Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Probelm z treściami

Monika-P Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 24.05.2017 13:42
Miedzy mna a mezem jest 8 lat różnicy. Tesciowej zawsze to przeszkadzalo ze nie dość że młoda to jeszcze z miasta.
Przed naszym ślubem cywilnym ( bo koscielnego nie dalo sie wziąść bo żniwa, bo dach trzeba zmienić i tak zawsze cos byle by synuś nie byl w jej przekonaniu całkowicie moj ) przyszły mąż dostał od mamy 10 ha pola i dom drwniany bez bierzacej wody, lazienki i centralnego, który potem wyremontowal sam .
Niestety mamusia bardzo cierpi ze mieszkamy u mnie ( tam nie ma miejsca na dziecko ) i gdy przyjeżdżamy bardzo nas wyzywa .. zmusza meza zeby caly czas coś robil na wsi nawet gdy nie ma pracy w polu ( zimą ) potrafi go pobić a mnie wyzywać od kurwy gdy pójdziemy na piwo . Wszelkie plony z gospodarstw sprzedaje na swoje konto a mężem manipuluje ze musi w tym polu pracować bo to po dziadkach i nie można nawet wydzierżawic .. zastanawiam sie czy wszystkie wiejskie mamusie tak maja ?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Perspemtywa Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 5
0 0
Dodano: 27.05.2017 21:10
Mój były chłopak jest odemnje 1 rok młodszy i jego matka miała problem i kkedyś zrobiła mu zdjęcie i zaszantażowała go że jeśli ze mną nje zerwje to ona pokaże mi to zdjęcje.
Ona jest podła a jej syn to męska prkstytutka
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 7

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 116 981