jest doskonałyi może zostać zwodzony przez szatana Objawienia 16:17-Dlatego smok bardzo się rozgniewał na kobietę i odszedł, żeby toczyć wojnę z pozostałymi z jej potomstwa,a którzy przestrzegają przykazań Bożych i zajmują się świadczeniem o Jezusie.Szatan zawsze będzie kusił każdego najbardziej tych ,którzy przestrzegają bożych zasad by ich zwieść .Także ludzie piszcie co o tym wszystkim sądzicie ja Świadkiem jeszcze nie jestem,narazie poznaje prawdę ,a potem sie zobaczy.Co do świąt to są toświęta pogańskie ludzie nigdziecw biblii nie pisze ,że Jezus urodził się 24 grudnia to jest dzień słońca inaczej ,wielkanoc -dzień płodności Estery jakieś nie wierzycie ? zapytajcie księdza on doskonale wie , nie powie bo jakby się ludzie wszyscy dowiedzieli to by już do kościoła raczej nie przyszli.Ja byłem katolikiem ,ale do kościoła to chodziłem tylko w podstawówce a na religię chodziłem cały czasz w szkole potem w zawodówce też,ale do kościoła to tylko z księdzem na 10 min na pieśń jakąmś.Jak ktoś ma jakieś pytanie to proszę pisać na priv chętnie odpowiem w bibli są rady na wszystko.Nigdy nie sądziłem ,że w w Biblii jest tyle rad na wszystko.Bibliia jeat natchniona przez Boga i to Bóg daje zrozumienie 2Tymoteusza 3;16-Całe Pismo jest natchnione przez Boga i pożyteczne do nauczania, do upominania, do prostowania, do karcenia zgodnie z prawymi normami.Jak macie jakieś problemy to możecie napisać na priv i spróbuje pomóc jak najlepiej.Jestem młody jak coś bo mam 21 lat.Modlitwy zanosi sie poprzez Jezusa Chrystusa nie robi sie znaku krzyża to sobie pewien ksiądz wprowadził by wszystko pasowało tak jak pisałem Jezus umarł na palu ,a po drugie modlitwa ma być szczera ,a nie wykuta na blachę w biblii to piszę.Co jeszcze do bożków one was nie wybawią Izajasza 45:20-Zbierzcie się i przyjdźcie.
Podejdźcie razem, uciekinierzy z narodów
Niczego nie wiedzą ci, co noszą rzeźbione bożki
i modlą się do boga, który nie jest w stanie ich wybawić.Po drugie jak człowiek może stworzyć Boga skoro nie ma takiej dużej siły.Mam nadzieje ,że ktoś to zrozumie i będzie szukał Jechowy bo napewno jeszcze jest wiele szczerych ludzi ,którzy szukają Boga może pociągnie akurat Cie ,każdy jeszcze ma szanse sie zmienić i tego wszystkim życzę :)
dopasowaniepar Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
0 0
Dodano: 13.07.2019 15:39
Jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi fragment tej pieśni : "To nie gwoździe Cię przebiły, lecz mój grzech, To nie ludzie Cię skrzywdzili, lecz mój grzech To nie gwoździe Cię trzymały, lecz mój grzech. Choć tak dawno to się stało, widziałeś mnie." Najbardziej zastanwiam się nad ostatnim zdaniem. Podobno w naszej wierze nie ma reinkarnacji, to dlaczego w wigilię dajemy opłatek zwierzętom? W przykazaniach kościelnych pod trzecim punktem znajduje się: . przynajmniej raz w roku, w okresie wielkanocnym przyjąć Komunię Świętą. O co tu chodzi?
3
»
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 630