Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

strach przed utratą kogoś ważnego

singielka12395 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 5
0 0
Dodano: 02.01.2019 11:50
Witam, mam problem polegający na tym, że mam chłopaka z którym wydaje się, że jest dobrze wszystko. Ostatnio częściej się kłócimy przez moją zazdrość w stosunku do jego koleżanki. Chodzi o to że widzę, że z nią jak się widzi, zawsze szczęśliwy jest, bo ona taka zabawna, często żartuje jak on. Całkowite przeciwieństwo mnie, ja jestem bardziej skrytą osoba w porównaniu do niej. Zawsze jak jest ze mną i ją widzi odrazu jest szczęśliwszy niż wtedy kiedy jest ze mną albo tak mi się tylko wydaje nie wiem już co myśleć co robić. Jak widzę że on jest dostępny tak samo jak ona odrazu myślę że z nią pisze wkońcu zawsze żartują itd. Znam tą dziewczynę wiem jaka jest i tym bardziej się boję bo wmawiam sobie ze jest lepsza ode mnie. Chłopak mówi że mnie kocha itd że to tylko koleżanka ale jakoś nie umiem mu zaufać pod tym względem poprostu cholernie się boję że go stracę :/ proszę pomóżcie nie wiem co robić, myśleć moje myśli wyobraźnia wykończą mnie ciągle sobie coś dopowiadam itp..
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kolonizatorka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 1

Pisze z: Miejsce we wszechświecie
0 0
Dodano: 02.01.2019 16:17
Póki nie widzisz, że cię zdradza, umawia się z nią bez twojej wiedzy, ufaj mu. Możesz z nim porozmawiać o tym, że nie czujesz się dobrze widząc, jak z nią rozmawia, ale nie zakazuj mu kontaktów z nią, bo poczuje się przez ciebie ograniczany.
PozytywnyPL Wróżbita Maciej
Postów na forum: 144
Kciuki w górę: 75
Kciuki w dół: 8
1 0
Dodano: 02.01.2019 16:20
Spójrz na siebie, co się dzieje w Tobie, dlaczego czujesz się gorsza od niej? Jakie ty cechy masz, że to on Ciebie wybrał? Niestety, wiele osób nie rozumie tego, że zazdrość nie leży po stronie tej drugiej osoby. Ty czujesz tą zazdrość, może brakuje zaufania? Nie wiem, ty najlepiej wiesz, czego brakuje. Czujesz się mniej atrakcyjna? Mniej zabawna? Przeanalizuj to i zastanów się, a później pomyśl, co możesz zrobić, by tego nie było. I nikt nie jest lepszy od Ciebie, ani nikt nie jest gorszy od Ciebie. Nie ma czegoś takiego, bo każda osoba jest inna. Skoro to Ciebie wybrał, a nie ją, to ty mu się podobasz, a nie ona, także zobacz czego Tobie brakuje, a gdybyś potrzebowała pomocy w odkryciu tego, to również służę pomocą.

Ostatnio edytowano: 02.01.2019 16:21

Pomagam bezinteresownie na priv ;)
singielka12395 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 5
1 0
Dodano: 02.01.2019 16:46
Dziękuje za pomoc :) wezmę sobie wasze rady do serca
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 605