Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

sprawiedliwość

Ziglywidly Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 5
0 0
Dodano: 20.06.2019 08:50
Drażni mnie to, że brat nie pracuje, a zawsze ma na wszystko pieniądze. Praktycznie nie wie co to praca. Jak chce pojechać gdzieś z dziewczyną, to prosi mamę o pieniądze. Ubrania kupuje za pieniądze mamy. Jeśli Michał coś zechce to to dostaje. Kilka razy brał pożyczki, które spłacała moja mama. Ma 32 lata i nic nie robi.

Mam 17 lat. Żeby wyjechać ze znajomymi na wakacje od 4 rano do 15 zbieram truskawki. Chwytam się wszystkich możliwych prac żeby zarobić na nowe ubrania czy kosmetyki. Nawet nie proszę mamy o 100zł na zakupy bo i tak wiem, że powie, że nie ma pieniędzy. Gdzie jest sprawiedliwość?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Wredna123 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 15
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 0
2 0
Dodano: 23.06.2019 02:52
Jedno jest pewne,jeśli będziesz zaradna to szybko się usamodzielnisz a brat co? Będzie tylko wpadał w długi.Rozumiem cię,bo mi się w domu nie przelewało,ale zaczęłam dość szybko pracować i liczyć na siebie.Radzę tobie to samo :)
Wszyscy jesteśmy trochę jebnięci,tylko nie wszyscy zdiagnozowani ;P
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 299
Kciuki w górę: 72
Kciuki w dół: 108

Pisze z: chujnia
0 0
Dodano: 13.09.2019 22:01
Na tym świecie nie ma takiego czegoś jak "sprawiedliwość"
sad bitch
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 885