Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

problem finansowy Nie chce pożyczki

trudna2811 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 24.07.2019 23:46
hej mam takie pytanie mam nie złe bagno 6 komorników około 80tyś przez moją glupote i naiwność. Mniejsza z tym czy ktoś nie ma jakiegoś sposobu żeby te chłopy komornicze się dogadały jakoś i żeby to przejął jeden i żeby jemu to wszystko spłacać jakoś bo już nie mam sił sie szarpać,,,, nie chce zbawiennego środka bo wiem że go nie ma ale może ktoś coś przeżył podobnego dziękuję
reklamy ukryte
reklamy ukryte
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 469
Kciuki w górę: 571
Kciuki w dół: 146

Pisze z: Zamość
0 0
Dodano: 25.07.2019 10:40
Cześć. Nie ma na to rady, musiałabyś się dogadać z osobami/fundacjami od których brałaś pożyczkę by tego samego komornika wynajęli.
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
Martwy Wróżbita Maciej
Postów na forum: 28
Kciuki w górę: 17
Kciuki w dół: 19

Pisze z: Piekło
0 0
Dodano: 07.08.2019 18:11
Nie ma żadnego sposobu. Te ścierwo będzie życie utrudniać aż dopnie swego. Nawet polubowne dogadane się chuja daje także proponuję rozłożyć kasę na kilku komorników lub spłacać tylko jednego. Ja mam dwóch czy tam trzech komorników na 2,4k a i tak ich nie spłacam bo mnie wkurwiają i non stop dzwonią więc póki się nie uspokoją to ani grosza nie dostaną
52CM
MTJP
zabka3470 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 19.08.2019 23:17
Martwy jesteś the best
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 594