Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

POLSKIE PRAWO TO DNO

mnietuniema Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 30.11.2019 19:59
Hm to tak nie mam nic ciekawego do roboty, a więc trochę się pożale. Zacznijmy od początku. Mój ,,ojciec,, jest alkoholikiem i ,,świrem,, od małego pamiętam jak chlał i znęcał się nad moją matką psychicznie i fizycznie. Nie raz stawałam w jej obronie. Pewnego dnia nawet groził mi nożem, że mnie zabije. Kary miałam na tyle zajebiste, że z czasem klękałam przed nim i błagałam go o to, żeby spuścił mi pożądny wpierdol, zamiast kazać mi stać od 3 do 6 godzin w bezruchu. Kiedy nawet żucił w moją matkę takim zajebistym dużym nożem. Naszczęście nie trafił, a nóż wbił się w podłogę. Tak, że ciężko było go wyjąć. Kolega ojca próbował mnie zmusić do stosunku, gdy ja miałam jakieś 10/11 lat. Uciekłam oczywiście. Jakoś w wieku 14 lat pojechałam do mojej cioci na ferie. Wtedy posunął się do tego, że próbował kablem udusić moją mamę i praktycznie traciła przytomność. Zawsze to ja stawałam w jej obronie, ale tym razem zachciało mi się odpocząć od problemów ehh... No, ale wkońcu ją pościł, a ona go uderzyła i pobiegła do sąsiadki. Zadzwonili na policję. Moja mama przyjechała do mojej cioci, a ja jak się dowiedziałam co się stało, popadłam w depresję i to poważną. W starym mieszkaniu zamiast mnie i mojej mamy, nie zgadniecie kto przebywał heh. Mój ojciec. Kurwa siedział sobie tam za darmo a moja mama za te mieszkanie płaciła, aż wkońcu przestała. Dług rósł. On dalej tam siedział i chlał. Do tego gmina zamiast cokolwiek robić to oni jeszcze przyznali mu 300 zł co miesiąc na życie. My z mamą nie mieliśmy praktycznie nic (wtedy nawet chyba 500+ nie było). Siedzieliśmy u kogoś na głowie, a do tego zawaliłam rok szkoły. Wkońcu przyszło pismo z sądu, że tam przesłuchanie itp. Po wszystkim dostał coś tam w zawieszeniu XDDD. A gmina skierowała go na przymusowe leczenie psychiatryczne. Ale jak można się spodziewać nie trafił do zamkniętego. Gmina miała to w dupie, tak samo jak sąd. Kilkakrotnie przychodził do lasu w pobliżu mieszkania/domku jednorodzinnego mojej ciotki i stalkował nas. Kilka razy nawet wszedł do domu i groził wszystkim. Policja przyjechała, coś tam powiedzieli i pojechali w pizdu. Super. Po 3 latach on dalej siedzi na tym starym mieszkaniu i nic sobie z tego nie robi. Ja przez to, że bałam się chodzić do szkoły, bo musiałam iść na przystanek około 800m przez las zawaliłam kolejny rok. No zajebiście 2 lata w dupie. Dług za stare mieszkanie jest na tyle duży że do końca się nie wypłacimy razem z mamą. Aktualnie moja mama wyjeżdża za granicę i zarabia, a mój stary siedzi sobie w mieszkaniu za które nie musi płacić i do tego dostaje co miesiąc 300zl. :))
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 601
Kciuki w górę: 378
Kciuki w dół: 733
0 0
Dodano: 03.12.2019 21:42
A jak się postara to dostanie rentę alkoholową, wjedzie komornik na dług stwierdzi, że jest nie wypłacalny i tyle mu zrobią. Tak jest w Polsce było i będzie. Ty też zresztą przejdź się do psychiatry bo ciekawie to u ciebie to nie jest. A tą próbę gwałtu to mogłaś zgłosić do mamy i razem na policje, ojcu też by się oberwalo...Chociaż ta niebieska karta to fikcja w Polsce.
Niema mnie tu już. Nie pomagam, więc nie pisać na priv.
mnietuniema Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 04.12.2019 06:21
No właśnie niebieska karta niby jest, ale chuja daje, a co do próby gwałtu było to zgłoszone i też nic z tym nie zrobili, bo powiedzieli, że nie ma dowodów
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 590