Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Szukam opinii o pracy lakiernika.

Szymonek_xd Wróżbita Maciej
Postów na forum: 17
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 6

0 0
Dodano: 17.10.2018 14:56
Jako iż za rok kończę szkołę to postanowiłem zdobyć parę opinii.
Lubie noc. Nie lubię dnia. Nie mam ochoty na nic.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 123
Kciuki w górę: 120
Kciuki w dół: 47

0 0
Dodano: 17.10.2018 15:34
lakiernicy cenią się jak by sie w dupach poprzewracało.... Kasa dobra, ale całe życie w farbach i oparach
Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
DeivDevil Wróżbita Maciej
Postów na forum: 148
Kciuki w górę: 169
Kciuki w dół: 43
0 1
Dodano: 17.10.2018 19:41
Ciężka praca, trzeba mieć to coś w ręku, łatwo jest spierdolić a niestety za pomyłkę płaci tylko lakiernik.
Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia
To ty zmieniasz życie, a nie życie cię zmienia
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 469
Kciuki w górę: 571
Kciuki w dół: 145

Pisze z: Zamość
0 0
Dodano: 17.10.2018 20:23
Jako że chwilkę robiłem jako lakiernik to mogę się wypowiedzieć, prosty zawód byle trochę w tym porobić. Na początku może być trochę ciężko z przejściami na lakierze, odpowiednimi odstępami, odległości itp. Podstawy powinieneś szybko załapać. W każdej części kraju inaczej sobie liczą za malowanie ale zazwyczaj jest to cena 300-350zł za element typu drzwi, błotniki.
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
uhuhuhuh Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 17.10.2018 21:50
. W każdej części kraju inaczej sobie liczą za malowanie ale zazwyczaj jest to cena 300-350zł za element typu drzwi, błotniki.
kiedyś przegrałem zakład z kolegą, na temat kosztów malowania całego samochodu 4 drzwiowego Audi A3. Zawsze sądziłem ze jak gość robi u mnie 10 elementów to nie licze jak przy normalnej stawce(np. 300zł) czyli 10x300zł, tylko np 10x260. Tym czasem po zadzwonieniu do 4 warsztatów wyceniali koszt malowania całego auta na 5-8 tysięcy....

w dupach sie poprzewracało....

Ostatnio edytowano: 17.10.2018 21:50

DeivDevil Wróżbita Maciej
Postów na forum: 148
Kciuki w górę: 169
Kciuki w dół: 43
1 0
Dodano: 17.10.2018 21:52
Czemu w dupach? Czas kosztuje, materiały kosztują, wszyscy chcą zarobić :)
Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia
To ty zmieniasz życie, a nie życie cię zmienia
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 469
Kciuki w górę: 571
Kciuki w dół: 145

Pisze z: Zamość
0 0
Dodano: 17.10.2018 21:55
. W każdej części kraju inaczej sobie liczą za malowanie ale zazwyczaj jest to cena 300-350zł za element typu drzwi, błotniki.
kiedyś przegrałem zakład z kolegą, na temat kosztów malowania całego samochodu 4 drzwiowego Audi A3. Zawsze sądziłem ze jak gość robi u mnie 10 elementów to nie licze jak przy normalnej stawce(np. 300zł) czyli 10x300zł, tylko np 10x260. Tym czasem po zadzwonieniu do 4 warsztatów wyceniali koszt malowania całego auta na 5-8 tysięcy....

w dupach sie poprzewracało....

Wszystko zależy jak to ma wyglądać, czy jest to cały samochód z grodzią itp, czy sam wierzch. Rodzaj farby też ma znaczenie w cenie.
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
uhuhuhuh Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 17.10.2018 22:11
ja to wszystko rozumiem, ale nawet licząc 350zł element i 15 elementów do malowania to wychodzi 5k, wiec skąd 8? już nie mówiąc o tym ze liczenie w ten sposób to zwyczajnie zdzierstwo.

Mam bardzo negatywne odczucia jeśli chodzi o lakierników, praktycznie wszyscy z którymi miałem kontakt(a było tego troche), nie potrafili zrobić swojej roboty jak należy. Albo niezabepieczyli dobrze reszty i ponapylali na lakierze, albo jeden idiota wpadł na pomysł pomalowania lakierem bezbarwnym odparzonego od "kupy ptaka" i słońca normalnego lakieru, wziął kase jak za malowanie całego element normalnie i jeszcze sie kłócił że tak miało być...
O nieudolnym szpachlowaniu które pęka po pół roku, czy tak świetnym wyczyszczeniu i zabezpieczeniu maski że rdzewieje kilka miesięcy od malowania nie wspomne. Mógłbym tak jeszcze długo wymieniać.

Lakiernicy są chyba jeszcze gorsi od mechaników pod względem tego jak robią swoją robotę.

Ciężka praca, trzeba mieć to coś w ręku, łatwo jest spierdolić a niestety za pomyłkę płaci tylko lakiernik.
w jaki sposób niby? lekarz jak sie pomyli to ktoś może umrzeć, lakiernik jak zawali to albo udaje że nic się nie stało, albo w najgorszym razie wyczyści element i maluje jeszcze raz.

Ostatnio edytowano: 17.10.2018 22:23

Magnot Wróżbita Maciej
Postów na forum: 198
Kciuki w górę: 52
Kciuki w dół: 169
0 1
Dodano: 26.02.2019 22:59
Czemu w dupach? Czas kosztuje, materiały kosztują, wszyscy chcą zarobić :)odezwał sie znawca patologia
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 856