Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Samotność w związku

Olaolala Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 10.03.2020 12:41
Mój TŻ od dłuższego czasu nie okazuje mi zainteresowania.... Kwiaty tylko gdy jest okazja i to nie wręczone osobiście tylko zostawione w kuchni... seks z kilku razy w tygodniu a nawet dziennie z dnia na dzień przerodził się w seks raz na miesiąc. W ciągu dnia nie odzywa się do mnie słowem a gdy tylko się widzimy siedzi z nosem w telefonie...
wielokrotnie poruszałam ten temat i twierdzi że kocha i jak zwykle przesadzam... czuje się taka nie potrzebna... co robić ???
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kuba22 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 48
Kciuki w górę: 34
Kciuki w dół: 8

Płeć: mężczyzna
0 0
Dodano: 10.03.2020 15:14
Mozesz sie jedynie starac moze to w koncu doceni, ale tez wiadomo zwiazek sie wypala po czasie wkrada sie rutyna i tak to wyglada ;x
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 477
Kciuki w górę: 580
Kciuki w dół: 147

Płeć: mężczyzna
Pisze z: Zamość
0 0
Dodano: 10.03.2020 19:13
Typowe zachowanie osoby która się znudziła w związku, nastała szara codzienność. Możesz próbować znowu wzniecić płomień między wami lecz ciężko będzie skoro on nie widzi nic złego w swoim zachowaniu. Weż go na prywatną rozmowę w 4 oczy i powiedz mu co Ci nie pasuje w związku, chyba tak powinny robić dorosłe osoby. W zależności co usłyszysz od niego i jakie będzie jego późniejsze zachowanie, sama dokonasz wyboru. Jak nie zmieni swojego zachowania to zostaną Ci dwa wyjścia, zostawisz go i będziesz się męczyła albo zaczniesz poszukiwania nowej osoby do związku.
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 129 527