Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

suczka poroniła, moze teraz poronić?

Nathan_LISek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0

Pisze z: Wsi :3
1 0
Dodano: 10.09.2017 14:42
Mam suczkę od 6 lat, kundelek. Gdy miala 4 lata, poroniła. Teraz tez bedzie miala szczeniaki, ale boje sie ze znow do tego dojdzie. I nie, nie zapłodnił jej żaden bezdomny psiak, tylko mój drugi pies - buldog francuski. Jesli znacie takie połączenie, to moge wiedzieć jak będą wyglądać szczeniaki? Mowie ze buldog jest czarny, z białym dekoltem (Nw jak to odmienić u psa) i kropkami ma tym dekolcie plus taka biała "strzałka" na plecach. Suczka jest caly brazowa. Z góry dzięki za pomoc
Smutna Ofiara Manipulatora ;-;
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Majaszulc Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 5
1 5
Dodano: 09.10.2017 15:38
nie powinieneś na własną odpowiedzialność bez hodowli rozmnażać psy, jest to karalne w Polsce i tak przez taką głupotę może i poronić
Nathan_LISek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 2

Pisze z: Wsi :3
1 0
Dodano: 14.10.2017 20:41
Kurde! Nie jest to moja wina!
Smutna Ofiara Manipulatora ;-;
Ulaniec Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 7

Pisze z: Zawiercie
0 1
Dodano: 17.10.2017 10:16
RIP[*]
Lubię dobre lody i jebanie w aucie
Jestem aktorem FAKE TAXI
Nerini Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 1
0 0
Dodano: 10.09.2018 00:51
To jest twoja wina. Posiadając zwierzęta tej samej rasy dojdzie kiedyś do zaplodnienia. Po to sie zwierzęta sterylizuje albo trzyma jednej płci, chodź psy lepiej sterylizowac
EquestrianLife Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
0 0
Dodano: 16.11.2018 21:14
Moja kotka poroniła dwa razy, więc u suczki też jest to możliwe ale nie jest pewne
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 630