Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Walentynki

samotnazolza99 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 11.02.2017 21:58
po co są walentynki? co nagle wszyscy w tym dniu będą udawać wspaniałe pary, które się kochają, dają sobie prezenty, a reszta roku to co nie istnieje?
W żyłach płynie krew, w głowię płyną myśli
Nasze oczy widziały dużo nienawiści
Dużo radości, mnóstwo rozczarowań
Mało możliwości, ale do góry głowa
reklamy ukryte
reklamy ukryte
wiktoria805 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 11.02.2017 22:12
Ja przed walentynkami już się rozstałam z chłopakiem. Nie przeszkadza mi to święto. Bo tak na prawdę mam to w dupie. ;) czasami mi się nudzi w ten dzień i siedzę z moim psem i oglądam jakieś filmy i rozmyślam nad moim życiem. A potem dochodzę do wniosku że zawsze byłam szczęśćliwsza jako singielka niż bym była w związku. Pozdrawiam i radzę się tym za bardzo nie przejmować ;)
samotnazolza99 Wróżbita Maciej
Kciuki w dół: 1
1 0
Dodano: 11.02.2017 22:38
ja też lubie swoje życie singielki, ale patrząc na moich zanjomych którzy jarają sie walentynkami zastanawiam co w tym takiego niezwykłego przecież kocha się cały rok
W żyłach płynie krew, w głowię płyną myśli
Nasze oczy widziały dużo nienawiści
Dużo radości, mnóstwo rozczarowań
Mało możliwości, ale do góry głowa
Black_Rose Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 12.02.2017 08:01
Jestem w związku i ani ja ani mój ukochany nie obchodzimy walentynek. Również nie wiem co w tym takiego. Tak jak mój przed mówca uważamy, iż miłość okazuje się cały rok a nie tylko w tym jednym dniu ;)
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 290
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
2 0
Dodano: 12.02.2017 09:16
Walentynki to tylko symbol, kocha się cały rok, a ten dzień jest dniem zakochanych, a dla każdego ten dzień można obchodzić inaczej, jedni dają sobie w ten dzień okazyjne prezenty, których na co dzień nie dają, inni gdzieś wyjeżdżają, a jeszcze inni poświęcają sobie szczególny czas, takie święto się przydaje, bo wbrew pozorom, nie każdy ma czas i możliwości, by cały czas okazywać miłość, zwłaszcza jeśli ktoś np. pracuje za granicą, to święto może być wtedy taką okazją, by się spotkać czy spędzić jakoś razem czas, wszystko zależy od tego z jakiej strony na to święto spojrzymy, niemniej jednak jest ono potrzebne
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
PomogeJakMoge Wróżbita Maciej
Postów na forum: 26
Kciuki w górę: 12
Kciuki w dół: 4

0 0
Dodano: 12.02.2017 22:12
Zgadzam się z Moniką wyżej.
Np. Ja z chłopakiem spędzamy wtedy bardzo miło czas. Wiadomo, że miłość okazujemy sobie często i nie tylko od święta, ale w walentynki jest po prostu okazja spędzić dzień w wyjątkowy sposób ;)
Zoey Wróżbita Maciej
Postów na forum: 246
Kciuki w górę: 86
Kciuki w dół: 16

1 0
Dodano: 12.02.2017 22:40
Czyżby ból dupy singla? :D Ja tam całkiem lubię Walentynki.
W sumie to zgadzam się z monika8822:
Walentynki to tylko symbol, kocha się cały rok, a ten dzień jest dniem zakochanych, a dla każdego ten dzień można obchodzić inaczej, jedni dają sobie w ten dzień okazyjne prezenty, których na co dzień nie dają, inni gdzieś wyjeżdżają, a jeszcze inni poświęcają sobie szczególny czas, takie święto się przydaje, bo wbrew pozorom, nie każdy ma czas i możliwości, by cały czas okazywać miłość, zwłaszcza jeśli ktoś np. pracuje za granicą, to święto może być wtedy taką okazją, by się spotkać czy spędzić jakoś razem czas, wszystko zależy od tego z jakiej strony na to święto spojrzymy, niemniej jednak jest ono potrzebne
,,Możliwe że ten wariat jest tutaj ostatnim normalnym człowiekiem"
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 197
Kciuki w dół: 29

1 0
Dodano: 13.02.2017 06:53
Idąc waszym tokiem myślenia nie powinno się dawać prezentów na urodziny, święta etc :D
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 903