Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Prawda o moim życiu

vuk_samotnjak1995 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 14
Kciuki w górę: 14
Kciuki w dół: 23
0 2
Dodano: 31.03.2019 01:38
Mi już jest powoli wszystko jedno.
Mam 24 lata, czuję się ,jakbym miał 80 lat.
Wiem, że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka.
Kiedyś się łudziłem ,że mogę być szczęśliwy ,jednak teraz już w to nie wierzę.
Zbyt dużo złego się stało ,a ja już nie mam siły.
Kiedyś wierzyłem ,że mogę znaleźć kogoś ,kto mnie pokocha i zaakceptuje takim,jakim jestem.
Teraz zrozumiałem ,że to niemożliwe.
Lepiej już było ,a będzie tylko gorzej .
Żyję tylko dlatego ,że boję się śmierci .
Szczerze nie uśmiecham się już od dawna.
Pragnąłem niewiele,ale nawet tego nie otrzymałem .
Od zawsze było źle,ale przez mniej więcej 20 lat tliła się we mnie nadzieja,że kiedyś będzie lepiej.
Jednak zrozumiałem ,że wszystko na marne.
To, że życie rekompensuje nam krzywdy doznane w przeszłości to zwykła propaganda.
Nigdy tak nie było i nie będzie .
Co z tego ,że mam 198 cm wzrostu,92 kg ? Co z tego ,że nauczyłem się czytać w wieku pięciu lat, od małego chłonę wiedzę ,skoro całe moje życie to jeden wielki stres?
Co z moich jakichkolwiek osiągnięć ,skoro jestem mentalnie wypalony ?
Co z cudzych pochwał ,skoro w moim życiu nie ma i nigdy nie było prawdziwej miłości ?
Co z tego ,że mam romantyczną duszę i zrobiłbym wszystko dla drugiej osoby,żeby była szczęśliwa ,skoro i tak nie mam na kogo przelać swoich uczuć ?
Jakie znaczenie ma powiedzenie –co nas nie zabije,to nas wzmocni ,skoro mimo tego ,że jestem fizycznie żywy ,to mentalnie totalnie podupadłem ?
Nie zostało mi nic ,oprócz życia z dnia na dzień i czekania na koniec męczarni.
Ja już nie umiem się uśmiechać. Zostało to we mnie zabite.
To wszystko…
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 598
Kciuki w górę: 376
Kciuki w dół: 733
3 3
Dodano: 31.03.2019 03:37
14 osoba tutaj co pomyliła wyznajemy z wykopiem i tagiem #przegryw .
Nie ten dział, a po drugie weź się kurwa za siebie a nie biadolisz bo tak do niczego nie dojdziesz. Chyba, że ty tak lubisz mentalnie się po użalać co by po główce poklepali. Obudź się masz 24 lata a zachowujesz się jak ośmioletnie dziecko któremu zabrali cukierek to się żali jaki świat jest zły. A może tak pójdziesz do lekarza, wyleczyć to zmienić coś? Człowieku weź książkę do ręki i zacznij czytać, później idź się umów do psychiatry i pogadaj z nim. Zapisz się na jakąś terapię, zamknij w ośrodku a nie biadol jakie życie jest złe. Niema ograniczeń, to TY je sobie tworzysz. Jestem o rok od ciebie starszy i jestem kurewsko zadowolony ze swojego życia. Bo jak tak czytam to co ty piszesz to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, gorzej niż kobieta.
I pamiętaj "Sic parvis magna."

P.S Jesteś dupa nie facet, patrze po twoje posty i wiem, że za kilka miesięcy wrzucisz kolejny taki sam post i znów kogoś nazwiesz "sebixem" bo zwróci ci uwagę. Matko boska z tobą gorzej niż źle, ale liczę, że twoja odpowiedź w moim kierunku będzie co najmniej zabawna. Także wykaż się a może dołożę cegiełkę do twojego "zepsucia". ;D

Ostatnio edytowano: 31.03.2019 03:41

Niema mnie tu już. Nie pomagam, więc nie pisać na priv.
szarko32c Wróżbita Maciej
Postów na forum: 46
Kciuki w górę: 29
Kciuki w dół: 42

Pisze z: Śląsk
0 0
Dodano: 31.03.2019 07:14
Bo jak tak czytam to co ty piszesz to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, gorzej niż kobieta.
Masz jakiś problem z kobietami.
DeivDevil Wróżbita Maciej
Postów na forum: 148
Kciuki w górę: 169
Kciuki w dół: 43
0 0
Dodano: 31.03.2019 12:51
[..]Kiedyś wierzyłem ,że mogę znaleźć kogoś ,kto mnie pokocha i zaakceptuje takim,jakim jestem.

A co to mało wariatek na tym świecie? ;) Siedząc na dupie i płacząc w internetach ciężko będzie kogoś poznać.
Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia
To ty zmieniasz życie, a nie życie cię zmienia
94year11 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 1
1 1
Dodano: 31.03.2019 14:55
bo wynagradza, 8 lat temu idąc spać powiedziałam że nie chcę tu być i żeby Bóg mnie zabrał i On mnie zabrał do końca życia te spotkanie będę pamiętała bo to był dzień który odmienił moją rodzinę, rodzice zrozumieli że Bóg zabrał im jedno dziecko,ale mają jeszcze troje i zabiera właśnie kolejne,byłam sama w pokoju mama zmywała naczynia a tata oglądał film i nagle oboje przybiegli, ja widziałam ich łzy czułam ból i modliłam się żeby wrócić do nich tylko ktoś kto przeżył śmierć wie że trzeba być idiotą żeby chcieć przez to przejść nic nie pomaga ulżyć duszy modlitwa jest jedynym ratunkiem , płakałam jak tata reanimował bo wiedziałam że już nie powiem jak bardzo kocham, widzę ich ostatni raz i to koniec, zdążyłam powiedzieć Amen tata mnie przytulił płakał kłócil się z mamą i nagle wróciły wszystkie funkcje życiowe otworzyłam oczy i myślę że jeszcze przeżyjemy lepsze dni, też nie mieli łatwo w życiu,my też nie ale teraz każdy daje garstkę z siebie i jeszcze będzie pięknie mimo licznych potknięć, dajemy radę bo razem. Co do Ciebie zawiodłam się po całej linii.
aga8284 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 31.03.2019 23:02
Nigdy nie jest aż tak źle jak nam się wydaje. Wiem że zabrzmi to banalnie ale prawdziwa miłość przyjdzie kiedy najmniej się jej spodziewamy. Wiem coś o tym chociaż nigdy nie wierzylam w takie gadanie.
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 299
Kciuki w górę: 72
Kciuki w dół: 108

Pisze z: chujnia
0 1
Dodano: 31.03.2019 23:03
Zepnij dupę i weź się za siebie.
sad bitch
1 1
Dodano: 01.04.2019 07:43
Nigdy nie jest aż tak źle jak nam się wydaje. Wiem że zabrzmi to banalnie ale prawdziwa miłość przyjdzie kiedy najmniej się jej spodziewamy. Wiem coś o tym chociaż nigdy nie wierzylam w takie gadanie. Przecież ten typ szuka tylko atenjci, nie dawajcie mu rad. On tak żyje od kilku lat, jemu tak wygodnie po prostu. :D
DeivDevil Wróżbita Maciej
Postów na forum: 148
Kciuki w górę: 169
Kciuki w dół: 43
0 0
Dodano: 01.04.2019 19:15
Nigdy nie jest aż tak źle jak nam się wydaje. Wiem że zabrzmi to banalnie ale prawdziwa miłość przyjdzie kiedy najmniej się jej spodziewamy. Wiem coś o tym chociaż nigdy nie wierzylam w takie gadanie. Przecież ten typ szuka tylko atenjci, nie dawajcie mu rad. On tak żyje od kilku lat, jemu tak wygodnie po prostu. :D

No tutaj przyznam Ci rację niestety, dużo jest takich, szczególnie chłopaków.
Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia
To ty zmieniasz życie, a nie życie cię zmienia
xstayallive Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 2
1 1
Dodano: 07.04.2019 23:15
Jeju... nie moge tego czytać. Weźcie go nie hejtujcie. Może on serio potrzebuje pomocy. Dobra powinien cos zrobic ruszyć dupę , isc do psychologa ale to nie znaczy ze ma po nim lecieć taki hejt. Nie znacie go i nie możecie stwierdzić co przeżył . Może ma serio chujowe zycie ale to go w niczym nie usprawiedliwia. Chłopaku jak potrzebujesz sie wygadać to pisz a jak nie to wez zastanów sie co robisz ze swoim życiem. Po co sie męczyć... zrób cos z tym
ej3maj_sie Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 17
Kciuki w dół: 21
1 1
Dodano: 08.04.2019 09:29
jak chcesz to możesz do mnie pisać to coś poradzimy
ej3maj_sie Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 17
Kciuki w dół: 21
1 1
Dodano: 08.04.2019 09:50
ludzie drodzy, trochę empatii, ta strona jest po to żeby się żalic i mówić to co leży na sercu. A widzę że NIEKTÓRZY mają problem z tym że ktos ma problem xD co niektórzy nie rozumieją po co jest ta strona, albo mefedron za mocno wszedł
2 1
Dodano: 08.04.2019 22:54
ludzie drodzy, trochę empatii, ta strona jest po to żeby się żalic i mówić to co leży na sercu. A widzę że NIEKTÓRZY mają problem z tym że ktos ma problem xD co niektórzy nie rozumieją po co jest ta strona, albo mefedron za mocno wszedł Szczególnie jak się żali drugi rok z rzędu.. I za rok to samo..

Ostatnio edytowano: 08.04.2019 22:57

Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 886