Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Wiara

lukistrike Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 0
3 0
Dodano: 10.01.2018 01:03
Bóg wcale nie jest miłosierny, czytałem Stary Testament i jest tam fragment w którym jakiś prorok czy święty nasyła poprzez Boga dzikie zwierzęta ( były wspominane niedźwiedzie) które rozszarpują setki dzieci tylko dlatego, że naśmiewały się z jego łysiny :)) (Ateista) Zanim mnie shejtujecie ;p Człowiek wierzący nie przeczytał i wierzy... Ateiści przeczytali i zrozumieli :) Miłego dnia
Masahaki Wróżbita Maciej
Postów na forum: 25
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 10

Pisze z: Warszawa
0 0
Dodano: 11.01.2018 08:21
Penis.
Darth859 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 25
Kciuki w górę: 6
Kciuki w dół: 5

Pisze z: Gondor
0 0
Dodano: 17.01.2018 22:01
chuj
jestem niesamowicie niesamowity
DarkVlad Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 1

0 1
Dodano: 30.01.2018 01:06
Sprzedajcie dusze diabłu a wszystkiego sie dowiecie ;)
Potrzebny na wczoraj grymoire
Mniejszy klucz Salomona
Ktoś coś?
IHateSql Wróżbita Maciej
Postów na forum: 28
Kciuki w górę: 10
Kciuki w dół: 13
0 0
Dodano: 19.03.2018 00:46
Katolicy chodzą do kościoła co tydzień a nie wiedzą nic o Bogu zapytałem się ostatnio kiedy urodził się Jezus 25 grudnia... Tylko że to nie prawda tak przyjął tylko kościół a kiedy on się urodził nie wiadomo ze względu na durzom liczbę zmian kalendarzy itp jedna księga podaję że w listopadzie ale na prawdę nie wiadomo a w tym wszystkim najgorsze jest to że ci którzy się urodzą nie mają żadnego wyboru wiary bo decydują rodzice dla mnie to jest zmuszanie to wiary żeby i tak później ją odrzucić bo tak naprawdę co ona daje jesteśmy jacyś lepsi jak po stoimy godzinę w kościele można być katolikiem który wie wszystko o Bogu i przyjmuje jego nauki a można nie być nim wcale i też żyć dobrze...
Dużą* Poza tym mnie tam jakoś nikt do wiary nie zmusza
twojzaufanykolega Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 2
0 1
Dodano: 01.04.2018 18:40
Ostatni post był 12 dni temu ale może ktoś odposze
Hej, ja w ciebie wierzę, rozumiem ciebie i kocham ciebie, zmieńmy ten świat.
Atena0987 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
1 0
Dodano: 19.04.2018 22:52
A skąd wiadomo że Bóg istniał i Jezus a może ktoś napisał ksiażke z typu fantastyki i ludzie przyjeli to jako wiare?
I skoro Bóg stworzyl słońce trzeciego dnia to jak minęły dwa pierwsze ? Od kiedy jest doba przyjeta24 godzinna ?
Jeżeli Adam i Ewa to nasi prapraprapra..... rodzice to jesteśmy rodem kazirodczym?
power46 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 128
Kciuki w górę: 20
Kciuki w dół: 27

Pisze z: Kraków
0 0
Dodano: 13.06.2018 20:24
właśnie nie wiadomo czy wszyscy nie idą może wszyscy idą
chłopak szukam ludzi do popisania na różne tematy
SilverSoul Wróżbita Maciej
Postów na forum: 10
Kciuki w górę: 10
Kciuki w dół: 3
0 0
Dodano: 02.08.2018 16:14
Moim zdaniem nie nalezy sie kierowac bardzo Biblia. Ja wierze, ze ktos tam u gory jest i patrzy na mnie, jest ze mna. Przyjaciele moga od Ciebie odejsc, chlopak/dziewczyna moze przestac Cie kochac, ale Bog zawsze bedzie z Toba, zawsze bedzie Cie kochac. A zlo stworzyl Szatan, ku watpliwosci. A Bog daje nam mozliwosci, albo nimi pojda, albo nie, mamy wybor. Jak juz pisalam Bog nas kocha, a jezeli chcesz isc do Krolestwa Bozego to musisz pokochac Boga i mu zaufac. Oczywiscie nie mam nic do ateistow, wolna wola, ale lepiej (jak juz pisala kolezanka) miec nadzieje, jezeli jest Bog, to ateisci straca.
Minerwa1 Wróżbita Maciej
2 0
Dodano: 02.08.2018 22:34
Wiem że wiara na Wyznajemy to dość drażliwy temat ale zaryzykuję...

Skoro Bóg niby wszystkich kocha to czemu nie wszyscy idą do nieba?
Bo są źli, ateistko! Biblię sobie przeczytaj

Jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć?
dmgjk Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
0 0
Dodano: 20.09.2018 20:50
Moim zdaniem nie nalezy sie kierowac bardzo Biblia. Ja wierze, ze ktos tam u gory jest i patrzy na mnie, jest ze mna. Przyjaciele moga od Ciebie odejsc, chlopak/dziewczyna moze przestac Cie kochac, ale Bog zawsze bedzie z Toba, zawsze bedzie Cie kochac. A zlo stworzyl Szatan, ku watpliwosci. Ale Biblia jest Słowem Božym, a jak można wierzyć w Boga i Go nie słuchać? Jeśli coś wiemy o Bogu, to głównie z Biblii - takže to, co tu piszesz @SilverSoul wynika właśnie z niej! Oczywiście, w Starym Testamencie są fragmenty o okrucieństwie itd., ale Biblia pokazuje, że właśnie Bóg stopniowo "wychowywał" świat do miłosierdzia. Jego Miłosierdzie jednak nie jest udawaniem, że nie ma zła, tylko walką ze złem, które jest šmiercią człowieka, w którą - jak trafnie zauważasz - wpycha go diabeł.
dmgjk Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
0 0
Dodano: 20.09.2018 20:54
[quote]A skąd wiadomo że Bóg istniał i Jezus istniałquote] Wszyscy poważni historycy twierdzą, że Jezus istniał (proponuję np. świetnie udokumentowaną książkę: "Skąd mogę wiedzieć, czy Jezus naprawdę istniał". Mało tego, jest wiele wskazań, że zmartwychwstał.
K4mil Wróżbita Maciej

Pisze z: Namysłów opolskie
0 0
Dodano: 31.10.2018 12:43
albo te koscioly .. Po chuj one istnieja ? , Bardzo latwa odpowiedz po to żeby od biednych ludzi hajs brać.
Kolonizatorka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 3

Pisze z: Miejsce we wszechświecie
0 0
Dodano: 01.01.2019 22:56
Jak to jest że Bóg jest ojcem samego siebie? (Bóg Ojciec, Syn Boży to jedna istota)
Czy Ewa miała dzieci z własnym synem, skoro z Adamem miała tylko dwójkę, a innych poza nimi nie było?
benji05 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 14
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 17
0 0
Dodano: 25.04.2019 16:21
a wiesz co to znaczy Bóg Wszechmogący? Może wszystko. My tego nie potrafimy pojąć i nigdy nie pojmiemy. To nie jest 2+2=4. To wyższa szkoła jazdy. Albo w to wierzysz albo nie. Na tym polega wiara
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 996