Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Relacje introwertyczki...

SashaBlouse Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 3
1 1
Dodano: 22.01.2019 22:48
A wiec jestem dość mloda osobą( chodzę jeszcze do szkoły). Jest pewien chlopak ktorego poznałam 5 lat temu, jesteśmy razem w klasie i jestem jego przyjaciulką chociaż w zasadzie nie wiem jak nazwać rą dziwną pokręconą relację miedzy nami.

Często siadamy obok siebie i wtedy on rysuje mi ''wieloryby'' kture wyglądają ja by były z czarnobyla i czasami też jego ulubione kwiaty-róże a gdy mam chrupki to ko karmię tak jak małe dziecko. Czesto tez poprostu siedzimy czy stoimy i patrzymy na siebie chwilkę i nie wiem dlaczego ale jak o nim pomyślę to robi mi się tak cieplutko i nawet normalne bluzy kture były kiedyś idealnie ciepłe teraz sa za ciepłe lepiej mi się myśli gdy jest gdzieś obok. Jesdnak on chyba nie odbiera tego jak ja, często przytula się do jednej dziewczyny z naszej klasy i patrzy się na mnie(oni nie są razem).

Nie wiem co o tym wszystkim myśleć... jeżeli ktos cos moze mi poradzić to była bym wdzięczna i tak wiem dla niektórych bedzie wydawać się to żałosne, ale takie jest moje życie
reklamy ukryte
reklamy ukryte
LiwiaKlaudia Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 5
0 2
Dodano: 23.01.2019 15:23
Jak chcesz to pisz to może ci pomogę.
HaRgieT Wróżbita Maciej
Postów na forum: 26
Kciuki w górę: 16
Kciuki w dół: 22
0 1
Dodano: 23.01.2019 18:18
Moje oczy krwawią
SashaBlouse Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 3
1 0
Dodano: 23.01.2019 18:24
wiem... ortografia nie jest moją najlepszą stroną...
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 601
Kciuki w górę: 378
Kciuki w dół: 733
0 0
Dodano: 24.01.2019 14:41
Korzystaj z życia póki możesz. Bez ryzyka niema zabawy. ;]
Niema mnie tu już. Nie pomagam, więc nie pisać na priv.
Magnot Wróżbita Maciej
Postów na forum: 207
Kciuki w górę: 52
Kciuki w dół: 172
0 1
Dodano: 01.03.2019 20:18
Korzystaj z życia póki możesz. Bez ryzyka niema zabawy. ;]Ale popracuj nad ortografią, nie traktuj tego jak chamskie zagranie po prostu zniechęca to jak ktoś pisze tak na dłuższą metę. A przede wszystkim zwróć uwagę czy kobieta to kobieta a nie facet. Jak wspomni o nagich zdjęciach albo o seksie to masz wielkie prawdopodobieństwo, że to po prostu facet co się podszywa.dalej dalej :d Kolejny koment cie czeka :d Nie poddawaj sie
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 544