Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Porada, pomoc

Kostek95 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 22.04.2018 15:09
Witajcie.
Mam mały problem. Byłem umówiony do kina ze znajomą, która bardzo mnie się spodobała. Ona niestety nic do mnie nie czuję więcej także "friendzone". Dzień przed spotkaniem pisaliśmy o godzinie itp. Napisała, że nie wie czy uda jej się wyrobić na tę godzinę, na to ja odpisałem "jak masz się śpieszyć albo zmieniać plany, to nie ma co i nie chcę, żebyś robiła to specjalnie dla mnie", od tego zdania nie odezwaliśmy się do siebie słowem(ponad tydzień), i teraz w tym tkwi moja sprawa, ponieważ nie wiem czy napisać do niej i co jej napisać.
Z góry dzięki za porady.

Ostatnio edytowano: 22.04.2018 21:00

reklamy ukryte
reklamy ukryte
LozaSzydercow Wróżbita Maciej
Postów na forum: 281
Kciuki w górę: 147
Kciuki w dół: 271

Pisze z: under your bed
1 0
Dodano: 22.04.2018 17:22
Nie pisz pierwszy, ona bierze Cię na przetrzymanie. Skoro byłeś z Nią umówiony, a ona się wymigiwała, to nie lataj za Nią.
Najgorsze co może być, to facet latający za kobietą, taki się Nam najszybciej nudzi zawsze i pakujemy go we friendzone. :D
Moja wyjątkowość polega na tym, że wcale nie musisz mnie lubić.
Nie uznaję żadnych wartości, całe moje życie to nihilizm, cynizm, sarkazm.
worthless Wróżbita Maciej
Postów na forum: 49
Kciuki w górę: 36
Kciuki w dół: 6
1 0
Dodano: 23.04.2018 13:23
Mistrzu, byłeś umówiony na konkretną godzinę. I zostałeś olany. Po prostu ona tego nie chce, nie szanuje Twojego wkładu, ma głupie wymówki.
Daruj sobie, po co masz się męczyć. Jakby chciała, to by zdążyła. Jakby chciała, to by poprosiła, byś czekał. Jakby chciała, to by przepraszała i wciąż próbowała to wynagrodzić.
Nie chciała. Tylko jest widocznie taka ciota z niej, że nie ma odwagi powiedzieć "nie" dopóki nie jest za późno, albo dziwna(n=k), która wszędzie robi sobie drogi awaryjne i chce ciągle być zarywana.
I am so worthless.
Anathema - Lost Control.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 541