Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Walczę o życie

Konto usunięte
0 0
Dodano: 23.09.2016 17:28
Mam 20lat. W marcu rzucil mnie chlopak z ktorym bylam ponad 2 lata. Bylismy przyjaciolmi. Zawsze nawet gdy sie klocilismy zaraz szybko sie godzilismy. Nie potrafilismy bez siebie zyc. Codzinnie godzinami siedzielismy na telefonie rozmawiajac o czym kolwiek nawet tuz przed tym jak mnie rzucil. Tak wiec dlaczego to zrobil? Jak sie tlumaczyl nie rozstajemy sie na zawsze. To poprostu taka przerwa. W czasie tej jego wymyslonej przerwy zachorowalam na depresje. Wiedzial jak cierpie a mimo to bawil sie z innymi dziewczynami w klubach, imprezowal. Po paru miesiacach kiedy juz w miare sie z tym pogodzilam on zaczal mnie nachodzic i blagac o wybaczenie. Wszystko wrocilo. Ja zaczelam myslec o tym. Kochalam go. Na nastepnym spotkaniu chcialam abysmy wrocili do siebie. Pelna nadziei na nowy poczatek rozczarowalam sie jak tylko zjawilam sie na spotkaniu. Spoznil sie a kiedy przybyl oswiadczyl ze mu sie jednak odwidzialo i juz nie chce do mnie wracac. Stwierdzil ze ma cos z glowa i ma tzw kryzys cwiercwiecza (ma 21 lat). Plakalam cierpialam okropnie. Depresja poglebila sie tylko zamiast przemijac. Ale co najgorsze to to co sie dzialo w ostatnim czasie. On znalazl sobie nowa girl. A ja zachorowalam. Z tego stresu nerwow dzisiaj walcze o kazdy dzien. Powiedzialam mu o tym. Jego to nawet nie ruszylo. Ma to gdzies. A ja mimo wszystko dalej czuje ze go kocham. Czuje ze on jeszcze wroci. Zawsze wracal kiedy bylo zle miedzy nami. Czy te wszystkie obietnice ze nigdy mnie nie zostawi, ze bede jego zona to takie bajeczki? Czy naprawde mozna sobie zartowac z takich rzeczy? A teraz kiedy walcze o zdrowie i boje sie co bedzie nastepnego dnia? Jak sobie z tym wszystkim poradzic? Boje sie okropnie
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Konto usunięte
0 2
Dodano: 23.09.2016 20:28
Z calym szacunkiem... ALE NAOGLADALAS SIE ZA DUZO ZMIERZCHU (Bella wpadla w kilkumiesieczna depresje po rozstaniu z Edwardem xD)

A tak serio, serio... przesadzasz. AAA, ZOSTAWIL MNIE CHLOPAK, WALCZE O KAZDY DZIENXD

Ostatnio edytowano: 24.09.2016 19:27

Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 198
Kciuki w dół: 29

0 1
Dodano: 23.09.2016 21:04
. Powiedzialam mu o tym. Jego to nawet nie ruszylo. Ma to gdzies.
A co ma być z tobą z litości?
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 23.09.2016 21:57
Depresji nie masz..., jesteś tylko przewrażliwiona...., depresja jest o wiele gorsza, Ty ją sobie tylko ubzdurałaś..., jedyne co masz to problemy z samą sobą, a nie z chorobą...
Powiedzialam mu o tym. Jego to nawet nie ruszylo. Ma to gdzies.
Tak jak Harley, ja się też do tego odniosę, że niby dlaczego ma to go ruszać...., każdy szuka SWOJEGO WŁASNEGO szczęścia, a nie szczęścia innej osoby, on nie będzie z Tobą, dlatego, że Ty tego chcesz...., on jak każdy człowiek szuka WŁASNEGO szczęścia, a nie wspólnego, dopiero jak ktoś jest szczęśliwy, może obdarzyć drugą osobę szczęściem, tutaj jak widać on woli szukać szczęścia gdzie indziej, a Ty...., też powinnaś to zrobić, jak każdy normalny człowiek...
Czy te wszystkie obietnice ze nigdy mnie nie zostawi, ze bede jego zona to takie bajeczki? Czy naprawde mozna sobie zartowac z takich rzeczy?
Oczywiście, że można...., jakiś rok temu Brad Pitt pisał, jak bardzo kocha Angelinę Joli, napisał piękną ,,wiązankę", obdarowywał ją kwiatami itd., a teraz...., ma kochankę i się rozwodzą XD , nigdy nie ufa się nikomu w 100%, bo właśnie takie są wtedy konsekwencje....
A teraz kiedy walcze o zdrowie i boje sie co bedzie nastepnego dnia? Jak sobie z tym wszystkim poradzic? Boje sie okropnie
Ty się przestań bać, bo Tobie nic nie jest i nie masz na pewno żadnej depresji :P , u mnie mój ojciec miał depresję, więc wiem, że ona tak w ciągu paru miesięcy się nie rozwija nie wiadomo jak...., depresja jest chorobą, która może się rozwijać latami..., a nie w ciągu paru miesięcy..., a już tym bardziej nie ma prawa, by coś Ci się stało, to wszystko to jest tylko Twój strach i jedyne na co chorujesz to ewentualnie na nerwicę lękową, a nie depresję :P
A jak sobie z tym poradzić...., a słyszałaś o kimś takim jak psycholog...., idź i się przekonaj....
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Beti95 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

Pisze z: Olsztyn
1 0
Dodano: 25.09.2016 19:57
Czytam Twoją wypowiedź jakbym sama to napisała. Miesiąc temu chłopak, który jeszcze dwa dni przed zostawieniem mnie mówił że mnie kocha, zostawił mnie dla innej. Wybaczałam mu każde wybryki, każdy ból, który mi dawał, byłam przy nim czy było źle czy dobrze i kiedy on został sam i wszyscy się odwrócili ja pomagałam mu, ale kiedy sytuacja się odwróciła i to ja zostałam sama, nie radziłam sobie i wpadłam w stan depresyjny on znalazł sobie lepszą, szczęśliwszą i ładniejszą. I też go nie obchodzi co ze mną się dzieje czy wszystko jest w porządku
Harley Wróżbita Maciej

1 0
Dodano: 25.09.2016 21:10
. I też go nie obchodzi co ze mną się dzieje czy wszystko jest w porządku
Ciekawe co byś pisała jakby twój facet tak baardzoo interesował się swoją byłą. Wtedy to byłby śmieć nie?
Harley Quinn.
Raspberrygirl Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w dół: 0
3 2
Dodano: 26.09.2016 08:32
To trzeba przezyc zeby zrozumiec co wtedy sie czuje. Bo latwo sie mowi no zapomnij skoro sobie znalazl inna... akurat kiedy dziewczyna jest dobra i porzadna (najczesciej tez za bardzo wrazliwa), kocha swojego chlopaka, dba o niego to ma nagle tak sobie wcisnac przycisk oo jego juz nie ma, poszedl do innej? Duzo wody musi uplynac zanim taka dziewczyna sie podniesie po czyms takim, a stany depresyjne pojawiaja sie bardzo czesto. Ale to trzeba przezyc zeby zrozumiec. Wiem co przechodzisz. Sama tak mialam i nadal mam. Ale z kazdym dniem bedzie lepiej. Skup sie na tym zebys wyzdrowiala bo zdrowie jest najwazniejsze! Trzymaj sie!
Konto usunięte
1 1
Dodano: 26.09.2016 08:35
No przeżyłem i kurwa wstydzę się tego, bo też tak biadoliłem, tylko akurat sam ze sobą, a nie na forum xD
WIĘC NIE MUSISZ POWTARZAĆ TO TRZEBA PRZEŻYĆ TO TRZEBA PRZEŻYĆ ALE TO T-R-Z-E-B-A P-R-Z-E-Ż-Y-Ć[email protected]!!!!!!
Harley Wróżbita Maciej

1 1
Dodano: 26.09.2016 11:42
Ale co niby zrozumieć? Że oczekujecie od byłego faceta który jest w nowym związku żeby dalej za wami latał i się wami interesował??
Harley Quinn.
pamela20 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 09.11.2016 16:33
mnie mój ukochany z którym mieliśmy być na zawsze rzucił prawie 2 lata temu, teraz chociaż mam nowego chłopaka to wciąż kocham byłego, wciąż myślę co robi, co myśli...wciąż mnie boli jak widzę go z jego nową dziewczyną. Rzucił mnie właśnie dla niej, potem na jakiś czas zerwali ale jednak się zeszli, wciąż się zastanawiam dlaczego do niej mógł wrócić a nie do mnie i dlaczego wybrał właśnie ją. I wcale czas nie leczy ran, wydaje mi się że minęło już tyle czasu że nie powinno mnie to już tak ruszać. Też w duchu wierzę że jeszcze do siebie wrócimy, mało tego wierzę że on tak naprawdę mnie kocha...

Ostatnio edytowano: 09.11.2016 16:42

wiola23 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 23
Kciuki w dół: 3

Pisze z: okolice Warszawy
0 0
Dodano: 15.12.2016 18:01
Hej
Hejka poznam kogoś pozdrawiam
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 3

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 636