Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Pomocy !

czarnapanna22 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 04.09.2016 00:38
Dwa lata temu poznałam Krzyśka... gdy pierwszy raz na siebie spojrzeliśmy od razu wiedziałam , ze połączy nas coś niesamowitego ... zdobyłam jego nr , dużo rozmawialiśmy i po pewnym czasie zakochalismy sie w sobie nawzajem... po roku czasu zaszłam z nim w ciąże.. Gdy się o tym dowiedział nie był zbyt szczęsliwy... zerwaliśmy kontakt.. Gdy nasze dziecko się urodzilo , odezwał się ... zaczelismy sie spotykac... bylismy w sobie zakochani , kazdy zazdroscil nam tak wspanialej milosci .. tworzylismy wspaniala rodzine.. mimo tego , ze nie mielismy slubu ... pewnie pytacie dlaczego tworzylismy ? ... Kilka dni temu przyjaciolka przypadkiem trafila na profil pewnej kobiety ktora miala z nim zdj .. okazalo się że to jego żona ! oczywiście ona o niczym nie wie .. a on ? twierdzi , że to mu w niczyym nie przeszkadza bo mnie kocha ... w tym momencie straciłam nadzieję na to , że kiedykolwiek zaufam jeszcze komuś .. coz , koleś świetnie się maskował . I co ja teraz mam zrobić ... sama nie wiem.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Konto usunięte
0 0
Dodano: 04.09.2016 01:08
Najlepiej? Powiedzieć o wszystkim jego żonie, poinformować co zrobił.. Nie tylko Ty cierpisz, ale to jednak jej przy ołtarzu obiecał wierność i, że nie opuści aż do śmierci... Zachował się jak śmieć. Tym bardziej, że mu to nie przeszkadzało?! Co to ma znaczyć.. Nie ma prawa na normalne życie u boku kobiety, która pewnie nadal myśli, że ma cudownego męża. Skoro zrobił to raz, na pewno się powtórzy. Ty kochana, zapomnij o nim i walcz o alimenty by płacił je co miesiąc... To jest moim zdaniem bestialstwo. Uwiódł Cie, zrobił dziecko będąc w związku małżeńskim z inną kobietą.. Przecież to świństwo ;x
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 630