Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

szynszyl demon

dziadekmróz Wróżbita Maciej
Postów na forum: 14
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 02.08.2018 19:30
Mój szynszyl Stefan jest dość niesforny, czy to normalne że jak postawię klatkę bliżej ściany to w "magiczny" sposób znika część tapety ? Po za tym swój drewniany domek zniszczył, kostkę , drewna i hamak też. Na szczęście ludzi już nie gryzie bo jak ugryzł to kilka razy go uderzyłem (leciutko ale tak by poczuł) nie jestem zwyrolem.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
swiadek123 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 115
Kciuki w górę: 96
Kciuki w dół: 16

1 0
Dodano: 11.08.2018 00:52
Z tego co mi wiadomo, to one tak mają, wcinają domki wszystko podgryzają co drewniane :P Brata żona ma tego gryzonia demona xd
RizeKamishiro Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 14.08.2018 22:05
Mój chomik zjadł plastikowy domek... przestał wszystko zamieniać w proch jak dostał kółko do biegania :) może ma mało ruchu i musi czymś sie zająć
dziadekmróz Wróżbita Maciej
Postów na forum: 14
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 23.08.2018 00:21
Chyba mu kupimy takie kółko
Nerini Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
0 0
Dodano: 10.09.2018 00:42
Dajesz mu twarde do jedzenia? Bardzo dużo siana i patyczki np jabłoni? To ogranicza jedzenia tapet, ale dla moich lobuzow to i tak był najlepszy przysmak przez jakiś czas :/ co do koła do biegania, dla szylek sa dość drogie, te metalowe z zoologa sie nie nadają no i sa za małe, potrzeba 40 cm, szkoda pleckow maluchs
Nerini Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
0 0
Dodano: 10.09.2018 00:43
Wejdź na grupy szynszylowe na Facebooku :)
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 892