Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Przyjaźń czy może coś więcej?

nieistotnadziewczyna Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 2

0 0
Dodano: 25.05.2019 22:20
Hej!
Ostatnio mój przyjaciel mocno się zmienił. Zacznijmy od tego iż ja mam 165 cm wzrostu a on 150cm przez co ja nazywam go Krasnal lub po nazwisku a on albo po imieniu lub olbrzymka. Mamy jeszcze dużo przezwisk lecz to nie jest ważne. Wszystko zaczeło się w sumie na jednej z wycieczek jechaliśmy wtedy ok 10h wtedy on przytulił się do mnie i tak zasneliśmy. Później zaczął mi mówić jakies teksty np. "Chcesz poćwiczyć pocałunek ze mną?" . Zaczął siadać na moich kolanach w sumie nie przeszkadza mi to bo uwielbiam opierać na nim moja głowe. Kilka razy nazwałam go uroczym a on zaczął się rumienić. Zdarzało się też że jedna z moich koleżanek pytała się czy jesteśmy razem powiedziałam jej że jesteśmy tylko przyjaciółmi on za to troche posmutniał choć udawał że wszystko jest ok. Znam go dobrze więc wiem jak się zachowuje. Ufamy sobie, dobrze czuje sie w jego towarzystwie. To on zawsze mnie rozbawia gdy mam zły humor i pomaga mi kiedy mam jakiś problem. I mam pytanie. To jeszcze przyjaźń czy może coś więcej? Czasami czuje coś więcej niż tylko przyjaźń damsko- męska więc powinnam zrobić pierwszy krok czy poczekać aż ta sytuacja się rozwinie?
Motto:
"never say never"
reklamy ukryte
reklamy ukryte
PolskiGreek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

Pisze z: Maarssen
0 0
Dodano: 27.05.2019 00:02
Stwierdzam iż :p

Ostatnio edytowano: 27.05.2019 00:07

Santriani EL Greko Santorini
PolskiGreek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

Pisze z: Maarssen
0 0
Dodano: 27.05.2019 00:06
Myślę że powinnaś, chłopak tego nie chce zrobić, bo boi się stracić przyjacółke, w której się kocha, czuje się nie pewnie, coś by chciał ale zależy mu na jednym i drugim, boi się twojej reakcji. JEŚLI były tematy całowania < które wyszły od niego< to nie ma na co czekać
Santriani EL Greko Santorini
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 892