Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Smutna prawda i pesymizm

vuk_samotnjak1995 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 14
Kciuki w górę: 14
Kciuki w dół: 23
2 1
Dodano: 26.03.2018 01:03
Nie wiem od czego zacząć więc zacznę od początku. Dlaczego na tym świecie jest tak ,a nie inaczej? Gdzie zniknęły delikatne ,romantyczne , wrażliwe dziewczyny/kobiety? Takie ,które preferują monogamię ? Które nie ćpają , piją dosyć rzadko ?
Gdybym taką znalazł ,zakochałbym się w niej od razu . Gdyby się okazało, że ta perełka odwzajemniła by moje uczucia , byłbym pierwszy raz w życiu szczęśliwy.
Mam niespełna 23 lata . Można powiedzieć, że już trochę czasu chodzę po tym świecie ,jednak nie wiem tak naprawdę co to szczęście . W walentynki cierpię podwójnie. Kiedyś, gdy byłem młodszy, myślałem, że znalezienie odpowiedniej partnerki, która ma dobry charakter, jest normalna i nie ma dzieci nie będzie trudne. Niestety, myliłem się.
Marzę o partnerce ,która ma wszystkie cechy wymienione powyżej. Która jest naturalna. Wygląd tak naprawdę jest tutaj sprawą drugo ,a nawet trzeciorzędną.
W życiu przeszedłem sporo, stres towarzyszy mi praktycznie codziennie. Chciałbym w końcu mieć kogoś,kto by mnie wspierał i komu mógłbym również okazywać swoje wsparcie .
Kogoś kto byłby moją pierwszą myślą po wstaniu i ostatnią przed zaśnięciem.Kogoś ,dzięki komu mógłbym latać w przestworzach i czuć motyle w brzuchu.
Kogoś ,dzięki komu pojawiłby się uśmiech na mojej twarzy. Czy to zbyt dużo? Nie chce mi się żyć, czuję się beznadziejnie. Mam prawie 23 lata a jestem samotny. W walentynki cierpię podwójnie. Kiedyś, gdy byłem młodszy, myślałem, że znalezienie odpowiedniej partnerki, która ma dobry charakter, jest normalna i nie ma dzieci nie będzie trudne. Niestety, myliłem się. Wrażliwe romantyczki dzisiaj już nie istnieją. Dzisiejsze kobiety są wyrachowane i zimne. Zaczynam powoli rozumieć, że na tym świecie najzwyczajniej nie ma dla mnie miejsca. Nie dość, że nie mogę dostosować się do świata, gdzie większość ludzi stanowią prostacy, którzy żyją według motta,, wełna, bawełna, aby kicha była pełna '' to jeszcze cierpię, bo jestem samotny i nie mogę się realizować w miłości. Oprócz tego, że moje dotychczasowe życie jest jednym wielkim nieporozumieniem, wspomnienia wywołują ból to jeszcze teraźniejszość jest dobijajaca i przyszłość taka będzie. Nie oszukujmy się, zdechnę jak samotny pies pod płotem. Tylko strach przed śmiercią trzyma mnie przy życiu. Żałuję tego, że się kiedykolwiek urodziłem. Oswoiłem się z myślą że umrę nie zaznając szczęścia. Najwidoczniej muszę cierpieć. Taki mój los.

Ostatnio edytowano: 26.03.2018 01:03

reklamy ukryte
reklamy ukryte
Anioha Wróżbita Maciej
Postów na forum: 30
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 12
0 0
Dodano: 26.03.2018 07:41
Poszukaj w necie
Mraddiks Wróżbita Maciej
Postów na forum: 38
Kciuki w górę: 12
Kciuki w dół: 11

Pisze z: Piwnica wuja :))
0 0
Dodano: 28.03.2018 19:19
Poszukaj w necie XkurwaD
satyryczna postać nazisto-komunistycznego żyda
OnlyN_28 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 2

0 0
Dodano: 02.04.2018 07:57
Gdybym była 10 lat starsza XD
Szkoda mi Ciebie, gdybym była w twoim wieku to z chęcią, ale ja do 6kl chodzę xD
Nela (prawie 12 l.)
Calkiem długie blond włosy, 158cm
Hobby: śpiew, rysowanie
Bisexualistka
Mocno rąbnieta, pozytywna i optymistyczna, czasem denerwująca, chłopczyca
Czesto ubiera się w ciemne ciuchy
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 605