Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

problem

Julisha Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 4
0 0
Dodano: 03.01.2017 21:23
hey wszystkim :3 mam pewien problem i musze sie nim podzielic, na wstepie zaznaczam ze pisze ten post na szybko i tu sie liczy tekst nie reguly ortograficzne i gramatyczne ;) a wiec.. jestem wyzywana od rudych mimo ze nie jestem ruda. nie wiem co mam robic, bo zaden z doroslych nie reaguje a nawet jak juz to na chwile i od. nowa leca wyzwiska. prosze o pomoc, z gory dzięki; )
~Julla
"Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia." ☆ Sylwia Lipka ☆
reklamy ukryte
reklamy ukryte
swiadek123 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 115
Kciuki w górę: 96
Kciuki w dół: 16

1 0
Dodano: 03.01.2017 21:42
Czy to faktycznie aż tak Cię rani? Ruda to nie jest wyzwisko wiec w sumie nie dziwie się że nie reagują ;s
Julisha Wróżbita Maciej
1 0
Dodano: 03.01.2017 21:44
no trochę tak bo moj kolor wlosow to ciemny blond :/ widac ze nigdy nie miałeś do czynienia z takimi wyzwiskami..
~Julla
Zoey Wróżbita Maciej
Postów na forum: 246
Kciuki w górę: 86

0 0
Dodano: 03.01.2017 21:57
W takim razie jakie to wyzwiska? Czy ruda jest samym wyzwiskiem?
,,Możliwe że ten wariat jest tutaj ostatnim normalnym człowiekiem"
Julisha Wróżbita Maciej
0 3
Dodano: 03.01.2017 21:59
Zoey, twierdza ze jestem ruda, a moj kolor wlosow to ciemny blond. naprawde nic wam nie swita? to dla mnie wyzwisko BO NIE ŻYCZĘ SOBIE ŻEBY DO MNIE TAK MOWIONO!! Ja chce wiedzieć co zrobić zeby przestali..

Ostatnio edytowano: 03.01.2017 22:00

~Julla
swiadek123 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 115
Kciuki w górę: 96

0 0
Dodano: 03.01.2017 22:14
Czasami myślę że chciałbym mieć takie problemy :d
Zoey Wróżbita Maciej
Postów na forum: 246
Kciuki w górę: 86

1 0
Dodano: 03.01.2017 22:57
Przyznam, że nie rozumiem. Mówią, że jesteś ruda. I to jest koniec. Nie wyzywają cię od wrednych, złośliwych, dwulicowych rudzielców tylko najzwyczajniej w świecie używają określenia koloru włosów. Czy jeżeli ciemnowłosa dziewczyna byłaby nazywana przez swoich znajomych blondynką to uznałabyś to za wyzwisko? Samo słowo ruda (jak i wspomniana blondynka) to nie jest wyzwisko. Jeżeli dochodzą do tego pejoratywne przymiotniki określające w stereotypowy sposób posiadacza danego koloru włosów (np. rudy=wredny albo blondynka=głupia) to wtedy byłoby to wyzwisko.

Wiesz jak się pozbyć problemu? Ignoruj ich. Już po trzech postach widać jak bardzo to określenie cię wzburza. Więc inni widząc ile ,,frajdy" może wywołać niepozorne słowo używać go będą w nieskończoność. Jeżeli jednak zauważą, że ciebie to nie rusza i że śmiejesz się razem z nimi to najprawdopodobniej nie będzie im sprawiało nazywanie cię rudą aż tyle radości.

Spójrz na kolor włosów dziewczyny na moim awatarze. Mój kolor włosów jest zbliżony do tego ciepłego blondu a mimo wszystko przez długi czas mnie również nazywano rudzielcem. W życiu by mi nie przyszło do głowy (nawet jako dziecku) żeby się za to obrażać albo denerwować. Przecież i tak każdy widział, że nie jestem ruda więc po co na siłę udowadniać i próbować naprostować czyjeś ewidentne żarty?
,,Możliwe że ten wariat jest tutaj ostatnim normalnym człowiekiem"
Julisha Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 04.01.2017 14:15
Przyznam, że nie rozumiem. Mówią, że jesteś ruda. I to jest koniec. Nie wyzywają cię od wrednych, złośliwych, dwulicowych rudzielców tylko najzwyczajniej w świecie używają określenia koloru włosów. Czy jeżeli ciemnowłosa dziewczyna byłaby nazywana przez swoich znajomych blondynką to uznałabyś to za wyzwisko? Samo słowo ruda (jak i wspomniana blondynka) to nie jest wyzwisko. Jeżeli dochodzą do tego pejoratywne przymiotniki określające w stereotypowy sposób posiadacza danego koloru włosów (np. rudy=wredny albo blondynka=głupia) to wtedy byłoby to wyzwisko.

Wiesz jak się pozbyć problemu? Ignoruj ich. Już po trzech postach widać jak bardzo to określenie cię wzburza. Więc inni widząc ile ,,frajdy" może wywołać niepozorne słowo używać go będą w nieskończoność. Jeżeli jednak zauważą, że ciebie to nie rusza i że śmiejesz się razem z nimi to najprawdopodobniej nie będzie im sprawiało nazywanie cię rudą aż tyle radości.

Spójrz na kolor włosów dziewczyny na moim awatarze. Mój kolor włosów jest zbliżony do tego ciepłego blondu a mimo wszystko przez długi czas mnie również nazywano rudzielcem. W życiu by mi nie przyszło do głowy (nawet jako dziecku) żeby się za to obrażać albo denerwować. Przecież i tak każdy widział, że nie jestem ruda więc po co na siłę udowadniać i próbować naprostować czyjeś ewidentne żarty?
moze samo "ruda" nie jest obrazliwe ale "ruda malpa"" juz tak.
~Julla
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 04.01.2017 20:50
Takie rzeczy najlepiej obracać wtedy w żart :P np. ,,To nie jest rudy, tylko ciemny blond daltonisto" z uśmiechem na ustach i tak jakbyś sama się z niego naśmiewała czyt. cieszyła :D , gdy człowiek jest szczęśliwy pomimo wyzwisk, to najbardziej ,,boli" osoby, które wyzywają :)
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Rudziutka_malpka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 05.01.2017 09:18
ja jestem ruda i jakos zyje z tym ze wszyscy tak do mnie wolaja. a to raczej nie wyzwisko, tylko ksywka w formie zartu :)
wkrainieczarow Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

0 0
Dodano: 06.01.2017 11:25
Miałam podobnie
Julisha Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 06.01.2017 12:11
jak sobie poradzilas?
~Julla
Partyjny Wróżbita Maciej
Postów na forum: 26
Kciuki w górę: 15

1 0
Dodano: 07.01.2017 01:18
Najlepszym sposobem jest, jak napisało kilka osób wyżej zlewanie wszystkiego i obracanie w żart. Ludzie po prostu widzą, że cie to denerwuje i na złość jeszcze częściej używają tego przezwiska. Musisz po prostu wyrobić sobie dystans do samej siebie. Według mnie bez tego ani rusz, bo jak sama mówisz rozmowa nie za wiele daje.
Julisha Wróżbita Maciej
0 1
Dodano: 07.01.2017 09:09
wreszcie jakas madra odp. dziękuje serdecznie! dam znac pozniej!
~Julla
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 551