Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Problemy

Alimak Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 04.12.2019 19:46
Hej jestem tutaj nowa mam 16 lat chodzę do 1kl technikum to tak w nawiasie...
Mam problem z ojczymem, który ma problemy z alkoholem. Dzień w dzień musi coś wypić bo inaczej nie wytrzyma jest strasznie agresywny nie raz dostałam od niego za byle co za to że 30 min szłam ze szkoły ( to jeszcze jak byłam młodsza) wyżywa się psychicznie wyzywajac mnie od szmat, kurw i tak dalej i nie tylko mnie bo moje młodsze siostry też. Teraz gdy nieraz stanełam w obronie sióstr też dostałam albo słyszalam że mam wypierdalać z domu. Teraz mam chłopaka od roku z którym bardzo dobrze mi sie układa i przez niego stalam się pewniejsza siebie i nie boje sie ojczymowi odpowiedziec np. że z takimi tekstami to nie do mnie czy że jeszcze chwila 18 wyprowadzam i nawet mnie nie zobaczy ani nie otrzyma z mojej strony żadnej pomocy ale za każdym razem po chwili gdy sie denerwuje telepią mi sie rece i mam je jak flaki..
raz miał niebieską karte przezemnie ale musiałam wycofac wszystko bo mialam taka wojne że moglam nie wstać....
dzisiaj też słyszalam że mam pierdalac i nie wracac w piątek mój chłopak jedzie na zawody z piątku na sobotę wiec głupio bedzie mi u niego spać co jego rodzice pomyślą ogólnie śpimy już razem ale tak sami wiecie i szczerze nie wiem co robić... poprostu nie mam komu sie wyżalić a chłopaka nie chce cały czas martwić

i przepraszam za ś,ć,ł jak bedzie s c czy l
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 621
Kciuki w górę: 398
Kciuki w dół: 738
1 1
Dodano: 04.12.2019 20:41
raz miał niebieską karte przezemnie ale musiałam wycofac wszystko

Ty tak poważnie czy bejtujesz? Dajesz ojczymowi sobą pomiatać traktować jak najgorsze zło i jeszcze przychodzisz prosić o pomoc aby się wyżalić.. Przeczytaj co napisałaś.
Alimak Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 04.12.2019 21:21
wiem co napisałam...ale co ja mogę zrobic nie chce aby siostry poszły do domu dziecka i nie bejtuje
Alwia12 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 2

0 0
Dodano: 06.12.2019 21:42
Wiem, że to trudne, ale nie możesz sobie pozwolić na takie świństwo. Dasz sobię radę, musisz to gdzieś zgłosić, nie możesz cierpieć przez tego człowieka, masz swoje problemy. Pamiętaj, to masz wsparcie
Alwia12 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w dół: 2

0 0
Dodano: 06.12.2019 21:42
tu*
Wiem, że to trudne, ale nie możesz sobie pozwolić na takie świństwo. Dasz sobię radę, musisz to gdzieś zgłosić, nie możesz cierpieć przez tego człowieka, masz swoje problemy. Pamiętaj, to masz wsparcie
Alimak Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 07.12.2019 16:29
strach robi swoje
Sauce Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 07.12.2019 20:21
mój kumpel wypalił staremu nożyczkami w potylice
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 133
Kciuki w górę: 127
Kciuki w dół: 51

1 0
Dodano: 08.12.2019 00:05
mój kumpel wypalił staremu nożyczkami w potylicei co tym ugrał? 10 lat we więzieniu?
Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
lolipopa Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1
1 0
Dodano: 26.01.2020 16:16
zglosisz, dziewczyny moze i pojda do domu dziecka. A moze im wlasnie w ten sposob odmienisz życie?
Moze one potrzebuja właśnie tego zebys sie odwazyla to zrobic. Mozesz im oszczedzic wiele przykrych spraw w zyciu . Dom dziecka na pozor brzmi okropnie, ale dobre dzieci wychodza z tamtad z walizka pelna wrazen i z poważnymi celami w zyciu. Nie zyja juz w strachu i checi przesuniecia zegara i myslami "oby to sie juz skonczylo"
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 085