Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

stara milosc

czarodziejka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 11.09.2016 14:15
Przez 3 lata bylam z chlopakiem. Rozstalimy sie poniewaz bardzo zle zachowal sie wzgledem mnie a pozniej mialam do niego zal ze nie staral sie o mnie zawalczyc. w naszym zwiazku ja rowniez nie bylam idealem ale teraz mysle ze bylimy razem szczesliwi. na poczatku nie chcialam utrzymywac kontaktu. po przypadkowym spotkaniu w klubie calowalismy sie. jednak ja nie chcialam wracac do tematu. pozniej widzielismy sie raz. Dobrze bawilismy sie w swoim towarzystwie. oboje ułozyliśmy sobie zycie na nowo. On ma nowa dziewczyne. od naszego rozstania minelo 2lata. ja tez jestem w zwiazku. z ex utrzymujemy kontakt na zasadzie co u ciebie i chwila rozmowy. jego dziewczyna napisala do mnei byl sie od niego odczepila (ujela to bardziej dosadnie). nie chce rezygnowac z naszej przyjazni. nadal jest mi bliski. gdybymy mieli byc znow razem powaznie bym sie nad tym zastanowila ale jak narazie ukladamy sobie zycie osobno i jest dobrze. nie moge sie z nim skontaktowac poniewaz to ona czyta jego wiadomosci na fb. nr nie znam. co mam zrobic? zerwac kontakt?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 198
Kciuki w dół: 29

0 0
Dodano: 11.09.2016 14:28
A zastanów się jak Ty byś się czuła gdyby twój chłopak przyjaznil się z była dziewczyna. Nie jest to chyba zbyt mile uczucie nie? Myślę że powinnaś zrozumieć tą dziewczynę ze nie życzy sobie abyś kontaktowala się z jej chłopakiem. Zwłaszcza ze jak sama napisałaś dalej jest tobie bliski więc uważam że jej obawy są uzasadnione.
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
0 0
Dodano: 11.09.2016 14:53
tak ale wydawalo mi sie ze mu nie przeszkadza nasza znajomosc.
ZielonaJa Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 2

Pisze z: Trójmiasto
0 0
Dodano: 11.09.2016 15:12
Skoro źle zachowywał się względem Ciebie, a teraz oboje kogoś macie to po co zawracać sobie głowę byłym. ALBO Skoro ciagle myslisz o byłym to po co Ci ten nowy?
Skoro jego dziewczyna nie życzy sobie Waszego kontaktu uszanowałabym to, ponieważ wyobraziłabym sobie siebie na jej miejscu.
0 0
Dodano: 11.09.2016 16:00
powiedzial ze jest z nia bo chciala
rozumiem ze dla niej to nie jest komfortowa sytuacja ale jezeli prawdziwa milosc zdarza się raz w zyciu?
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 11.09.2016 16:32
Dla mnie jest dziwne, że Ty nie zerwałaś już z nim kontaktu gdy traktował Cię źle i jeszcze jesteś w stanie myśleć o powrocie do niego, gdy sama masz innego chłopaka...., ja widzę przez to głupią dziewczynę, która tak naprawdę nie kocha swojego obecnego chłopaka, dlatego zerwij z nim, bo szkoda go, a do tego tęskni za facetem, który był ,,zły", oto przykład tupowej kobiety, która jest głupia i ciągnie ją uległość względem partnera..., sirry, ale ja tak to widzę :\ , moja rada: zerwij ze swoim obecnym, nie zasługujesz na niego, do tego piszesz ze swoim byłym będąc w związku, jak Twój obecny o tym nie wie, to jest to niczym oszustwo, a dla niego zapewne i zdrada, a z byłym również zerwij kontakt, szkoda jego dziewczyny i sądząc po tym, że wie o Waszym pisaniu, ma Twojego byłego już ,,ułożonego", więc on jest już jej, zostaw oboje chłopaków w spokoju, czyli swojego obecnego też i szukaj szczęścia z innym, z takim do którego będzie Cię ciągnąć i nie będziesz myśleć o żadnym innym :P , czyli taki, z którym będziesz na poważnie, a nie na niby, ze strachu przed samotnością i na koniec: OGARNIJ SIĘ DZIEWCZYNO, bo niszczysz wszystkim życie i sobie przy okazji również :\
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 198
Kciuki w dół: 29

0 0
Dodano: 11.09.2016 16:54
powiedzial ze jest z nia bo chciala
rozumiem ze dla niej to nie jest komfortowa sytuacja ale jezeli prawdziwa milosc zdarza się raz w zyciu?

Jakby to była prawdziwa miłość nie traktowalby Cię źle. Nie ukladalby też życia z inną kobieta. Zresztą z tego co napisałaś wynika że on nie odzywa się do Ciebie w ogóle. Czyli zależy mu na swojej dziewczynie.
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
0 0
Dodano: 11.09.2016 16:59
on nie traktował mnie źle tylko zrobil cos takiego ze nie bylam w stanie na niego wtedy patrzec.
moj chlopak wie ze pisze z ex bo byla to relacja czysto kolezenska. To obecny mnie nie szanuje.
nie chce byc z ex (mielismy swoja szanse i nam nie wyszlo) tylko chce wiedziec co u niego slychac

pisalismy tak raz w tygodniu. ona wypisuje do mnie 2 dzien. nie wiem czy wgl wie ze jego dziewczyna pisze do mnie z jego konta, takie zachowanie do niego nie pasuje

Ostatnio edytowano: 11.09.2016 17:01

monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 11.09.2016 18:28
on nie traktował mnie źle tylko zrobil cos takiego ze nie bylam w stanie na niego wtedy patrzec.
No to, to jest jeszcze gorsze od złego traktowania :P , nie rozumiem, jak Ty możesz jeszcze o nim myśleć i z nim pisać :\
moj chlopak wie ze pisze z ex bo byla to relacja czysto kolezenska. To obecny mnie nie szanuje.
To po cholerę z nim jesteś :P
nie chce byc z ex (mielismy swoja szanse i nam nie wyszlo) tylko chce wiedziec co u niego slychac
A to, to niby co....(?):
gdybymy mieli byc znow razem powaznie bym sie nad tym zastanowila
Piszesz wpierw jedno, potem totalnie zaprzeczasz, wtf :P
pisalismy tak raz w tygodniu. ona wypisuje do mnie 2 dzien. nie wiem czy wgl wie ze jego dziewczyna pisze do mnie z jego konta, takie zachowanie do niego nie pasuje
Jakie zachowanie...., że dał jej distęp do swojego konta...
Dziewczyno..., coś mi tu nie gra :P , wpierw piszesz jedno, potem totalnie temu zaprzeczasz, potem piszesz, że obecny Ciebie nie szanuje...., kurde weź się zdecyduj, bo ja nadal widzę obraz głupiej dziewczyny, tyle że teraz jeszcze głupszej :\ , chyba że to jest prowo..., tym razem byłoby to zbawieniem :P
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Raspberrygirl Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 26.09.2016 08:48
Chyba sama nie wiesz czego chcesz. Albo wiesz tylko probujesz sie bronic przed tym. Jak to mowia stara milosc nie rdzewieje i byc moze nadal cos czujesz do swojego bylego. I dlatego tak chcesz wiedziec co u niego slychac. Zeby zaczac rozmowe a kto wie moze jeszcze sie zejdziecie. Ja tak to widze. Ale jak ludzie maja byc ze soba, sa sobie przeznaczeni to i tak predzej czy pozniej siebie znajda. Wg mnie twojego obecnego chlopaka nie kochasz i jestes z nim tylko po to zeby poprostu kogos miec. Gdyby bylo inaczej to nie zawracalabys sobie glowy co tam u twojego ex. Powinnas zerwac ze swoim chlopakiem zeby go nie ranic. Bycie samemu tez jest potrzebne i dobrze by ci zrobilo
0 0
Dodano: 12.11.2016 18:31
Z obecnym chłopakiem rozstałam się. Ex jest zczesliwy z obecna dziewczyną. Życie toczy się dalej, teraz bez wielkich zobowiązań. Czas pożyć.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 541