Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

pomocy nie wiem co zrobić...!

niunnia0902 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 17.09.2018 23:51
hej, mam problem 2 miesiące temu poznałam na internecie pewnego chłopaka jest odemnie starszy o 11lat. Dobra do rzeczy, chodzi mi o to że strasznie go polubiłam to jaki jest jego zachwanie i ogólnie ale tylko gdy pisaliśmy. Jak sie spotkaliśmy nie spodobał mi sie wiem ze wyglad to nie wszystko no ale jednak musi byc pociąg fizyczny miedzy partnerami wydaje mi sie ze nie ma sensu tego kontynuować bo on sobie za dużo wyobraża na 1 nasze spotkanie dal mi 2 bukiety czerwonych róż... doradzcie mi co mam zrobić rozmawailismy juz i wiem ze on oczekuje ode mnie za dużo tu chce juz związku tu żebym poznała jego mamę a ja sama jego ledwo znam i tak chce tego ale on mi sie nie podoba... nie wiem co mam zrobić, a wiem ze jeśli będę oczekiwała zwykłej przyjaźni to kazde nasze spotkanie bedzie tak jak bym mu nowy nóż wbijała a nie chce tego...
tajemnicza nieznajoma
reklamy ukryte
reklamy ukryte
truskawka115 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1
1 0
Dodano: 18.09.2018 20:52
porozmawiaj z nim szczerze powiedz o swoich odczuciach i powiedz, ze dla ciebie to jest za wcześnie na cos wiekszego niż tylko przyjaźń. Wydaje mi się ze jezeli mu naprawdę na tobie zalezy to sie nie obrazi i cie nie zostawi, bo jak by sie tak stało to by to tylko znaczyło ze to nie byla przyjaźń i to co on mówił nie bylo prawdą. Szczerość to podstawa a zaufanie to druga sprawa. Mam nadzieję że pomogłam
szarko32c Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9
Kciuki w górę: 12

Pisze z: Śląsk
0 0
Dodano: 20.09.2018 07:25
Czyli friedzone (podpowiedź - on szuka poważnej relacji). Chcesz mu dawać nadzieję i trzymać w odstawce. Dlatego chciał, żebyś się określiła. Jemu dałbym radę, aby dał sobie spokój.
GdzieWesele Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
0 0
Dodano: 25.09.2018 15:59
Porozmawiaj szczerze z tym facetem o swoich odczuciach - jestem przekonana, że zrozumie. :) Przecież po jednym spotkaniu nie obiecywaliście sobie ślubu!
Karino Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 0

0 0
Dodano: 04.12.2018 15:46
nic nowego. Badz z nim szczera. Chlopak sie zalamie, ale jezeli to ktos wartosciowy to predko sie pozbiera i znajdzie dziewczyne, ktora dostrzejze to, czego nie widac golym okiem. Zrob to dla was o obojga i nie marnuj mu czasu.
Jezeli to nie jest wartosciowy facet - nic nie tracisz... Jezeli to koos wartosciowy - nie umiesze tego dostrzec i pewnie na niego nie zaslugujesz, skoro nie umiesz tego dostrzec.

Poznasz kogos, kto wyda ci sie atrakcyjny i przewroci ci w glowie. Kto wprawi twoje kolana w drzenie. Za 6 miesiecy bedziesz pisac jak jest ci dobrze z nim i ze chcilabys kiedys urodzic mu dzieci.
Za kolejnych 3 napiszesz ze wszscy faceci to swinie, bo stanie sie to co stac sie musi, zebys zmadrzala.

Szkoda mi was. Tak latwo wami manipulowac. Nie ma zadnej rewolucji obyczajowej. Wszystko to samo w kolko. Ktos powinien o zwiazkach uczyc w podstawowce. Wtedy nie byloby tylu samotnych ojcow i samotnych matek.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 119 182