Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Trzęsąca ręka przy jedzeniu

ania96 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0

Pisze z: Katowice
0 0
Dodano: 31.01.2017 22:01
Wiem,ze mój problem jest śmieszny ale musze to z siebie wyrzucić.Nie mogę jeść publicznie bo trzęsie mi sie ręka..Jest to strasznie uciążliwie bo nie mogę z chłopakiem czy jego znajomymi wyjść do restauracji czy na imprezę bo jak tylko podnoszę coś widelcem czy łyżka to strasznie trzęsie mi sie ręka.Nie wiem już co mam ze sobą zrobić,nie chce iść do psychologa i sie leczyć chciałabym nad tym zapanować sama,bo wiem ze problem tkwi w mojej głowie i sama sie jeszcze bardziej nakręcam i unikam wyjść.Nawet unikam rodzinnych spotkać żeby tylko nie zrobić z siebie idiotki.Pomozcie bo na prawdę musze rezygnować z wyjazdów i spotkań rodzinnych
reklamy ukryte
reklamy ukryte
PozytywnyPL Wróżbita Maciej
Postów na forum: 144
Kciuki w górę: 75
Kciuki w dół: 8
1 0
Dodano: 31.01.2017 22:09
To nie jest parkinson, ani żadna inna choroba? Drugie co mi przychodzi do głowy, to zbyt dużo alkoholu. Pytanie, czy w domu jesz normalnie czy też Ci się ręce trzęsą ?
Pomagam bezinteresownie na priv ;)
ania96 Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 31.01.2017 22:18
Mam 20 lat,nie pije alkoholu ani nie choruje na żadna z podobnych chorób.Jestem normalna dziewczyna..kiedyś chorowałam na fobie społeczna ale wyszłam z tego,teraz to sama aż chce wychodzić do ludzi,pobawić sie na imprezie czy wyjsć do znajomych.Tylko ta ręka ..w ostatnim roku trochę zgrublam to fakt ale mam może 5-10 kg nadwagi.Nie jestem gruba.
ania96 Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 31.01.2017 22:19
Jak jestem sama to absolutnie nie ale już przy większym gronie rodziny ta ręka sie trzęsie.
PozytywnyPL Wróżbita Maciej
Postów na forum: 144
Kciuki w górę: 75
Kciuki w dół: 8
0 0
Dodano: 31.01.2017 22:29
Czujesz się jakoś zestresowana przy większym gronie?
Pomagam bezinteresownie na priv ;)
ania96 Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 31.01.2017 22:37
Właśnie nie,kiedyś mialam fobie społeczna przez to ze byłam wstydliwa bardzo nie mogłam sie otworzyć i być sobą a teraz nie mam już z tym problemu..chce jak najwiecej wychodzić z domu,cieszę sie na wiadomość ze mam iść do znajomych albo jest jakieś spotkanie a potem sobie przypominam ze będzie jedzenie picie a ręka nie da mi spokoju.
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 197
Kciuki w dół: 29

0 0
Dodano: 01.02.2017 07:31
Skoro piszesz ze cieszysz się na wyjście to może nie przejmuj się ta dłonią? Być może siedzi to u Ciebie w głowie sama się nakrecasz. Jeśli przestaniesz się tym przejmować twój problem może minąć.
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
Konto usunięte
1 0
Dodano: 01.02.2017 10:04
pierwsza sprawa - witaminki i minerałki, magnez wrzuć osobno, bo najbardziej ci się przyda, a w kompleksach witamin i minerałów dają go zawsze za mało

druga sprawa, o której sama wiesz to psychika. brakuje ci luzu, jesteś niepewna. powiem ci tak, jeszcze nie raz w życiu się ośmieszysz, więc jak trochę rozlejesz rosołku na weselu z powodu trzęsącej się łapy to nic się nie stanie. jesteś kobietą, więc tym bardziej masz łatwiej w takich sytuacjach. śmiejesz się, oj hehe gapa ze mnie, przetrzymasz jakoś to ciepło na twarzy (wstyd) i tyle. jak się śmieją to też się śmiejesz, a jak się nie śmieją to masz wyjebane. PROSTE? PROSTE
szybkość wykonywania ruchu xD - rób wszystko żwawiej, ale bez przesady oczywiście. lej te cole porządnie, a nie w zwolnionym tempie, gdzie najbardziej widać, że masz pseudo parkinsona i też najmocniej zaczyna ci on utrudniać tak proste czynności
nalewasz picie? rób tak, jak jest ci najłatwiej, czyli gdy np. boisz się nalewać bez przytrzymania szklanki to weź tą cholerną szklankę w rączkę i sobie nalej

Ostatnio edytowano: 01.02.2017 10:06

monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 290
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 01.02.2017 12:26
Witaminy i minerały, jak napisał nieznajomy_typ, z ich braku również mogą się trząść ręce :P , poza tym zbadaj sobie z krwi hormony tarczycy, mojej koleżanki tak trzęsły się ręce, okazało się, że to problem z tarczycą i hormonami, także najpierw się pobadaj, a jak badania wyjdą dobre, to znaczy, że jest to problem nerwowy :P
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 873