Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Syn Chce Kochać Z Własną Mamą

MocneSEXOpowiesci Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 4

Pisze z: Wałbrzych Dolnośląskie
0 4
Dodano: 13.02.2019 17:34
Jak mogę do tego seksu doprowadzić by moja mama mi się mi dała się w sobie całej kochać i to tak pragnę jej przelizać grube duże tłuste syte spragnionego Przez zemnie gołe jej ją całą na golasa seksic lub cała ubraną w sex ekskluzywnym kompletnie body lubię komplecie damskiej sex bieliźnie
ZwyrodnialeZboczoneBydle
reklamy ukryte
reklamy ukryte
OddawajMojTosterx3 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 38
Kciuki w górę: 11
Kciuki w dół: 6

Pisze z: Śląska
5 1
Dodano: 18.02.2019 18:07
zawsze mozesz zmienic dilera
Nastolatka, popisze bardzo chętnie :p
SfenconcyStrup Wróżbita Maciej
Postów na forum: 70
Kciuki w górę: 51
Kciuki w dół: 15
3 2
Dodano: 07.03.2019 22:00
zawsze mozesz zmienic dilera

Pienkny awatarr.
JesteściePojebani Wróżbita Maciej
Postów na forum: 17
Kciuki w górę: 19
Kciuki w dół: 29
2 3
Dodano: 09.04.2019 22:49
.
pusidestrojer69 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 1

Pisze z: kartuzy
0 1
Dodano: 03.05.2019 14:20
Jak mogę do tego seksu doprowadzić by moja mama mi się mi dała się w sobie całej kochać i to tak pragnę jej przelizać grube duże tłuste syte spragnionego Przez zemnie gołe jej ją całą na golasa seksic lub cała ubraną w sex ekskluzywnym kompletnie body lubię komplecie damskiej sex bieliźnie

dobra, pszysnaje rze jestem walniety i hory na muzg. Ale to jest hore i nje wjem jak to opisacz inaczej nisz "to jest ku*wa poye*ane" nawet jak dla mnje
PROŻE SJE NIE ŚMJAĆ Z MOIH BŁENDUW ORTOGRAWICZNYH ONE NJE SOM SPECJALNE TO HOROBA GENETYCNA!!!!
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 126 541