Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Proszę o pomoc!

No_one Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 01.02.2017 21:16
Będąc w gimnazjum kolegowałem się z pewną Martą. Spotykaliśmy się parę razy i myślałem, że coś z tego wyjdzie, ale jej chodziło tylko o seks. Ja też miałem swoje za uszami, gdyż ją ciągle do czegoś wykorzystywałem. Będąc już w liceum (każdy poszedł do innego) spotkaliśmy się 2 razy. Na końcu naszego ostatniego spotkania pokłóciliśmy się i kontakt się urwał. Od tamtego incydentu minęły 2 lata, a ja wciąż myślałem o Marcie. Jakiś czas temu zaproponowałem jej spotkanie. Chciałem ją znowu zobaczyć i przeprosić za to, że byłem takim kretynem. Początkowo się zgodziła. Ustaliliśmy datę i miejsce spotkania, ale ta dzień przed spotkaniem napisała, że "w sumie nie chce mi się iść".
Pewnie boi się, że znowu chcę ją tylko wykorzystać. Nie wiem co mam robić. Bardzo chciałbym się z nią znowu spotkać i odbudować nasze relacje oraz przede wszystkim PRZEPROSIĆ! Powinienem zaproponować inny termin spotkania? Walczyć dalej, czy dać sobie spokój? Chciałbym też jej powiedzieć, że przez cały czas ją kochałem, ale bałem się powiedzieć to na głos...
reklamy ukryte
reklamy ukryte
NiemiłyPan Wróżbita Maciej
Postów na forum: 16
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 8

1 1
Dodano: 01.02.2017 21:31
Zaryzykuj abyś nie musiał żałować.
Aga93 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 1
1 1
Dodano: 02.02.2017 00:50
Jeśli znów nie uda się Wam spotkać sugeruję, abyś napisał jej o co chodzi, tj. przeprosić ją. Cel uświęca środki - zawsze można spróbować.
kevezp Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 02.02.2017 10:28
Jeśli znów nie uda się Wam spotkać sugeruję, abyś napisał jej o co chodzi, tj. przeprosić ją. Cel uświęca środki - zawsze można spróbować.
Konto usunięte
0 0
Dodano: 03.02.2017 10:24
Za co ją przeprosić? xD
Skoro już w gimnazjum zależało jej tylko na seksie to teraz pewnie jest wyrżnięta przez połowę twoich znajomych. A ty się obudziłeś wielce zakochany... Zerwaliście, więc coś było nie tak. Teraz ma być inaczej? Nie, będzie tak samo, a pewnie nawet gorzej. Daj sobie spokój i nie rób z siebie błazna

Do mnie nie przemawia takie coś EE SPRÓBUJ, BO BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁ. Tak, dokładnie! Będzie żałował, że zrobił z siebie ostatnią ciotę bez charakteru. Pisze ci, że JEJ SIĘ NIE CHCE, zamiast chociaż trochę się wysilić i podać jakiś w miarę dobry powód. Jawnie z ciebie zakpiła.

tak zrób

Ostatnio edytowano: 03.02.2017 10:29

Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 126 721