Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Tresura

juna13 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 1

Pisze z: z szafy
2 1
Dodano: 14.03.2019 18:55
Czy moge jeszcze wytresowac psa (suczka, lat 4) i ile to mniej wiecej zajmie?
kupka
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 602
Kciuki w górę: 379
Kciuki w dół: 733
3 2
Dodano: 15.03.2019 02:03
Czekaj..Chcesz psa co ma już swoje przyzwyczajenia uczyć czegoś nowego? To jest możliwe i coś o tym wiem z doświadczenia ale wymaga cholernie dużo pracy. Oczywiście zależy też od rasy. ;d
Niema mnie tu już. Nie pomagam, więc nie pisać na priv.
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 300
Kciuki w górę: 73
Kciuki w dół: 108

Pisze z: chujnia
1 2
Dodano: 02.04.2019 18:48
Ale ty wiesz,że taką suczkę,która ma już swoje...lata i przyzwyczajenia, jest trudniej nauczyć nowych odruchów?
sad bitch
JesteściePojebani Wróżbita Maciej
Postów na forum: 17
Kciuki w górę: 20
Kciuki w dół: 29
2 1
Dodano: 20.04.2019 19:23
Możesz tylko musisz ją zdominować swoim zachowaniem być opanowana i nie pokazywać jej swoich skrajnych zachowań i konsekwentnie szkolić musisz mieć plan szkolenia jak nie będzie sie słuchać musisz być wobec niej obojętna nie głaskać nie dotykać dopóki sie nie uspokoi a jak to nic nie da założyć kolczatke i skrócić smycz psów zwierząt sie nie bije ! jak dobrze wykona polecenia czymś musisz ją wynagrodzić najlepiej suchym jedzeniem jak jest rozpieszczona to najlepiej jej na razie nie głaskać chyba że sobie na to zasłuży jak ja będziesz traktować taką suką sie stanie .
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 636