Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Problem 16tki

Paulinaaa00 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 11.11.2016 13:14
Jestem w 1 lo. Powiem, ze dla niektórych mój problem może okazać się żadnym problemem, ale proszę o zrozumienie. W wieku 14 lat poznalam chłopaka X. Znalam go tydzień i juz mowilam ze to prawdziwa miłość. Do dzisiaj nie wiem jak moglam tak bardzo przeżywać rozstanie z nim, no ale tak właśnie było (byliśmy bardzo krótko ze sobą-3tyg). Wtedy pojawił się Y. Pomógł mi, znowu byłam tą samą szczesliwą dziewczyną. Zakochał sie, ale nie powiedział mi tego, a szkoda, bo on mi się tez podobał. Dowiedzialam się o tym rok później. Nagle coraz bardziej się od siebie oddalalismy i to nie było to samo. Nie mogłam być z nikim innym, wszystkich porownywalam do niego, wszędzie go widziałam. Po 2 latach znowu zaczęliśmy rozmawiać i wszystko wróciło. Spotkaliśmy się kilka razy i znowu się zakochalam. Tak jakby to było moje przeznaczenie. Ale niestety wodze, ze znowu się od siebie oddalamy, a tak bardzo nie chce go stracić. Wydaje mi się, ze po prostu go kocham. Doradzcie mi co mam zrobić ;(
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Zmarly Wróżbita Maciej
Postów na forum: 11
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 3
1 0
Dodano: 11.11.2016 16:09
Ale czemu się oddalacie?
Jest jakiś powód?
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 287
Kciuki w dół: 115

Pisze z: Gdańsk
1 0
Dodano: 11.11.2016 17:02
A nie możesz mu po prostu powiedzieć, że go kochasz..., na pewno by się ucieszył, dlaczego robisz z ,,igły widły" :\ , gdzie się podziała szczera rozmowa..., bez takich rzeczy, żaden związek nigdy, by nie zaistniał :P
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
0 0
Dodano: 12.11.2016 21:24
Wydaje mi się ze właśnie powodu nie ma
połety Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 1
1 0
Dodano: 14.11.2016 19:24
Przeciez najlepszym rozwiązaniem jest po prostu rozmowa. Może zdarzy sie, że on również coś do ciebie czuje i oddala się od Ciebie ze względu na to, że boi sie zostać odrzucony <być może tak czuł sie 2lata temu> więc jeżeli porozmawiacie to wydaje mi sie, ze wszystko sobie wyjaśnicie
0 0
Dodano: 14.11.2016 20:05
Rozmawiałam z nim o tym, ze tracimy znowu kontakt. Powiedział, ze nie wie dlaczego tak wyszło...
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 116 788